5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kreatívna gulicková dráha 80ks10,20 €
Predajca: CABshop

Ďalšie informácie o reklame
10-litrový kanister na vodu s kohútikom pre karavany30,99 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mato plastová kanvica na olej, objem: 500 ml155,98 €/1l
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Mato olejová kanvica z hliníka, objem: 300 ml319,97 €/1l
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

BGS technic Fluid Flask with flexible spout and lid, 100 mm, 100 g
43,72 €/1l
43,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

VOREL 78306, 1 kusov
52,50 €/1l
10,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yato YT-06912, Oceľ, 1 kusov
9,00 €/1l
1,80 €
Predajca: AP_AUTODILY

Yato YT-0690, Priehľadná, Plast, 0,22 L, 1 kusov
8,18 €/1l
1,80 €
Predajca: AP_AUTODILY

HAZET 2160, 1 kusov
209,45 €/1l
41,89 €
Predajca: MroAuto

ENERGY Universalkanne NE00832
6,97 €
Predajca: MroAuto

Draper Tools 21717, Modrá, 0,2 L, 1 kusov
129,50 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Proline Tools 42506, 1 kusov
37,61 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,62 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Gedore 6390010, 75 mm, 60 mm, 979 g
63,80 €/1l
15,95 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Gedore 6390520, 130 mm, 70 mm, 492 g
172,00 €/1l
51,60 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Spojka 1/2" AQUA
4,26 €
Predajca: VISO

Start
2,50 €/1l
19,99 €
Predajca: MisterShopping

IWH 032016 1464772 Oil lubricator 300 ml
70,00 €/1l
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Priehľadné auto
3,37 €
Predajca: Bambule

BGS technic Fluid FLask, 118 mm, 118 g
42,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rýchlospojka 3/4" Mrs AQUA
8,27 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis článku
- Kanister na olej s flexibilným plniacim hrdlom a ľahko uzatvárateľným uzáverom 1 l, 3 l, 5 l alebo 10 l
- Vhodná na brzdovú kvapalinu, kvapalinu do akumulátorov a nekyslé kvapaliny, ako sú motorové oleje atď
Technické údaje
- PE plastový kanister na olej pre kvapaliny, ako je benzín, olej atď. S praktickou výlevkou a skrutkovacím uzáverom
- So stupnicou na boku na presné odstránenie kvapaliny K dispozícii vo veľkostiach 1, 3, 5 alebo 10 litrov
- Kvalita: výrobok v najvyššej kvalite prevedenia
- Vhodný na brzdovú kvapalinu, kvapalinu do akumulátorov a nekyslé kvapaliny
- S flexibilným plniacim hrdlom a ľahko uzatvárateľným uzáverom
- So závitom na výlevke pre plniace hrdlo
- Farba: biela
Rôzne verzie 1 l, 3 l, 5 l alebo 10 l
- Číslo výrobcu: YT-06980
- Objem: 1 liter Rozmery (Ø x V): približne 11 x 20 cm
- Číslo výrobcu: YT-06983
- Objem: 3 litre
- Rozmery (Ø x V): približne 15,5 x 26 cm
- Číslo výrobcu: YT-06985
- Objem: 5 litrov Rozmery (Ø x V): cca 18,5 x 29 cm
- Číslo výrobcu: YT-06987
- Objem: 10 litrov
- Vysokokvalitný a veľmi robustný
- Profesionálne použitie v dielni a pre hobby remeselníkov
- Odolný voči kyselinám, olejom a zásadám
- Objem: 10 litrov
- Horný otvor, priemer 55 mm a 30 mm
- Materiál: plast
- Rukoväte: Dve
- Špeciálne vlastnosti: Dĺžka: 2,5 cm: Odvetrávací kanál na výlevke
- Značenie s odstupňovaním po 1/2 litri na boku
- Plniace hrdlo vrátane tesniaceho uzáveru
- Additional features: Dva tesniace uzávery (výtok, plniaci otvor)
Rozmery (ŠxHxV): približne 50 x 18 x 39 cm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nálevka na olej 10 l YT-06987
Praktická dielenská nádoba s objemom 10 l.
Vyrobená z odolného PE materiálu odolného voči technickým tekutinám, vybavená skrutkovacím vekom a pružným lievikom.
Na boku lievika je praktická stupnica na jednoduché dávkovanie.
| Technické údaje | |
|---|---|
| objem | 10 l |
| príslušenstvo | flexibilný lievik |
Kanister na olej 10 l s výlevkou YT-06987
Praktická plastová nádoba na olej s plniacim hrdlom a objemom 10 litrov. Dve rukoväte na prenášanie zabezpečujú dobré uchopenie a bezpečné plnenie tekutín. Vďaka výlevke je ideálna na ťažko prístupné miesta, ako sú nádrže na olej alebo vodu. Stupnica uľahčuje presné plnenie kvapalín, ako je motorový olej, brzdová kvapalina a iné prevádzkové kvapaliny. Nepostrádateľný pomocník v garáži alebo dielni.
Vlastnosti
- 2 rukoväte z odolného plastu
- Stupnica na boku 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10 litrov
- Objem 10 litrov
- Plniace hrdlo s dĺžkou približne 13 cm
- praktická 10 litrová dielenská fľaša s tryskou
- vyrobená z odolného PE plastu odolného voči tekutinám s praktickým, flexibilným lievikom a skrutkovacím uzáverom
- praktická stupnica na boku trysky uľahčuje meranie kvapalín
Podrobnosti o výrobkuObjem [litre]: 10Materiál: HDPE (tvrdý polyetylén)Vhodný pre (látky/zmesi/plyny/chemikálie) : Brzdová kvapalina, hydraulická kvapalina, nemrznúca zmes, olej
- Výrobca
- Objem
- 10 l
- Hmotnosť
- 2 kg
- Materiál
- Plast
- EAN kód
- 5906083033766
- Číslo od výrobcu
- YT-06987
- Výrobca
- Objem
- 10 l
- Hmotnosť
- 2 kg
- Materiál
- Plast
- EAN kód
- 5906083033766
- Číslo od výrobcu
- YT-06987
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dielenský Náliev 5L - Yt-06985
7,90 €
Predajca: AP_AUTODILY

