4,3



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior Eau Sauvage Extreme toaletná voda pre mužov 100 ml1 712,50 €/1l
171,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Cardamom seeds, Iris, Vetiver1 294,50 €/1l
129,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior (Christian Dior) Dior Homme Sport 2021 toaletní voda pro muže 125 ml
1 070,88 €/1l
133,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior - Homme Sport EDT 75ml
1 329,87 €/1l
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, toaletná voda, 30 ml, náplň
2 727,00 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior (Christian Dior) Dior Homme Sport 2021 toaletná voda pre mužov 200 ml
727,35 €/1l
149,51 €
-4,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,47 €
Predajca: Parfumtoi

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
928,80 €/1l
92,88 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Prada L'Homme L'Eau toaletná voda pre mužov 50 ml
1 509,40 €/1l
75,47 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Prada L'Homme L'Eau toaletná voda pre mužov 100 ml
896,10 €/1l
89,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Prada Amber Pour Homme Edt Spray
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Eau Sauvage toaletná voda 1000ml
575,87 €/1l
575,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

King of Seduction Absolute EDT 100ml
233,50 €/1l
23,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Impact Together, Muži, 100 ml, Jablko, Bergamot, Grapefruit, Oranžová, Ružové korenie, šalviový olej, Cypress, elemi, Labdanum, Akigalawood, Jantár, Cédrové drevo, Pižmo, Santalové drevo, Sprej
404,70 €/1l
40,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Dune Pour Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Figa, Hedion, Cédrové drevo
1 111,70 €/1l
111,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dior Homme Edt Spray 150 ml – 150 ml
Dior Homme Eau de Toilette je fascinujúca, silná a zároveň osviežujúca vôňa, ktorá predstavuje novú, mužskú senzualitu. Kompozícia spája jemné a surové drevité tóny do harmonickej melódie. V srdci sa mužskosť atlasového cédru spája so zahrievajúcim sa haitským vetiverom, ktoré sú obohatené o pikantné akcenty. Dior Homme odráža rozmanité aspekty moderného mužstva a zanecháva zmyselnú stopu.
Vrchné tóny pozostávajú z bergamotu, ružového korenia a elemi, ktoré vytvárajú sviežu a mierne pikantnú vôňu. V srdci sa spájajú kašmírové drevo, atlasový céder a pačuli, čím vzniká teplá, štruktúrovaná základňa s krémovými a jemne textúrovanými drevnými odtieňmi. Základné tóny tvoria Iso E Super, haitský vetiver a biely pižmo, ktoré vytvárajú čistú, no zároveň zmyselnú základňu, ktorá zostáva blízko pokožky.
Dior Homme Eau de Toilette je určený mužom, ktorí hľadajú sofistikovanú a všestrannú vôňu, ktorú je možné nosiť počas dňa aj večera.
Vôňa Dior Homme Eau de Toilette je popisovaná ako drevitá a pižmová, s kombináciou sviežich, pikantných a teplých tónov, ktoré vytvárajú elegantnú a mužskú atmosféru.
Detaily produktu
- Značka: Dior
- Produkt: Dior Homme Edt Spray 150 ml
- Objem: 150 ml
- EAN: 3348901544092
Jedinečná vôňa Dior Homme bola uvedená na trh v roku 2020. Drevito-svieža toaletná voda je zvodným spoločníkom pre mužov na celom svete. Táto vôňa sa otvára zmesou bergamotu, ružového korenia a živice elemi. Srdce vône charakterizuje pačuli, ku ktorému sa pripája vôňa atlaského cédra. Nakoniec sa v základe spájajú tóny pižma a haitského vetiveru, ktoré vôňu završujú. Táto vôňa je dielom Françoisa Demachyho. Ak si nechcete len parfum, ale chcete si dopriať kúsok u, Dior Homme je tou správnou voľbou.
Vôňa Dior Homme bola vytvorená pre elegantných mužov, ktorí oceňujú najvyššiu kvalitu u, diskrétnu a nevtieravú eleganciu a vyžadujú od seba i svojho okolia maximálnu dokonalosť. Parfém bol zložený zo zložiek najvyššej kvality, ktoré boli doteraz vyhradené len pre ný svet dámskych parfémov.
P
arfém ideálny pre mužov, ktorí sú znalcami života.
style=""margin: 0cm 0cm 12pt/""> Nótyvône:Vrchná nota: /bergamot, ružové korenie, elemiSrdcovánota: /kašmírové drevo, atlaský céder, pačuliZákladná nota: /isoe super, haitský vetiver, biele pižmo
Dior Homme Eau de Toilette 150 ml je drevito-kvetinová vôňa pre mužov s výrazom fascinujúceho pôvabu. Mnohostranná vôňa zaujme surovými a mužnými prvkami, ktoré sa spájajú s pôvabnou nežnosťou. Aromatická šalvia sa stretáva s voňavou levanduľou a sviežou zložkou bergamotových akordov. V srdci sa harmonicky snúbi pikantný kardamón, sladké kakao, kosatec a jantár. Základ zložený z vetiveru, pačuli a trpkých tónov kože hrejivo završuje túto elegantnú vôňu.
- Zapečatený od predajcu
- na vaše meno s uvedenou DPH
- Bezpečné spôsoby platby s ochranou kupujúceho
Toaletná voda Dior Homme od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 150 ml vybranej vône.
Toaletná voda Dior Homme od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraté vône.
Dior Homme Edt Spray
Dior Homme toaletná voda, 150 ml
Dior Homme Edt Spray c099600613 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 150 ml
- Hmotnosť
- 0.18 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3348901544092
- Číslo od výrobcu
- 099600613
- Hmotnosť
- 0.18 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3348901544092
- Číslo od výrobcu
- 099600613
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Homme Perfume Edp Sp 75 ml
1 725,60 €/1l
129,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Sony DualShock 4 V2, Gamepad, PlayStation 4, D-pad, Analógový/digitálny, Multi, Káblový a bezdrôtový
Generálne opravený
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 100 ml
3 165,20 €/1l
316,52 €
Predajca: Sykz

Dior - Homme EDT 50ml
1 592,20 €/1l
79,61 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce Gabbana - The One for Men Eau de Parfum EDP 150ml
529,13 €/1l
79,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml
1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Yves Saint Laurent L'Homme Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
987,70 €/1l
98,77 €
Predajca: PerfumTraders

Prada La Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 002,00 €/1l
100,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml
2 065,00 €/1l
206,50 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent - La Nuit de L`Homme Le Parfum 100ml
1 106,20 €/1l
110,62 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Intense Oud Woda perfumowana, 90ml
1 129,44 €/1l
101,65 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 125ml
812,24 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera CH Insignia parfémovaná voda pre mužov 100 ml
774,70 €/1l
77,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez obmedzenia)
113,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia cena
Objem 0,1 l
Toaletná voda bola v pôvodnom balení a fólia bola neporušená. Cena bola v porovnaní s ostatnými najlepšia. Odoslanie bolo rýchle, do 2 dní. Som veľmi spokojná. Ako laik neviem s istotou povedať, či ide o originálnu vôňu alebo napodobeninu, ale všetko hovorí v prospech originálu.
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena
Objem 0,1 l
Dobrá cena, rýchle dodanie. Rád si znovu objednám.
Hodnotenie z 2. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 0,15 l
Veľmi príjemná vôňa, nepotrebujete veľa, dlho vydrží. Som s ňou veľmi spokojná
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 13. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l