5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky 1792093209,23 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Ďalšie informácie o reklame
Festina - F20751/1 - Náramkové hodinky - Dámske132,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 171040395,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky 179111882,45 €
-4,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty171320
79,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1791324
60,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,89 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791475 Decker (zf001e)
71,85 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1782018
74,30 €
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791476 Decker (zf001a)
78,65 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Pánske náramkové hodinky TOMMY HILFIGER white 1791558
159,50 €
-38,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Uhren Armani ar1424
231,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WatchTime

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Daniel
78,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Tommy Hilfiger Hodinky ty178360
92,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Tommy Hilfiger Hodinky ty556260
152,23 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Festina Hodinky Ceramic White
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: GRANDSTYL

Casio G-Shock GA-2100-7A7ER, Vodeodolný
113,47 €
Doprava zdarma
Predajca: PrestigeshopDE

Casio - Náramkové hodinky - Uni - Quartz - G-SHOCK - GBA-900-7AER
130,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT so zeleným ciferníkom a oceľovým púzdrom, model SSK035K1
778,78 €
Doprava zdarma
Predajca: PrestigeshopDE

Oozoo Náramkové hodinky červeno oranžová koža Hodinky Dámske a pánske analógové quartzové hodinky UOC11219
57,66 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,39 €
Predajca: Fit4Style-IMPPAC-DE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farba: Biela. Hlavná farba: Biela. Typ užívateľa: pre muža.
Vodotesnosť: 3 ATM - Veľkosť puzdra: 44 mm - Pohlavie: Muž - Materiál puzdra: Plast - Materiál remienka: Silikón - Pohyb: Quartz - Funkcie: Typ výrobku: náramkové hodinky - Balenie: oficiálna krabička
Vodotesnosť: 3 ATM - Veľkosť puzdra: 44 mm - Pohlavie: Muž - Materiál puzdra: Plast - Materiál remienka: Silikón - Pohyb: Quartz - Funkcie: Typ výrobku: náramkové hodinky - Balenie: oficiálna krabička
- Farba
- Biela
- Cieľové skupiny
- Výrobca
- EAN kód
- 7613272273770
- Číslo od výrobcu
- 1791481
- Farba
- Biela
- Cieľové skupiny
- Výrobca
- EAN kód
- 7613272273770
- Číslo od výrobcu
- 1791481
Hodí sa k tomu

Tommy Hilfiger Hodinky ty171320
79,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR5920 Sportivo dmske hodinky
124,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EternalEpoch

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1791324
60,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,89 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791476 Decker (zf001a)
78,65 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Themads

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Daniel
78,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791475 Decker (zf001e)
71,85 €
Predajca: Timestore

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Pokémon-TCG: Glurak-ex Super Premium Collection, obchodné karty - Pokemon Company 45902 - (Tovar / Obchodné karty)
157,35 €
Predajca: MarketX

Tommy Hilfiger Hodinky 1782018
74,30 €
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791473 Decker (zf001c)
80,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Hugo Boss Hodinky 1513477
108,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Bestway 52418, Nafukovacie ihrisko, Modrá, Hnedá, Žltá
8,25 €
Predajca: VISO

Tommy Hilfiger Hodinky 1791788
79,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Umelý citrónovník v čiernom kvetináči – 118 x 40 cm – Umelý strom v kvetináči s 10 citrónmi
29,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,83 €
Predajca: Special-trends

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791560 Decker (zf012a)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty178360
92,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791721 Bank (zf023a)
75,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Pánske hodinky Emporio Armani Mario AR11242 + KRABIČKA
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Tommy Hilfiger Hodinky 1791778
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Festina Dátumové hodinky ACERO CLASICO Blue



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,00 €
Predajca: Loxorio

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Hodinky Seiko 5 Sports SRPD65K1 SKX, automatické, športový štýl



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(28)Počet hodnotení: 28
287,99 €
Predajca: SuperMerchant

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen Mezczyznizegarek NK0023-57L



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio - GW-5000HS-7ER - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - G-Shock



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
256,23 €
Predajca: Watchard

Pánské hodinky Zeppelin 8462-3 Atlantic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
349,65 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
198,43 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Brown



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Hodinky Casio G-SHOCK Master of G Mudmaster Carbon Core Guard Quad Sensor Bluetooth Sync



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
379,05 €
Predajca: Timestore

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Citizen - CA0695-84E - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Chronograf - Chrono



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
205,10 €
Predajca: Timestore