Yato YT-06980, 1 kusov
3,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

Yato YT-06983, 1 kusov
5,60 €
Predajca: AP_AUTODILY

BGS technic Fluid Flask with flexible spout and lid, 100 mm, 100 g
43,72 €/1l
43,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kanva na zalievanie 9 l na vnútorné a vonkajšie použitie - Plast - Praktická výlevka - Čierna
3,60 €/1l
32,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

BGS technic Fluid Flask with flexible spout and lid, 406 mm, 406 g
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

Naftový ohrievač 12/230V s nepriamym spaľovaním 18183
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom

Yaheetech 16-dielna ohrádka pre šteňatá vonkajšia ohrada pre šteňatá, 2 dvierka, 60 cm H
207,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava prístupovej rampy s hydraulickým zdvihákom - 3T
344,98 €
Predajca: MonsterShop

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Diagnostický prístroj LAUNCH CRP 129EVO pre OBD2, určený na diagnostiku 4 systémov s 8 servisnými funkciami, kompatibilný s viac ako 60 značkami automobilov, s možnosťou bezplatných aktualizácií
307,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Invertorový Generátor Isg 2000-2
536,94 €
Predajca: T3S_Shop

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

hünersdorff 821200 hünersdorff Ölkanne silbergrau 13,0 l
36,02 €
Predajca: somnia24

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 30 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Exquisit KS16-V-040E, 127 L, N-ST, 39 dB, E, Biela
299,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Gastromark

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Vodiaca lišta STIHL LIGHT 40 cm 1,3 mm 325" 30030003313+3x reťazová píla 36900000067
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 4Clients

BGS technic Fluid Flask with flexible spout and lid, 214 mm, 214 g
27,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
475,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

SWAREY S500 Prenosná napájacia stanica 518Wh/144000mAh Solárny generátor so 100W solárnymi panelmi Solárne napájacie systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárna nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie / kempovanie / núdzové / cestovanie / KPAP / karavany / domácnosť
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Stihl Rollomatic E, Pevná lišta reťazovej píly, Stihl, 35 cm, 76,2 / 8 mm (3 / 8"), Biela, 1 kusov
38,90 €
Predajca: baulando

Nemrznúca zmes do chladiča ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrov | chladiaca kvapalina G12+ | chladiaca kvapalina do auta | chladiaca kvapalina do auta G12 | pripravená na použitie | dlhotrvajúca ochrana
4,18 €/1l
28,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Pákové valcové čerpadlo Pressol Dodávka/zdvih 12 l/min - 13028
72,10 €/1m
42,90 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Ručné pákové čerpadlo na sudy PRESSOL 13020 12 l/min.
49,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

tillvex chladiaci box elektrický 40L sivý s kolieskami | mini chladnička 230 V a 12 V pre kempovanie v aute | chladí a ohrieva | ECO režim
129,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kanistre s olejom
Veľmi dobré
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Relaxdays Kanister na olej 5 litrov, flexibilné plniace hrdlo, odmerka oleja, stupnica, výmena oleja, nerozbitný, auto, dielňa, PE, biely
28,99 €
Predajca: Relaxdays
5,80 €/1l

Relaxdays kanister na olej 2 l, ohybná plniaca trubica, odmerka na olej, stupnica, výmena oleja, nerozbitný, auto, servis, PE, biely
26,99 €
Predajca: Relaxdays
13,50 €/1l

Kanister na olej Samoa-Hallbauer, objem: 10 litrov
335,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
33,60 €/1l

Kreatívna gulicková dráha 80ks
10,20 €
Predajca: CABshop

10-litrový kanister na vodu s kohútikom pre karavany
30,99 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: SuperMerchant

ručná olejová kanva s objemom 270 ml - Červené pákové olejové čerpadlo s flexibilnou hadicou
15,99 €
Predajca: Zanjo24
59,22 €/1l

Oiler, vysokotlakový olejovač, vysokotlakové čerpadlo Oiler, olejová pištoľ, vysokotlaková plechovka
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Mato olejová kanvica z hliníka, objem: 300 ml
95,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
319,97 €/1l

Mato olejová kanvica z hliníka, objem: 500 ml
110,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
221,98 €/1l

Kanister na olej Samoa-Hallbauer, objem: 5 litrov
226,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mato plastová kanvica na olej, objem: 500 ml
77,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
155,98 €/1l

Mato plastová kanvica na olej, objem: 300 ml
51,55 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
171,83 €/1l