5,0



Na základe 4 hodnotení
Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
8%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 16. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 16. októbra
Zľavu poskytuje LaRoseCare
Zľavu poskytuje LaRoseCare
11,58 €
83,93 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738316993, Ženy, 100 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, 1 kusov115,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,31 €/1kg
15,64 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
325,77 €/1l
16,94 €
Predajca: MANADA

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,18 €/1l
19,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty Of Joseon Maska s mletou ryou a medom 150 ml
0,08 €/1kg
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
0,54 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1l
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Heartleaf 77% Tonizačné tampóny Clear Pad 160 ml
0,19 €/1kg
30,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water – tvoj tajomstvo žiarivej pleti
Zažite transformatívnu silu Beauty of Joseon Ginseng Essence Water. Táto ná esencia dodáva vašej pleti intenzívnu hydratáciu a odhaľuje jej prirodzený lesk. S 80 % ženšenovej vody a 2 % niacinamidu kombinuje tradičné kórejské zložky s modernými aktívnymi látkami pre optimálnu starostlivosť o pleť.
Intenzívna hydratácia s ženšenovou vodou
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water je obohatená o 80 % ženšenovej vody a dodáva vašej pleti hlbokú hydratáciu a živiny. Ženšenová voda je známa svojimi antioxidačnými vlastnosťami a podporuje produkciu kolagénu, čo vedie k žiarivejšej a mladšej pleti.
Žiarivá pleť vďaka niacinamidu
S 2 % niacinamidu táto esencia pomáha redukovať kožné problémy, regulovať produkciu kožného mazu a rozjasniť tón pleti. Výsledkom je rovnomernejšia štruktúra pleti a žiarivá pleť.
Šetrný k citlivej pleti
Bez obsahu alkoholu, parfumov a éterických olejov je Beauty of Joseon Ginseng Essence Water ideálna pre citlivú pleť. Alantoín a panthenol upokojujú pleť, zatiaľ čo adenosín pôsobí ako účinná zložka proti starnutiu.
Použitie – kórejská esencie na starostlivosť o pleť
- Očistite tvár a naneste tonikum.
- Naneste esenciu na tvár a krk.
- Jemne vklepte produkt, kým sa úplne nevstrebe.
- Pokračujte svojím obľúbeným sérom a hydratačným krémom.
Hlavné výhody pleťovej vody Beauty of Joseon Ginseng Essence Water:
- Beauty of Joseon Ginseng Essence Water – tonikum pre intenzívnu hydratáciu
- Ideálny pre citlivú pleť a všetky typy pleti
- Kombinácia tradičných a moderných zložiek
- Esencia a sérum v jednom produkte
- Hydratuje a revitalizuje pre žiarivú pleť
Objednajte si teraz Beauty of Joseon Ginseng Essence Water a premeňte svoju rutinu starostlivosti o pleť. Zažite silu kórejskej esencie a užite si každý deň žiarivú pleť!
Ženšen je v kórejskej histórii uctievanou bylinkou, ktorá je známa svojimi blahodarnými účinkami na naše celkové zdravie a najmä na našu pokožku. Ženšenová esencia Beauty of Joseon, ktorá obsahuje 80 % ženšenovej vody, využíva prirodzenú silu ženšenu na hĺbkovú výživu a hydratáciu pokožky. Táto esencia nielenže dodáva pleti dostatok vlhkosti a živín, ale poskytuje jej aj dlhotrvajúcu hydratáciu.
Vyrovnanie tónu pleti
Táto esencia upokojuje povrch pokožky s odumretými kožnými bunkami a pomáha vyrovnať tón pleti, zlepšuje štruktúru pleti, aby bola hladká a jasná.
Vložky s výživnými látkami
Tento typ esencie obsahuje niacínamid, ktorý pomáha vyrovnávať hladinu vlhkosti v pleti a chrániť ju pred vonkajšími podnetmi, pričom na pleti vytvára silnú hydratačnú bariéru.
Intenzívna hydratácia
Obsahuje 80 % ženšenovej vody, pomáha udržiavať pokožku dlhodobo hĺbkovo hydratovanú a udržiava ju zdravú.
Kľúčové zložky
Ženšenová koreňová voda 80 % + ženšenový komplex
.V Donguibogam, kórejskej knihe o bylinnej medicíne, sa ženšen používal ako dôležitý východný liek a bol zaznamenaný ako "Shincho", čo znamená bylina od bohov. Hwang Jini, známa ako najkrajšia žena dynastie Joseon, používala ženšenový odvar ako vodu do kúpeľa. Bohatý saponín v ženšene pomáha rýchlo dodať pokožke vlhkosť a udržať ju hlboko v pokožke po dlhý čas, čím pomáha vytvárať zdravú pokožku.
Niacínamid 2 %
Niacínamid pomáha kontrolovať vylučovanie kožného mazu a udržiavať rovnováhu oleja a vlhkosti v pokožke.
Ako používať: Po očistení tváre nalejte niekoľko kvapiek na ruky a jemne vklepte do tváre.
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačné, Výživný
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Denné používanie:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ženšenová esenciálna voda Beauty of Joseon je esencia obohatená o výťažok zo ženšenu, ktorý intenzívne hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a žiarivosť. Krém pôsobí proti starnutiu, redukuje výskyt vrások a zlepšuje celkový stav pleti.
