4,9



Na základe 47 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 50 ml1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml393,50 €/1l
78,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Agua De Loewe Edt Spray 50ml1 245,60 €/1l
63,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,28 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Sound of the Brave Homme toaletná voda 35ml
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
763,28 €/1l
95,41 €
Predajca: somnia24

Diesel Toaletná voda Diesel Only The Brave Street Toaletná voda
988,27 €/1l
74,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
514,88 €/1l
64,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 75ml
1 041,20 €/1l
78,09 €
Predajca: somnia24

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Only the Brave Tattoo EDT 50 ml M
712,00 €/1l
37,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
330,24 €/1l
41,28 €
Predajca: Tersorte

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diesel - Fuel For Life Man EDT 125ml
652,96 €/1l
81,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
29,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Diesel Loverdose L'Eau de Toilette Spray 50ml
1 089,00 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rabanne Pour Homme, Muži, 200 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Tonka, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
319,90 €/1l
63,98 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
317,60 €/1l
23,82 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Diesel - Zero Plus Feminine EDT 75ml
312,00 €/1l
23,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pri tvorbe Only the Brave for Man išli majstri parfuméri za hranice tradičnej architektúry vôní a vytvorili koktail s osobitým charakterom pre odvážnych mužov - Only the Brave. V centre orientálno-drevitej vône s akcentmi kože je hra protikladov. Rastlinné vône sa stretávajú so živočíšnymi tónmi, mužná sila s hrejivou zmyselnosťou a sviežou dynamikou. Koža, styrax a labdanum sú synonymom mužnosti, ktorá nepozná kompromisy. Citrusové akordy a dynamický tón fialky dodávajú vôni mestský charakter, ktorý fascinujúcim spôsobom zvýrazňuje svieži koriander a ovocná mandarínka. Silná ambra a korenistý céder vyžarujú teplo plné túžby.
Hlava: mandarínka, amalfský citrón
Srdce : koriander, fialka, virgínsky céder
Základ : francúzske labdanum, ambra, styrax, koža, benzoín
Diesel Only The Brave Toaletná voda pre mužov Sprej 125ml
Diesel len pre odvážnych.
Toaletná voda pre mužov.
125 ml
Mužská toaletná voda Diesel Only The Brave je symbolom odvahy a silnej osobnosti. Tento klasický a energický vôňový zážitok je určený pre sebaistoého muža, ktorý stojí pevne nohami na zemi. S jemnými tónmi citrusov a kože, táto ikonická vôňa je vhodná pre každodenné nosenie i špeciálne príležitosti. S balením obsahujúcim 125ml tejto parfumovanej vody budete vždy pripravení oslniť svoje okolie svojou nezameniteľnou vôňou Diesel Only The Brave.
Toaletná voda Only The Brave od značky Diesel bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Pánsky parfém Diesel Only The Brave má jedinečnú a sviežu vôňu. Symbolizuje sebadôveru a harmóniu protikladov. Vôňa Only The Brave je určená pre mužov, ktorí si v živote vyberajú správnu cestu, idú za svojimi cieľmi a zostávajú verní sami sebe. Riadia sa vlastnou intuíciou sú vytrvalí a trpezliví. Na začiatku pocítite energické svieže tóny citrusových plodov, sladkej mandarínky a výrazného koriandra. Podmanivé srdce ukrýva ušľachtilé labdanum, vášnivú ružu a rozkošnú levanduľu. V základe sa objavuje zmyselná zmes esencií. Hrejivé drevité tóny a podmanivý jantár sú ako jemný dotyk. Mužný parfém od značky Diesel je vhodný pre každú situáciu.
Toaletná voda Only the Brave je orientálna drevitá vôňa pre mužov. Vrchné tóny sú citrón Amalfi a mandarínka. Srdcové tóny sú céder, koriander a fialka. Základné tóny tvoria francúzske labdanum, ambra, benzoín a koža. Parfém bol uvedený na trh v roku 2009.
Vrchné tóny: Mandarínka pomarančová, Amalfi citrón: Stredné tóny: Stredné tóny: fialka, koriander, virgínsky céder: Základné tóny: Zloženie: koža, benzoín, jantár, styrax, francúzske labdanum
Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray
LEN DIESELOVÝ MOTOR ODVÁŽNY 4.2 EDT M
Parfém DIESEL Only The Brave Man - toaletná voda (125 ml)
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Limonen, Alfa Isometionl Ionone, Citronellol, Geraniol, Kyselina Citrónová, Coumarin, Kyselina Alfa-Isomethyl Ionone, Kyselina Benzyl Salicylate, Eugenol, Benzyl Benzoate, Linalool, Anisyl Alcohol, Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3605521034014
- Číslo od výrobcu
- L9844506
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Limonen, Alfa Isometionl Ionone, Citronellol, Geraniol, Kyselina Citrónová, Coumarin, Kyselina Alfa-Isomethyl Ionone, Kyselina Benzyl Salicylate, Eugenol, Benzyl Benzoate, Linalool, Anisyl Alcohol, Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3605521034014
- Číslo od výrobcu
- L9844506
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 35ml
1 154,86 €/1l
40,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
424,50 €/1l
42,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel Toaletná voda Diesel Only The Brave Street Toaletná voda
988,27 €/1l
74,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Varta Blue Dynamic 544 402 044, 44 Ah, 12 V, 440 A, Auto, Bezúdržbové, Vľavo
125,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfémová Toaletná Voda Diesel Bad 100ml.
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: PerfumTraders

PAPSTAR 11037 PAPSTAR vložka do koša, čierna, 240 litrov
48,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bestron XL sendvičovač, sendvičovač s nepriľnavým povrchom na 2 sendviče, vrátane cool-touch rukoväte s uzamykacím klipom, 900 W, farba: meď
78,50 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,37 €
Predajca: TR8

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray 50ml
633,00 €/1l
31,65 €
Predajca: BRASTYGroup

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
763,28 €/1l
95,41 €
Predajca: somnia24

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,67 €/1l
48,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Armani Diamonds For Men Edt 75ml
625,60 €/1l
46,92 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Al Haramain - L´Aventure Intense EDP 100ml
355,80 €/1l
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EP-TA20, Vnútorný, USB, Biela
12,99 €
Predajca: Mobileking

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,70 €/1l
38,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Optimálne
Objem 0,035 l
Vynikajúca kvalita výrobkov a perfektné služby charakterizujú tohto predajcu.
Hodnotenie z 9. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super nákup
Objem 0,125 l
moja vôňa, dobrá cena, skvelé dodanie.
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum Diesel
Objem 0,05 l
Som spokojný Tovar bol dodaný rýchlo.
Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánska vôňa
Objem 0,05 l
Nádherne voňavý pánsky parfém.
Hodnotenie z 13. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,05 l
Kúpené ako darček, veľmi spokojný s ním.
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nahor,
Objem 0,05 l
Presne podľa môjho vkusu
Hodnotenie z 4. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,125 l
Všetko super.
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko dobré
Objem 0,05 l
všetko dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l