4,1



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Guess Náramkové hodinky GW0464L1161,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Lotus Hodinky Freedom Collection Green Crystal119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Ďalšie informácie o reklame
Guess Luna GW0307L293,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Guess - Dámske náramkové hodinky - STARLIT GW0298L188,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Lotus - 18857/4 - Náramkové hodinky - Pánske
166,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Guess Connoisseur GW0265G3
181,50 €
-39,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Guess - GW0265G5 - Herren - Connoisseur
90,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: PrestigeshopDE

Lotus - 18837/1 - Náramkové hodinky - Pánske
179,75 €
-30,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren

Guess Náramkové hodinky GW0265G1
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Guess Connoisseur GW0265G7
94,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hodinky Guess Luna GW0308L2 pre dámy
78,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
96,32 €
Predajca: Parfumtoi

Lotus Hodinky Freedom Collection Green
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Maserati reloj R8853100026
148,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Lotus - 18854/3 - Náramkové hodinky - Pánske
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Guess - GW0490G2 - Pánske - špecifikácia
220,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Pánske hodinky Guess W0668G8 zlaté
181,50 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Guess- Náramkové hodinky - Dámske - COSMO - GW0033L2
151,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Pánske hodinky Hugo Boss 1512960 – Ikon (zx136a)
242,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Pánske hodinky Hugo Boss HB 1513340 HB1513340 Náramkové hodinky Zlaté hodinky s chronografom z nehrdzavejúcej ocele
207,00 €
Predajca: LuxeLabels
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náramkové hodinky – Guess. Údaje o produkte podľa informácií výrobcu alebo dodávateľa.
- Značka: Guess
- Model / MPN: GW0265G2
- EAN: 0091661520532
- Určenie: Pánske
Guess Pánske náramkové hodinky farba zlatá 42 mm Connoisseur
- Quartzový pohon
- Odolné voči vode do 5 barov
- Funkcie dátumu deň v týždni
- Farba ciferníka zlatá
- Farba puzdra zlatá
- Farba remienka zlatá
- Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele
- Materiál náramku z nehrdzavejúcej ocele
- Priemer puzdra (bez korunky) 42 mm
- Hĺbka puzdra 9 mm
- Dĺžka náramku 14-19 cm
- Sklo Minerálne sklo
- Zapínanie Náramok skladacia spona
- Tieto hodinky, ýhradne z nehrdzavejúcej ocele, vyzerajú na vašom zápästí klasicky a robustne.
- Ciferník quartzových hodiniek GW0265G2 v zlatej farbe sa vyníma čo najlepšie a je chránený robustným minerálnym sklíčkom.
- Puzdro z ušľachtilej ocele zlatej farby, Ø približne 42 mm
- Náramok z ušľachtilej ocele zlatej farby
- S dňom v týždni
- Vodotesnosť do 5 barov
Pánske multifunkčné hodinky Guess Connoisseur GW0265G2
- Puzdro z nehrdzavejúcej ocele, povrchová úprava v zlatej farbe, leštený/matný povrch
- Náramok z nehrdzavejúcej ocele, povrchová úprava vo farbe zlata, leštený / matný povrch, skladacia spona
- Quartzový strojček, napájaný batériou
- Ukazovateľ dňa v týždni, ukazovateľ dátumu
- odolnosť voči vode do 50 metrov
- Farba ciferníka zlatá
- Šírka puzdra približne 42 mm
- Výška puzdra približne 10 mm
Dodáva sa s krabičkou a informačnou kartou. Z ekologických dôvodov sú návod na obsluhu a ďalšie informácie k dispozícii len na webovej stránke výrobcu!
Pánske multifunkčné hodinky Guess Connoisseur GW0265G2 - puzdro z nehrdzavejúcej ocele, povrchová úprava zlatej farby, leštený/matný povrch - náramok z nehrdzavejúcej ocele, povrchová úprava zlatej farby, leštený/matný povrch, skladacia spona - strojček Quartz, napájaný batériou - ukazovateľ dňa v týždni, ukazovateľ dátumu - vodotesnosť 50 metrov - farba ciferníka zlatá - šírka puzdra cca 42 mm - výška puzdra cca 10 mm Dodávané s krabičkou a informačnou kartou. Z ekologických dôvodov sú návod na obsluhu a ďalšie informácie k dispozícii len na webovej stránke výrobcu!
Jediné pánske hodinky Guess z kolekcie Connoisseur. Hodinky s puzdrom s priemerom 42 mm z lešteného a saténového zlata, s vrúbkovaným rámčekom. Šampanský ciferník s dátumovkou. Náramok z leštenej a saténovej ocele s povrchovou úpravou zlata s pilotnou sponou. Vodotesnosť je 50 metrov. Referencia je gw0265g2
Neaktivovať zoznam blokovaných
HODINKY GUESS CONNOISSEUR GW0265G2. Móda. Ďalšie funkcie kalendár. Vodotesnosť 50. Farby zlatá. Okrúhly tvar. Strojček quartz. Analógové / digitálne analógové. Materiál remienka z nehrdzavejúcej ocele. Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Uzatváracia spona.
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
96,32 €
Predajca: Parfumtoi

