4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Spro Trout Master Incy Spin Spoon 2,5g Rainbow
4 920,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Illex Plandavka Tricoroll Spoon 10g Bone
1 750,00 €/1kg
17,50 €
Predajca: Rybina

Filfishing Plandavka Filex Gold Spoon 12g
1,70 €
Predajca: Rybina

Spro Trout Master Incy Spoon 2,5g | Trout Spoon
4 920,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spro Trout Master Incy Spoon 3,5g | Forellenblinker
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rybárska súprava nástrah na pstruhy Kinetic Belone Glitter - 5 nástrah na pstruhy 20g s krabičkou
720,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Daiwa Presso EV 1.2G Area Brown Spoon
4 500,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Fishernator

Saenger Iron Trout Blyskáč Spotted Spoon OS 2g
1 600,00 €/1kg
3,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,20 €
Predajca: Rybina

Spro Trout Master Incy Spoon 3,5g | Forellenblinker
3 514,29 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spro Trout Master Incy Spoon 2,5g Minnow
4 920,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

AQUANTIC Incasy 25g | Meeresblinker
298,80 €/1kg
7,47 €
Predajca: Designo_Magia

Fox Rage Spoon 14cm 61g UV Perch
11,44 €
Predajca: FishingDreamWorld

Rybárska súprava nástrah na pstruha morského Kinetic Mix-D - 5 nástrah na pstruha morského s krabičkou na nástrahy
45,52 €/1kg
15,20 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kinetic Öland 25g bezolovnatá lyžica na pstruha morského
492,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mikado trblietka lazzer spoon 2.5g /6 1 ks
1 650,00 €/1kg
4,95 €
Predajca: activ-fishing

Mikado trblietka mcraft spoon 1.8g /9 1 ks
3 495,00 €/1kg
6,99 €
Predajca: activ-fishing

Lucky John AYU Trout flasher 001 blue 1.8g
3 588,89 €/1kg
6,46 €
Predajca: VISO

Súprava pstruhových plandaviek 16 ks, na pstruh, 3g až 5,2g, kov, s boxom
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri

Westin Bladebite V2 Tungsten Bladed Jig 14g Sinking Firetiger Chatterbait
1 300,00 €/1kg
18,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zebco Trophy Z-Slim 10g 4,8cm lyžica na ostrieže
1 230,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Quantity:2 box,totally 24pcs Trout Spoons
Pstruhové lyžice Box Pstruhové lyžice Set 24 lyžice Pstruhové rybárske nástrahy 2,5-3g
Hmotnosť: približne 2,5-3g
Množstvo: 24 kusov
12 rôznych pstruhových lyžičiek v praktickej krabičke na nástrahy.
Táto rybárska návnada môže byť perfektným nástrojom pre váš rybolov
Super odolná a kompaktná
Táto sada nástrah na pstruhy obsahuje rôzne varianty jednotlivých nástrah.
Všetko sa dodáva v praktickej krabičke na nástrahy, ako je znázornené na obrázku. Lyžičky tak môžete mať vždy čisté a roztriedené.
Obsah dodávky:
24 x rybárske nástrahy
2 x krabička
- Výrobca
- Zhixia
- Hmotnosť
- 0.002 kg
- EAN kód
- 7074438771510707443877151
- Číslo od výrobcu
- HZX329
- Výrobca
- Zhixia
- Hmotnosť
- 0.002 kg
- EAN kód
- 7074438771510707443877151
- Číslo od výrobcu
- HZX329
Hodí sa k tomu

Rybársky Prút -set 24 dielný Haushalt- International
45,99 €
Predajca: Proki

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rybárska lyžica na pstruhy Set, 12 ks pstruhové lyžice pstruh návnada spinner rybárske nástrahy, UL pstruh lyžice rybárska sada s jedným háčikom, umelé návnady lyžice pstruh s krabicou, 3,2 cm-2,5 g
14,87 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,17 €
Predajca: odsellingaaa

Rybársky set - Fishing set 30 dielny Haushalt- International
9,90 €
Predajca: Proki

Savage Gear Fat Tail Spin Black Magic 6,5 cm 16 g Wobler
981,25 €/1kg
15,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Batoh Dámske batohy Škola Univerzita Cestovanie Voľný čas Práca s priehradkou na notebook Taška proti krádeži Taška cez rameno (čierna)
21,01 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,96 €
Predajca: odsellingaaa

Rybársky Podberák 215 cm Haushalt- International
15,90 €
Predajca: Proki

DERBYSTAR Hyper Stadionjacke, Gr.XL, schwarz weiss
82,79 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de

vidaXL Konferenčný stolík vysoký lesk biely
78,86 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Generátor studeného dymu Šnek na studený dym Generátor studeného dymu Udiarska cievka Sparbrand - 4-hranná
71,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kŕmenie loď, rybárska návnada loď 2kg zaťaženie 500m diaľkovo ovládané návnada loď, rybárska loď vyhľadávač rýb pre dospelých začiatočníkov
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Rybársky dáždnik rybársky stan vodotesný 240 cm
49,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
24,00 €
Predajca: ak-trade

Acer Veriton Z2 VZ2592G – All-in-One (kompletné riešenie) - Core i3 1215U - RAM 8 GB - SSD 256 GB - UHD Graphics - Wi-Fi 6, 1GbE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 - Win 11 Pro - Monitor: LED 54,6 cm (21,5″)
3 552,48 €
Predajca: Technology-Germany

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Mikado taška na prúty Camo 1/2/3 priehradky 100-160cm, priehradky / dĺžka::3 / 160 cm
21,47 €
Predajca: Eoshop

vidaXL Stan pre 4 osoby modrý
61,77 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black
453,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

DAM Fighter Pro Combo Tele Spin Prút + navijak 2,4 m 10 - 50 g 6 dielov
87,90 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Železná lyžica na pstruhy 213 0,5-7g / lyžica
24,27 €/1m
52,18 €
Predajca: FishingDreamWorld

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Shimano Naviják Sienna 4000 FG
28,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,78 €
Predajca: Askari

Sony Playstation 5 Standard Edition white
1 200,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AbuSony

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 009,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DAM® Fighter PRO Combo Tele 210 cm - 10 - 30 g
15,35 €/1m
32,24 €
Predajca: FishingDreamWorld

Taška pre rybárov, 56 x 31 x 30 cm
36,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,89 €
Predajca: Kokiska

Lixada 101-dielna sada umelých návnad vrátane: návnad typu Angelkoeder, zmiešaných príveskov, gumových návnad, popperov, crankbaitov, VIB návnad, návnad na povrch, plávajúcich návnad, háčikov a príslušenstva, vrátane úložnej krabice
32,12 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Meiho Versus VS 3070, farba: čierna
52,00 €
Predajca: FishingDreamWorld
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cenná krabica s umelou nástrahou
Krabička obsahuje rôzne farebné návnady na pstruhy
Hodnotenie z 15. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DAM Effzett Standard FZ 60g Zlatá lyžička
12,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
215,00 €/1kg

DAM Effzett Standard FZ 6g strieborná/medená lyžica
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg

DAM Effzett Heintz 28g strieborná/strieborná lyžička
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

DAM Effzett Standard FZ 6g strieborná/zlatá lyžica
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 050,00 €/1kg