5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 200 ml358,50 €/1l
71,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml604,00 €/1l
75,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 50 ml1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray 50ml
868,00 €/1l
43,40 €
Predajca: somnia24

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
763,28 €/1l
95,41 €
Predajca: somnia24

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 75ml
1 041,20 €/1l
78,09 €
Predajca: somnia24

Diesel Fuel For Life Pour Homme Edt Spray
566,20 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diesel Fuel For Life Denim Collection Pour Femme EDT 75 ml
1 853,33 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Diesel Only the Brave Tattoo EDT 50 ml M
727,20 €/1l
37,22 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Loverdose L'Eau de Toilette Spray 50ml
1 089,00 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Diesel Only The Brave toaletná voda 50ml + SG 75ml
888,08 €/1l
111,01 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Diesel Woda toaletowa z możliwością uzupełnienia, 150ml
401,47 €/1l
60,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Versace Vanitas toaletná voda v spreji 30ml
4 966,67 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Bvlgari Aqva Marine Toniq Pour Homme toaletná voda 50ml
2 380,00 €/1l
203,00 €
-84,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Hugo Boss The Scent Pure Accord toaletná voda 50ml
641,60 €/1l
38,77 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,08 €
Predajca: Glamperfeu

Givenchy Amarige Etv 100ml
629,60 €/1l
62,96 €
Predajca: Parfumtoi

Parfémová Toaletná Voda Diesel Bad 100ml.
345,20 €/1l
34,52 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Diesel Sound of the Brave toaletná voda v spreji pre mužov 35 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273441612
- Číslo od výrobcu
- LC8699
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273441612
- Číslo od výrobcu
- LC8699
Hodí sa k tomu

Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray 50ml
868,00 €/1l
43,40 €
Predajca: somnia24

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 75ml
1 041,20 €/1l
78,09 €
Predajca: somnia24

Diesel Loverdose parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 005,33 €/1l
30,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Mužská toaletná voda Diesel Only The Brave, 125ml
384,80 €/1l
48,10 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
763,28 €/1l
95,41 €
Predajca: somnia24

Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 50 ml
1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 35ml
1 170,29 €/1l
40,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
240,67 €/1l
18,05 €
Predajca: NutraBestBG

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
604,00 €/1l
75,50 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diesel Fuel For Life Pour Homme Edt Spray
566,20 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 200 ml
573,55 €/1l
114,71 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Diesel Only the Brave Tattoo EDT 50 ml M
727,20 €/1l
37,22 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
330,24 €/1l
41,28 €
Predajca: Tersorte

Parfémová Toaletná Voda Diesel Bad 100ml.
345,20 €/1l
34,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Diesel - Zero Plus Feminine EDT 75ml
309,47 €/1l
23,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
419,90 €/1l
41,99 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 072,00 €/1l
53,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Philipp Plein No Limits Parfumovaná Voda, 50 ml
704,80 €/1l
35,24 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka podľa opisu
Objem 0,05 l
Položka podľa opisu a rýchle dodanie.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l