Výhody pre pleť
- Intenzívna hydratácia
- Výživa a posilnenie
- Zlepšenie pružnosti
- Rozjasnenie a vyhladenie
- výskyt vrások
Návod na použitie:
Po očistení tváre naneste primerané množstvo esencie na dlaň alebo vatový tampón a jemne vklepte do tváre a krku. Používajte ráno a večer pred nanesením hydratačného krému.
KRÁSA JOSEON Ginseng Water Essence obsahuje 80% ženšenovej vody a zameriava sa na výhody samotného ženšenu, ktorý pokožke ponúka hydratáciu a výživu na dlhú dobu. Niacínamid v pomere 2 % zloženia je užitočný na kontrolu sekrécie kožného mazu a na udržanie rovnováhy medzi úrovňou mastnoty a vlhkosti pokožky.
Ako používať:
Po vyčistení pleti si nakvapkajte pár kvapiek do dlaní a jemne ich poklepte na tvár
Kde môžem položiť otázku o Krása ženšenovej esencie Joseon?
Nie ste si istí, či je pleťové tonikum Beauty of Joseon vhodné pre vašu pleť, alebo máte iné týkajúce sa kórejskej kozmetiky? Náš tím vám rád pomôže. Pošlite podrobný e-mail so svojou otázkou na [email protected] a naši odborníci na krásu vám pomôžu !
Pleťová esencia zanechá vašu pleť hydratovanú a zregenerovanú. Upokojuje, rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti. Vhodná pre všetky typy pleti.
Tvárová esencia
Upokojujúca esencia s výťažkom ženšenu vhodná pre všetky typy pleti.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Beauty of Joseon sa radí pod pleťové toniká a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu.
Beauty of Joseon - Ginseng Essence Water 150ml Cosmetics. For women.
Beauty of Joseon Woda esencjonalna z żeńszenia, 150ml
Ženšenová esenciálna voda Beauty Of Joseon obsahuje 80 % ženšenovej vody a zameriava sa na účinok samotného ženšenu, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. Jej zloženie je založené na tradičných kórejských zložkách a bylinnej medicíne používanej počas dynastie Joseon. Vďaka ženšenu je bohatá na antioxidanty a má protizápalový účinok. Reguluje tvorbu kožného mazu a dodáva pokožke jemnosť a pružnosť. Chráni pred účinkami voľných radikálov a spomaľuje starnutie pokožky. Je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
Krása ženšenovej esencie Joseon
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Woda esencjonalna z żeńszenia, 150ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 150 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809738310960
- Číslo od výrobcu
- 60356
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Woda esencjonalna z żeńszenia, 150ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 150 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809738310960
- Číslo od výrobcu
- 60356
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809864766884, Tyčinka na opaľovanie, Tvár a telo, Tyč, Hydratačné, Vyhladenie, Univerzálna pleť, 16 g
362 000,01 €/1kg
18,10 €
Predajca: Zeitburg

Beauty of Joseon 8809738312872, Ženy, Univerzálna pleť, Rovnomerná pleť, 1 kusov, Gél, Rúra
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738314678, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Rúra, 100 ml
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml
540,67 €/1l
16,22 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
357,45 €/1kg
16,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty Of Joseon Maska s mletou ryou a medom 150 ml
0,08 €/1kg
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809738316993, Ženy, 100 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, 1 kusov
115,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
553,13 €/1l
44,25 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,88 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,33 €
Predajca: PerfumTraders
426,60 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
23,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,18 €
Predajca: PerfumTraders
1 545,33 €/1l

Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,94 €
Predajca: HAIRSALE
418,80 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
291,89 €
Predajca: PerfumTraders
4 864,83 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
241,08 €
-6,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
235,05 €
Predajca: PerfumTraders
4 701,00 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

Schwarzkopf Fibreplex 1 Booster 500ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
39,50 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,22 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,97 €
Predajca: PerfumTraders
4 065,67 €/1l

Kozmetický nočný krém s mandľovými kvetmi - 50ml
8,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
165 200,00 €/1kg

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - 57 G - hydratačný - olej zo sladkých mandlí - odstraňovač chĺpkov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
54,90 €/1l