3,7



Na základe 3 hodnotení
Pyunkang Yul Essence Toner - Intenzívne hydratačné tonikum, 200ml
13,99 €
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
13h 42m 32s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Nenechajte si ujsť!
Pleťové vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml146,19 €/1l
23,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age53,94 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Skin1004 Madagascar Centella Tónico Equilibrante 400ml24,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
MEDI-PEEL Peptide 9 Aqua Essence Toner, 250 ml - hydratan tonikum21,29 €
Predajca: medpak_shop

Pyunkang Yul - Essence Toner, 30 ml výživné tonikum na tvár
4,49 €
Predajca: LaRoseCare

Pyunkang Yul upokojujúce hĺbkovo hydratačné tonikum
10,93 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Isntree Hyaluronic Acid Toner Plus Toner s kyselinou hyalurónovou 200 ml
12,49 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Rice 70 Glow Milky Toner mliečny hydratačný toner 250 ml
23,63 €
Predajca: VISO

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Jumiso Waterfull Hyaluronic Toner 250ml - Hydratačné tonikum na tvár
17,90 €
Predajca: medpak_shop

Abib Heartleaf Calming Toner 200 ml
20,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIXSOON Bifida Toner 150ml - Hydratačné tonikum na tvár
11,90 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Heartleaf 77% upokojujúci tonizér 250 ml
75,52 €/1l
18,88 €
Predajca: Glamperfeu

Accoje - Hydrating Aqua Toner - Hydratační pleťové tonikum 130ml
153,46 €/1l
19,95 €
Predajca: HMKT

MIXSOON Bifida Toner 300ml - Obnovujúce tonikum na tvár
18,98 €
Predajca: LaRoseCare

Mixsoon Centella Asiatica Tonikum 150 ml
86,87 €/1l
13,03 €
Predajca: NutraBestBG

SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner 30 ml
12,92 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

ANUA Peach 77% Niacin Essence Toner rozjasňujúci a hydratačný toner 250 ml
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Jurlique, Activating Water Essence+, Softening, Lotion, For Face, 75 ml
27,78 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pyunkang Yul Essence Toner 200 ml je viacúčelový kozmetický prípravok, ktorý kombinuje funkcie tonika a esencie a poskytuje pleti intenzívnu starostlivosť a hydratáciu. Tento kórejský výrobok bol vytvorený s ohľadom na minimalizmus a maximálnu účinnosť, čo je charakteristické pre značku Pyunkang Yul, ktorá má svoje korene v tradičnej východnej medicíne.
Všeobecný opis výrobku
Pyunkang Yul Essence Toner sa vyznačuje jedinečnou hustou konzistenciou, ktorá je oveľa bohatšia ako u tradičných tonerov. Zloženie tohto kozmetického prípravku je založené na výťažku z koreňa astragalu (Astragalus Membranaceus Root Extract), ktorý tvorí až 91,3 % zloženia. Táto zložka je známa svojimi protizápalovými, antioxidačnými a regeneračnými vlastnosťami, vďaka čomu je ideálna pre suchú, citlivú a dehydrovanú pleť.
Výhody pre pokožku
- Hĺbková hydratácia: Vďaka vysokému obsahu výťažku z koreňa astragalu tonikum intenzívne hydratuje pleť, preniká hlboko do jej vrstiev a dlhšie si udržiava vlhkosť.
- Upokojuje podráždenie: Prírodné protizápalové vlastnosti zložiek tonika pomáhajú zmierniť podráždenie a začervenanie, takže je ideálne pre citlivú pleť.
- Zlepšuje pružnosť: Pravidelné používanie tonika pomáha zlepšovať elasticitu pokožky, ktorá je vďaka nemu pevnejšia a pružnejšia.
- Antioxidačná ochrana: Kozmetický prípravok pomáha bojovať proti voľným radikálom, čím chráni pleť pred predčasným starnutím.
Návod na použitie
Pyunkang Yul Essence Toner je najlepšie používať ihneď po vyčistení tváre, ráno aj večer. Malé množstvo prípravku naneste do dlaní alebo na vatový tampón a potom jemne vklepte do pokožky tváre a krku. Môžete použiť aj metódu "7-skin", t. j. tonikum naniesť v niekoľkých vrstvách na intenzívnejšiu hydratáciu. Vďaka svojej textúre je tonikum ideálne aj ako základ pre ďalšie kroky starostlivosti o pleť, ako je sérum alebo hydratačný krém.
Pyunkang Yul Essence Toner je kozmetický prípravok, ktorý plne využíva silu prírody, aby poskytol vašej pleti tú najlepšiu možnú starostlivosť.
Jedinečné zloženie gélového tonika Pyunkang Yul zanecháva pleť hydratovanú a hladkú. Výťažok z koreňa valeriány sa vyznačuje antioxidačnými vlastnosťami a pomáha regenerovať pokožku. Tonikum navyše pleť osviežuje a pripravuje ju na ďalšiu starostlivosť. Vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú pleť.
Zloženie
VÝŤAŽOK Z KOREŇA ASTRAGALUS MEMBRANACEUS (HUANG QI), 1,2-HEXÁNDIOL, BUTYLÉNGLYKOL, BIS-PEG-18 METYLÉTER DIMETYLSILÁN, HYDROXYETYLCELULÓZA, KARBOMÉR, ARGINÍN
VÝHODY:
1. Vďaka výťažku z koreňa valeriány lekárskej dopĺňa pleti stratenú energiu a hydratáciu.
2. Má vyživujúce a hydratačné účinky, ktoré hĺbkovo revitalizujú pokožku.
3. Udržuje pokožku pružnú a hladkú, pričom sa rýchlo vstrebáva.
4. Zanecháva pokožku sviežu a chránenú pred podráždením.
5. Je hypoalergénny a neobsahuje umelé farbivá a vôňu, takže je ideálnou voľbou pre citlivú pokožku.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- výťažok z komonice lekárskej
POUŽITIE:
Po odstránení make-upu a vyčistení tváre naneste tonikum na vatový tampón a aplikujte na pleť.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a citlivú pleť.
Pleťové tonikum
Pyunkang Yul Essence Toner (200 ml) je vyrobený z neuveriteľných 91,3 % extraktu z koreňa astragalu, ktorý obsahuje cenný betaín a minerály pre vašu pleť. Toto intenzívne hydratačné tonikum je ideálne pre citlivú pleť, pretože neobsahuje žiadne parfumy, farbivá ani iné dráždivé látky. Celkovo tento dobre znášaný produkt obsahuje len šesť jasne označených zložiek. Použitie: Naneste malú časť na dlane a jemne vklepte do pokožky tváre a rozotrite na krk a dekolt. Vhodné pre: citlivú pleť, zmiešanú pleť intenzívne hydratuje bez parfumácie a dráždivých látok antioxidant, protizápalový Tento tonikum je k dispozícii aj v 100 ml veľkosti.
Pyunkang Yul Essence Toner
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Extrakt z koreňa Astragalus Membranaceus, 1,2-hexándiol, butyléngykol, bis-PEG-18 metyleter dimetylsilán, hydroxyetylcelulóza, karbomér, arginín
- Výrobca
- Pyunkang Yul
- Počet kusov
- 3
- EAN kód
- 8809486680056
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Extrakt z koreňa Astragalus Membranaceus, 1,2-hexándiol, butyléngykol, bis-PEG-18 metyleter dimetylsilán, hydroxyetylcelulóza, karbomér, arginín
- Výrobca
- Pyunkang Yul
- Počet kusov
- 3
- EAN kód
- 8809486680056
Hodí sa k tomu

