Biely tuniak Bonito v olivovom oleji Ortiz 220 g

18,46 €

83,91 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Konzervy s mäsom, párkami a rybami a oveľa viac
Podobné produkty
Bestseller
Obrázok produktu pre Filety z ančovičiek v oleji 45 g
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
155,33 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
40,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
54,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g
Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g
10,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ortiz – Bonito del Norte Biely tuniak v olivovom oleji – 1,825 kg
Ortiz – Bonito del Norte Biely tuniak v olivovom oleji – 1,825 kg
59,06 €/1kg
107,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saupiquet Tuniakové filé Gourmet Naturale bez oleja plechovka 180g
Saupiquet Tuniakové filé Gourmet Naturale bez oleja plechovka 180g
49,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
184,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre BONITO TUniak VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJU 120 g (90 g) - PAN DO MAR
BONITO TUniak VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJU 120 g (90 g) - PAN DO MAR
0,03 €/1kg
3,67 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ortiz – filé z ančovičiek v olivovom oleji – 450 g
Ortiz – filé z ančovičiek v olivovom oleji – 450 g
217,56 €/1kg
97,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Thunfischbauch in Olivenöl, 200 g (Bôčik z tuniaka v olivovom oleji)
Thunfischbauch in Olivenöl, 200 g (Bôčik z tuniaka v olivovom oleji)
82,50 €/1l
16,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Ortiz Anchoas Sardely v olivovom oleji 40 g
Ortiz Anchoas Sardely v olivovom oleji 40 g
357,50 €/1kg
14,30 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bonito v olivovom oleji, 180 g - Colimena
Bonito v olivovom oleji, 180 g - Colimena
113,06 €/1kg
20,35 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Filé z makrely v olivovom oleji, 125 g
Filé z makrely v olivovom oleji, 125 g
36,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Pikantné sardinky v olivovom oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
Pikantné sardinky v olivovom oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
68,70 €/1kg
6,87 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Bonitová omáčka s ančovičkami a kapermi, 180 g - Colimena
Bonitová omáčka s ančovičkami a kapermi, 180 g - Colimena
77,89 €/1kg
14,02 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Pravý tuniak bonito - prírodný s citrónom 160g
Pravý tuniak bonito - prírodný s citrónom 160g
29,88 €/1kg
4,78 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Olasagasti – filé z tuniaka (bonito) v olivovom oleji, 3 konzervy po 270 g
Olasagasti – filé z tuniaka (bonito) v olivovom oleji, 3 konzervy po 270 g
222,85 €/1kg
60,17 €
Predajca: Fuduu-Shop

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Bonito v olivovom oleji extra panenskom
Alergény: ryby a výrobky z nich



Biely tuniak alebo Bonito del Norte je najkvalitnejší druh tuniaka. Ryby, ktoré používa spoločnosť Ortiz, sa lovia jednotlivo v Biskajskom zálive a následne sa veľmi šetrne filetujú, varia a nakoniec sa konzervujú v kvalitnom olivovom oleji. Jemné biele mäso je mimoriadne aromatické a chutné. V porovnaní s „bežnými“ tuniakovými filé v konzervách je rozdiel v chuti naozaj pôsobivý. Odporúčania na prípravu jedál sú rôznorodé. Siaha od cestovinových jedál, antipasti a šalátov až po omáčky a zeleninové kompozície.
Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste
Zloženie
Biela tuniak, olivový olej, soľ
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia 703 kJ (168 kcal); Tuk 6,7 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g; Sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g; Bielkoviny 27 g; Soľ 0,5 g
Alergény
Ryby a výrobky z nich
Hmotnosť
220 g
Potravinársky podnik
Más, Am Wall 135, 28195 Bremen, Deutschland, [email protected]
Obchodný názov
Tuniak severný
Výrobca
EAN kód
8411320282984

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste
Zloženie
Biela tuniak, olivový olej, soľ
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia 703 kJ (168 kcal); Tuk 6,7 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g; Sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g; Bielkoviny 27 g; Soľ 0,5 g
Alergény
Ryby a výrobky z nich
Hmotnosť
220 g
Potravinársky podnik
Más, Am Wall 135, 28195 Bremen, Deutschland, [email protected]
Obchodný názov
Tuniak severný
Výrobca
EAN kód
8411320282984
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
184,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saupiquet Tuniakové filé Gourmet Naturale bez oleja plechovka 180g
Saupiquet Tuniakové filé Gourmet Naturale bez oleja plechovka 180g
49,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
54,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
3,20 €/1kg
4,99 €
-35%
3,20 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Bonito tuniak v olivovom oleji Heller Ortiz (112 g)
Bonito tuniak v olivovom oleji Heller Ortiz (112 g)
78,39 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ortiz – Bonito del Norte Biely tuniak v olivovom oleji – 1,825 kg
Ortiz – Bonito del Norte Biely tuniak v olivovom oleji – 1,825 kg
59,06 €/1kg
107,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
0,13 €/1kg
12,97 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Rio Mare 53606, 160 g, 242 kcal, 21 g, 3,7 g, 2 g, 11 g
Rio Mare 53606, 160 g, 242 kcal, 21 g, 3,7 g, 2 g, 11 g
57,63 €/1kg
9,22 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Saupiquet tuniaková nátierka s cesnakovou príchuťou 115g
Saupiquet tuniaková nátierka s cesnakovou príchuťou 115g
48,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
A white folding door with glass panels.
Skladacie dvere Posuvné dvere s oknami + zámok biela, biela V: 203 cm Š: do 85 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
82,72 €
Predajca: Standom
Obrázok produktu pre BONITO TUniak VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJU 120 g (90 g) - PAN DO MAR
BONITO TUniak VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJU 120 g (90 g) - PAN DO MAR
0,03 €/1kg
3,67 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 214
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 629
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolovaný
Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolovaný
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
90,19 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 403
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre BONITO TUniak VO VLASTNEJ Omáčke 120 g (90 g) - PANVA NA MAR
BONITO TUniak VO VLASTNEJ Omáčke 120 g (90 g) - PANVA NA MAR
0,11 €/1kg
12,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 239
40,60 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Školská taška Avengers Paso AV23DD-524 34 x 25 x 14 cm
Školská taška Avengers Paso AV23DD-524 34 x 25 x 14 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
43,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 13
287,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VASAGLE Zavesená polica, nástenná polica, 60 x 20 x 3,8 cm, hnedá
VASAGLE Zavesená polica, nástenná polica, 60 x 20 x 3,8 cm, hnedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 63
15,99 €
Predajca: Houseland
Obrázok produktu pre Scotti Risotto al Porcino / Steinpilze 210 gr.
Scotti Risotto al Porcino / Steinpilze 210 gr.
57,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 17. júna 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Ortiz
Hodnotenie z 8. novembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jednoducho dobré
Hodnotenie z 12. decembra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Filety z ančovičiek v oleji 45 g
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg
Obrázok produktu pre TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
128,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
114,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
114,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l
Obrázok produktu pre Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g
Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)
Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ
PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Spiechlerz Rusiecki Sádlo s mäsom a slaninou 160 g
Spiechlerz Rusiecki Sádlo s mäsom a slaninou 160 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
43,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Spichlerz Ruski Mäso vo vlastnej šťave 300 g
Spichlerz Ruski Mäso vo vlastnej šťave 300 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Údená pečeň z tresky Probare
Údená pečeň z tresky Probare
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,67 €/1kg