4,8



Na základe 21 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfum La Rive Eternal Kiss 90ml - Voňavá voda s nadčasovou a senzuálnou vôňou. Ideálna na každý deň aj večer. Originálne balenie.166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible parfémovaná voda pre ženy 125 ml832,24 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada La Femme parfémovaná voda pre ženy 35 ml1 952,57 €/1l
68,34 €
Predajca: PerfumTraders

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

La Rive Destinee Parfémovaná Voda, 90 ml
146,33 €/1l
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive She Is Mine Parfumovaná voda, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

La Rive, Sweet Rose, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Cash Pre Ženy Parfumovaná Voda, 30ml
333,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Elegant Woman Woda perfumowana, 90ml
139,90 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive I Am Ideal Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Miss Dream Pre Ženy Parfumovaná voda, 30ml
304,00 €/1l
9,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vôňa La Rive Taste Of Kiss, Parfumovaná Voda, 100 ml
146,33 €/1l
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Metaphor Woda perfumowana, 90ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

LA RIVE Woman ELIXIR, parfémová voda, 100 ml
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Rive L'excellente Eau de Parfum
Léxcellente je parfumovaná voda z rodiny orientálnych a kvetinových vôní. Je špeciálne vytvorená pre nápadité, romantické a intrigánske ženy. Nechajte zažiariť svoju jedinečnú krásu s touto elegantnou vôňou.
Špecifikácie: Vôňa sa vyznačuje jemnou vôňou, ktorá sa hodí pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť dobre:
Farba flakónu: priehľadná, ružová
Farba balenia: tmavoružová
Pohlavie: ženy
Obalové materiály: sklo, plast, kartón
Vôňa: kvety
Obsah: 100 ml
Poznámky k vôni:
Vôňa: granátové jablko, broskyňa, mučenka, malina, hurma, lotos, orchidea, magnólia, fialka, jantár, pižmo, machónia, pačuli, vanilka
Farba : ružová
Obsah v ml : 100
Jazyk balenia : angličtina
Pohlavie : ženy
Typ vône : Kvetinová
Parfumovaná voda z rodiny orientálnych a kvetinových vôd pre ženy s fantáziou, romantickou povahou a spontánnosťou.
Vrchné tóny;granátové jablko/zelené tóny/ broskyňa/
mučenka/ malina/kaki/
Srdcové tóny;lotos/orchidia/magnólia
Základné tóny;fialka/ ambra/ pižmo/ mahagón/ pačuli/ vanilka
Elegantná, zrelá sladkosť a pôsobivá fantázia? To sú nadčasové tajomstvá výnimočných žien, ktoré sa odrážajú v zmyselnej vôni Eau de Parfum Lexcellente od La Rive.
Toaletná voda
kvetinová
východ
Parfémovaná voda La Rive L'Excellente pre ženy je synonymom elegancie a jemnosti. Táto voňavá voda pozostáva zo sočných ovocných tónov, jemného kvetinového a zmyselného pižma. S kombináciou týchto prvkov vás obklopí neodolateľný a dlhotrvajúci závan sviežosti. Svojou lahodnou vôňou je ideálnym doplnkom pre každú príležitosť. Parfémovaná voda La Rive L'Excellente je dostupná vo flakóne s objemom 100 ml. Užite si pocit u a ženskej krásy s touto vôňou od značky La Rive. / / Parameter výrobku: / Objem: 100 ml / / Extra informácie: / Značka: La Rive
[b]Vôňa:[/b] kvetinová, sladká[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] zelené tóny, granátové jablko, malina, persimón, mučenka, broskyňa[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] magnólia, lotos, orchidea[br][br][br][b]Základné tóny:[/b] jantár, mahagón, pižmo, pačuli, vanilka, fialka[br][br][br]Zrelá sladkosť pôvabu a pôsobivá predstavivosť - to sú nadčasové tajomstvá výnimočnej ženy, ktoré sa odrážajú v zmyselných tónoch parfumovanej vody La Rive L'excellente.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vanilka, jazmín, santalové drevo, pomerančový kvet, machové, bergamot, ružový plesňák, tuberóza, pižmo, kardamóm, grapefruit, vetiver, cedrové drevo, ambra, jrmeľ, šafrán, vetiver, levanduľa, červený koriander
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903719640053
- Číslo od výrobcu
- 64901960
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vanilka, jazmín, santalové drevo, pomerančový kvet, machové, bergamot, ružový plesňák, tuberóza, pižmo, kardamóm, grapefruit, vetiver, cedrové drevo, ambra, jrmeľ, šafrán, vetiver, levanduľa, červený koriander
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903719640053
- Číslo od výrobcu
- 64901960
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Swirl Y 298, Modrá, Biela, Žltá, 75 mm, 235 mm, 165 mm, 200 g, 4 kusov
18,67 €
Predajca: somnia24

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Cyklónový ručný vysávač CLEANmaxx Akku Sensation - modrý/strieborný
183,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EMSA 515615, Čierna, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
50,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,16 €
Predajca: TR8

La Rive Dotek Ženy Parfémovana Voda, 90ml
194,22 €/1l
17,48 €
Predajca: Zeitburg

La Rive, Sweet Rose, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

La Rive I Am Ideal Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

La Rive Madame Isabelle Set Parfumovaná voda 100ml + Sprchový gél 100ml
0,14 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
745,67 €/1l
67,11 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
365,60 €/1l
27,42 €
Predajca: Denpoli-Venda

La Rive Elegant Woman Woda perfumowana, 90ml
139,90 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

NIKE NK ELMNTL BKPK - HBR Čierna
40,46 €
Predajca: Street-Sport

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
581,00 €/1l
29,05 €
Predajca: somnia24

Zmile Cosmetics Everybody’s Darling Cosmetic Case kozmetický kufrík 51 pcs
246,85 €/1kg
18,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Bestway 58430, Rebrík, Modrá, Biela, Kov, Plast, 840 mm, 5,6 kg, Box
40,60 €
Predajca: Aga24

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Smartfón Xiaomi Redmi Note 10, Dual Sim, 128 GB, 4 GB RAM, 5G, grafitová sivá
399,00 €
Predajca: G-Electronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Vonia veľmi podobne (skvelá vôňa), ale bohužiaľ sa rýchlo vyparuje, čo sa u La Rive často nestáva. Napriek tomu odporúčanie, ďakujem
Hodnotenie z 25. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum La Rive
Objem 0,09 l
Vôňa je príjemná, k parfumu som sa dostala prostredníctvom testerov a okamžite ma nadchol. Kúpim si ho znova...
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najfajnovejší parfum
Objem 0,1 l
Veľmi šťastný znova a znova
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá vôňa
Objem 0,1 l
Vonia dobre, veľmi dobrá cena.
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy sa radi vraciame!
Objem 0,1 l
Všetko bolo skvelé a bolo to dokonca 100 ml!
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Objem 0,09 l
To musíte mať.
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa a rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 31. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou opäť!
Objem 0,09 l
Vône veľmi podobné pôvodným, za malú cenu!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l