4,7



Na základe 162 hodnotení
Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
55,43 €
277,15 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 32% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 702% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 42% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(50)Počet hodnotení: 50




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 164% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(135)Počet hodnotení: 135




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(867)Počet hodnotení: 8674% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(80)Počet hodnotení: 80




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(266)Počet hodnotení: 266




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(94)Počet hodnotení: 94




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(64)Počet hodnotení: 64




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 135% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(119)Počet hodnotení: 119




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(33)Počet hodnotení: 33

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme - Refill toaletná voda pre mužov 200 ml591,90 €/1l
118,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka520,85 €/1l
104,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million, Muži, 200 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej510,25 €/1l
102,05 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
295,20 €/1l
36,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Grapefruit, Laurel, Bazalka, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
271,84 €/1l
33,98 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma Uomo toaletná voda pre mužov 75 ml
519,87 €/1l
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
227,25 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 75ml
343,73 €/1l
25,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa, 200ml
417,55 €/1l
83,51 €
Predajca: Katomix

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Bergamot, Kasia, Mäta, Jazmín, Ruže, Tuberóza, ambra, Myrha, Pačuli, Vanilka, Sprej
526,40 €/1l
52,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paloma Picasso Minotaure Pour Homme Woda toaletowa, 75ml
425,60 €/1l
31,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Homme Neon Edition toaletná voda v spreji 125 ml
226,24 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
344,15 €/1l
68,83 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 200 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka
- Poznámky k srdcu vône:
- Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka
- Poznámky k základu vône:
- Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Toaletná voda Laura Biagiotti Roma Uomo (200 ml) je svieža, zmyselná vôňa pre mužov. Vrchná nota zaujme okrem iného bergamotom, grapefruitom, bazalkou s akcentmi cédrového a santalového dreva. Vďaka svojej nadčasovej vôni ju môžu nosiť muži všetkých vekových kategórií a je ideálna na každodenné použitie. Flakón je v talianskom štýle s modernými akcentmi v medenej farbe a pôsobí elegantne a štýlovo.
Galbanum, grapefruit, bazalka, bergamot, jazmín, borievka, borovica, heliotrop, benzoín, pačuli, santalové drevo, céder
Toaletná voda Roma Uomo od Laury Biagiotti bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vybranej vône.
Toaletná voda Roma Uomo od značky Laura Biagiotti bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Laura Biagiotti Roma Uomo Woda toaletowa, 200ml
Vynikajúci, ný
Parfém Roma Uomo značky Laura Biagiotti pre pánov bol uvedený na trh v roku 1995. Toaletná voda Roma Uomo značky Laura Biagiotti (200 ml) sa v posledných dvanástich mesiacoch nachádza medzi 110 najpredávanejších pánskych parfumov. Vôňa sa otvára tónmi bazalky, bobkového listu, mandarínky a ružovej grapefruitu, prechádza do srdca s ružovou gerániou a uzatvára sa v základe tónmi ambra, dreva massoia, pižma, santalového dreva, vanilky a cédrového dreva.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Laura Biagiotti Roma Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8058045429890
- Číslo od výrobcu
- F11A006
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Laura Biagiotti Roma Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8058045429890
- Číslo od výrobcu
- F11A006
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
295,20 €/1l
36,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Voda po holení, Univerzálna pleť, 75 ml
396,53 €/1l
29,74 €
Predajca: somnia24

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
227,25 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Laura Biagiotti Roma Uomo sprchový gél 200 ml
95,50 €/1l
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Deodorant Givenchy Gentleman Society Deodorant Stick 75gr
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
493,50 €/1l
49,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Siemens TZ70033, Biela
59,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Bergamot, Kasia, Mäta, Jazmín, Ruže, Tuberóza, ambra, Myrha, Pačuli, Vanilka, Sprej
526,40 €/1l
52,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Pino Silvestre Original EDT 125 ml M
210,40 €/1l
26,30 €
Predajca: somnia24

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Cerruti 1881 Pour Homme voda po holení
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ochranný obal na auto – plachta na zakrytie auta – kryt na auto – strieborná plachta – reflexné pruhy – 480x175x120 cm – ochrana proti poškriabaniu, ochrana pred dažďom a slnkom
18,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
10 z 10
Objem 0,2 l
*"Nádherná vôňa, ktorá vydrží celý deň!"* Tento parfém som si kúpila nedávno a úplne ho milujem! Vôňa je jednoducho fantastická - dokonalá zmes *sviežich citrusových tónov* a *kvetinových akcentov*, ktoré jej dodávajú elegantnú a zároveň živú sviežosť. Nie je príliš preplnená, ale zostáva príjemne jemná, ale vždy prítomná.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neuveriteľne dobre vonia
Objem 0,2 l
Milujem túto vôňu a pretože je zvyčajne tak drahá, som veľmi spokojná s Kaufladen, pretože majú neuveriteľne dobré ceny
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfém
Objem 0,2 l
Nádherná vôňa, aj doručenie bolo bleskové, konečne predajca, ktorý dodrží svoj sľub.
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná a atraktívna vôňa.
Objem 0,2 l
Šampón a toaletnú vodu Roma Uomo používam od mladosti a používam ich dodnes.
Hodnotenie z 27. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko tip-top!
Objem 0,2 l
Objednávanie: jednoduché Cena: veľmi dobrá Dodávka: načas Balenie: perfektné/stabilné S radosťou znova!
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Laura Biagiotti Roma Uomo !
Objem 0,2 l
Mám tu jednu zo svojich obľúbených vôní za lacný peniaz ! Doprava bola tiež rýchla a bezproblémová !
Hodnotenie z 16. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlacnejší dodávateľ....najdete...
Objem 0,075 l
milujem túto toaletnú vodu od Laury Biagiotti od 90. rokov....ako prvú veľkú lásku... vôňa, na ktorú nikdy nezabudnete....
Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové služby a cenový výkon
Objem 0,2 l
Už kúpil po druhýkrát a úplne spokojný. všetko vyhovuje: dodávka, produkt a cenový výkon!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l