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
253,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Pyunkang Yul Intenzívny regeneračný krém
219,70 €/1kg
21,97 €
Predajca: LaRoseCare

Pyunkang Yul Essence Toner 100 ml - Esenciálne tonikum
11,89 €
Predajca: medpak_shop

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
25 153,85 €/1kg
13,08 €
Predajca: Glamperfeu

Pyunkang Yul hydratačný krém
229,90 €/1l
22,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,31 €/1kg
15,64 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

tillvex Závesné kreslo béžové 150 kg na zavesenie | Závesné kreslo interiérové a exteriérové | Závesný kôš odolný voči poveternostným vplyvom | Hojdací kôš s vankúšom
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

mixsoon Centella čistiaca pena
117,00 €/1l
17,55 €
Predajca: Juui

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Isntree Tonikum s kyselinou hyalurónovou Plus
14,99 €
Predajca: medpak_shop

A'pieu Madecassoside Cica Gel 2X 50 ml
234,10 €/1l
23,41 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule - 95 ml
290,32 €/1l
27,58 €
Predajca: somnia24

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 3
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 3
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biodance First Synergy Toner 150 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
106,60 €/1l

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
363,60 €/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
19,46 €
Predajca: Azjasklep
97,30 €/1l

MARY KAY Tonikum na tvár TimeWise Moisture Renewing Freshener 147ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
188,44 €/1l

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
9,23 €
Predajca: MAGUHAAR

Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age
53,94 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,13 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Vyrovnávajúce tonikum Harmonizujúce tonikum na tvár 147 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
167,41 €/1l

Mary Kay Micellar Water 147 ml
27,70 €
Predajca: lithuaniashop

Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 7 % Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 240 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
Predajca: Kpictiah

Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,39 €
Predajca: medpak_shop
146,19 €/1l

TIRTIR Milk Skin Toner Light 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
21,49 €
Predajca: medpak_shop

Haruharu Wonder tonicsum Hyalurónové tonikum s čiernou ryžou 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,79 €
Predajca: medpak_shop
207,90 €/1l

MEDI-PEEL Peptide 9 Aqua Essence Toner, 250 ml - hydratan tonikum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,29 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: medpak_shop
![Obrázok produktu pre SKIN1004] Madagaskarsk centella rozjasujca kapsula 100ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0d31db51fb140c33ffbfb653c6ae653a.webp)
SKIN1004] Madagaskarsk centella rozjasujca kapsula 100ml
14,01 €
Predajca: Pharmacygreek

Dr Sebagh Serum Repair Nawilżające serum rewitalizujące z kwasem hialuronowym, 20ml
58,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bylinné tonikum bez alkoholu Kiehl's Cucumber 250 ml
31,86 €
Predajca: PerfumTraders

Jemné pleťové tonikum (Ultra Facial Toner), 500 ml
34,27 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,41 €
Predajca: PerfumTraders
66,82 €/1l