5,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prírodný vanilkový extrakt 1000 ml, vanilkový struk, vanilkové zrnká1 399,80 €/1l
69,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Malabarský kardamóm, lúpané zrná, 100 g239,80 €/1l
11,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Vanilkové zrnká 14 ks 12-14 cm Vanilkové zrnko GROSS199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Mletý klinček 500g19,78 €/1kg
9,89 €
Predajca: BRAT_PL

Bourbonské vanilkové zrnká (10 ks - 10-11 cm) 100% prírodné z Madagaskaru
499,50 €/1kg
9,99 €
Predajca: Vaynilla

Bourbonská vanilka - 2 struky
209,20 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Mletá vanilka 20 g Bourbonskej vanilky z Madagaskaru
179,80 €/1l
8,99 €
Predajca: PHRoyal

Bourbonská vanilka - mletá 10g
731,00 €/1kg
7,31 €
Predajca: taleoo

Bourbonská vanilka v prášku premium natural (30g)
499,67 €/1kg
14,99 €
Predajca: Vaynilla

Appetita Strúhaná majoránka 8 g x 3 ks
208 000,01 €/1kg
2,08 €
Predajca: Katomix

Škorica cejlónska mletá - GastroDose 450g
56,87 €/1kg
25,59 €
Predajca: taleoo

Citrónová tráva - brúsené sklo 18g
232,22 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Nasekaný malabarský kardamón 40 g
79,80 €/1l
3,99 €
Predajca: PHRoyal

Kamis Majeranek Suszony 18 g
67,00 €/1kg
3,64 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,68 €
Predajca: Katomix

WIBERG 3925979006 WIBERG Ingwer gemahlen Gewürz, 180,0 g
77,94 €/1kg
14,03 €
Predajca: somnia24

Saturejka rezaná 12g
225,83 €/1kg
4,22 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,71 €
Predajca: taleoo

Jemný vanilkový cukor 500 g s PRÍRODNOU vanilkou
79,80 €/1l
3,99 €
Predajca: PHRoyal

CEYLON mletý / škorica / Canehl250g
159,80 €/1l
7,99 €
Predajca: PHRoyal

Cejlónska škorica bylina bez lepku 60 g
34,83 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Kotanyi Rozmarín, nasekaný, 16 g
59,50 €/1kg
2,38 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Skutočné bourbon vanilkové struky, čerstvé, ručne zbierané a priamo na mieste balené. Vôňa týchto vanilkových strukov je jedinečná: intenzívna, harmonická a vyvážená. Táto vôňa je ako žiadna iná a harmonicky spája takmer 200 prírodných zložiek do jemnej, očarujúcej kompozície. Nie náhodou sa vanilka nazýva "kráľovná korenín" a bourbon vanilka je vrcholom medzi odrodami vanilky.
Len vanilka z tzv. bourbonových ostrovov (Madagaskar, Réunion, Komory a Maurícius) môže byť predávaná ako bourbon vanilka. Bez prídavku zvýrazňovačov chuti, farbív a umelých aróm. . Struky sú čerstvo zabalené a zapečatené v súlade s najprísnejšími hygienickými predpismi. Pre optimálne skladovanie po otvorení vákuového balenia, vám pridávame špeciálny, nepriepustný obal na stojan so zipsom.
Bourbon vanilkové struky sú halal, košer a vegánske.
Vanilka je dnes neoddeliteľnou súčasťou našej kuchyne. Vytvorte fantastické koláče a torty, vylepšite svoje sladké jedlá alebo ako by ste si pripravili domáce džem alebo zmrzlinu? Prinesiete si do domova prvky gurmánskej kuchyne a potešíte seba a svojich blízkych fantastickými jedlami.
Skutočné, prémiové bourbon vanilkové struky (celé) z Madagaskaru.
- Bez prídavku zvýrazňovačov chuti, farbív a umelých aróm
- Struky sú čerstvé a aromatické
- V blister balení pre optimálnu čerstvosť a trvanlivosť
- pre vás: nepriepustný obal na stojan so zipsom
- Halal, vegánske, košer
- Vhodné na pečenie a varenie
- 100% prírodné
- Zloženie
- Bourbon vanilková pasta
- Hmotnosť
- 120 g
- Potravinársky podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Obchodný názov
- Bourbonské vanilkové struky
- Výrobca
- Veana
- Číslo od výrobcu
- 60558
- EAN kód
- 4260558135838
- Zloženie
- Bourbon vanilková pasta
- Hmotnosť
- 120 g
- Potravinársky podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Obchodný názov
- Bourbonské vanilkové struky
- Výrobca
- Veana
- Číslo od výrobcu
- 60558
- EAN kód
- 4260558135838
Hodí sa k tomu

Bourbonské vanilkové struky (5 ks - 12-13 cm) 100% prírodné z Madagaskaru, najvyššia gurmánska kvalita
618,75 €/1kg
4,95 €
Predajca: Vaynilla

Bourbonské vanilkové zrnká (50 ks - 12-13 cm) 100% prírodné z Madagaskaru
618,75 €/1kg
49,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaynilla

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maldon Sea Salt Flakes údená morská soľ s príchuťou 125g
71,92 €/1kg
8,99 €
Predajca: LAVONIO

Bourbonské vanilkové zrnká (20 ks) 100% Madagaskar - 18-20 cm najvyššia gurmánska kvalita + vanilkový nôž zdarma
497,50 €/1kg
39,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaynilla

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biela morská soľ v plechovke 125g
57,68 €/1kg
7,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČIERNE KURČATKO ORGANIC 50 g - LEBENSBAUM
88,60 €/1kg
4,43 €
Predajca: taleoo

Pickerd Gourmet Vanilla Mill zodpovedá približne 4 vanilkovým strukom 7g
933,00 €/1kg
9,33 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super kvalita
Rýchle dodanie, položka podľa popisu a super kvalita 100% odporúčanie
Hodnotenie z 12. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší produkt
Bol som veľmi spokojný s rýchlym dodaním a najlepším tovarom.
Hodnotenie z 4. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cenné
Rýchle dodanie a pekné, že sú pekne zabalené do zmršťovacej fólie na 2x5.
Hodnotenie z 12. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prima aróma
Veľmi dobrá kvalita, veľké struky.
Hodnotenie z 21. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Najlepšia špičková kvalita
Hodnotenie z 12. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý zákaznícky servis
Veľmi dobré
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest 100 % Organic Ceylon Cinnamon Powder - 100 % Škorica - Ideálna na Pečenie, Dezerty a Nápoje - 125 g
5,69 €
Predajca: Nutrisslim

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,99 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

BEZLEPKOVÝ GRANULOVANÝ ZELENINOVÝ VÝvar, 120 g - ALCE NERO
16,01 €
Predajca: SuperMerchant
16 010,00 €/1l

Korenie na klobásy značky Jelux 50g
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1kg

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Cejlónska škorica mletá 100g veľmi dobrá a aromatická



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l