Guess Connoisseur GW0265G3
181,50 €
-39,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Lattafa The Kingdom, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Mäta, Šalvia, Oranžový kvet, Tabak, Vanilka
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Tommy Hilfiger Hodinky 1782224
85,33 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Guess Náramkové hodinky GW0265G6
78,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Hodinky Tissot PRX, modrá ciferník, oceľové puzdro, quartzový mechanizmus, priemer 40 mm
327,46 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guess - GW0265G8 - Náramkové hodinky - Pánske - Kremeňové - CONNOISSEUR
163,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Pánske hodinky Guess Connoisseur GW0353G2
152,75 €
-10,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Hugo Boss Hodinky ty190020
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Strieborné hodinky Guess GW0265G12
118,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Baker Open Heart
111,71 €
Predajca: TAYMAGroup

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lotus - 18837/1 - Náramkové hodinky - Pánske
179,75 €
-30,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren

Tommy Hilfiger Hodinky 1782385
90,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dron AIORBER 4K s 3 batériami, 4,3" obrazovkou, 125 mm veľkým displejom diaľkového ovládania, inteligentným vyhýbaním sa prekážkam, dlhým časom letu
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodinky vyzerajú dobre
Dobrý vzhľad s veľkou výrobou
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Festina Dátumové hodinky ACERO CLASICO Blue



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,00 €
Predajca: Loxorio

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,35 €
Predajca: Timestore

Hodinky Seiko 5 Sports SRPD65K1 SKX, automatické, športový štýl



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(28)Počet hodnotení: 28
287,99 €
Predajca: SuperMerchant

Festina Dátumové hodinky Rivé Swiss Made Navy Blue
236,13 €
Predajca: Loxorio

Pánské hodinky Zeppelin 8462-3 Atlantic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
349,65 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Casio - GW-5000HS-7ER - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - G-Shock



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
256,23 €
Predajca: Watchard

Festina Chronograf Chrono Bike Brown



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Herrenuhr - Serie:Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD57K1
267,45 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Master of G Mudmaster Carbon Core Guard Quad Sensor Bluetooth Sync



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
379,05 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black
201,51 €
Predajca: Loxorio

Casio LCW-M170DB-1AER, Vodeodolný, Chronometer, Tough Solar



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(45)Počet hodnotení: 45
269,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Casio LCW-M170TD-1AER, Vodeodolný, Chronometer, Tough Solar



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(32)Počet hodnotení: 32
259,35 €
Predajca: Timestore

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Citizen - EO2028-06L - Náramkové hodinky - Dámske - Solárne - Promaster



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
212,74 €
Predajca: SWISS-boutique

Pánské hodinky Citizen CA7061-26X Eco-Drive



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
212,75 €
Predajca: SWISS-boutique