5,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
500 ml- 200 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživujúca maska pre poškodené vlasy 500 ml40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml41,28 €/1kg
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml43,00 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maska L'oreal Professionnel Vitamino Color 250ml - Pre Farbené Vlasy80,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
45,12 €/1l
22,56 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask vyživujúca maska na vlasy pre lesk 500 ml
38,50 €/1l
19,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Detoxifying Mud 500 ml
44,56 €/1l
22,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 500 ml
43,54 €/1l
22,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Reparative Mask - Regeneračná maska na poškodené vlasy 200ml
61,20 €/1l
13,10 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,24 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sunshine After-Sun Treatment hĺbkové ošetrenie po opaľovaní 200 ml
106,00 €/1l
21,20 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Alfaparf Milano Rekonštrukčná reparačná maska z ľanových semienok 500 ml
46,34 €/1l
23,17 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Milano Pigments Nutritive Mask 200ml
272,15 €/1l
54,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sleek Line Colour Maska do włosów, 1000 ml
7 427,27 €/1kg
9,97 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,17 €
Predajca: AllYour

Wella Professionals Ultimate Smooth Mask 75 ml
194,40 €/1l
14,58 €
Predajca: Glamperfeu

Giorgi Line Curly Mascarilla 350ml
44,00 €/1l
15,40 €
Predajca: somnia24

Chantal Uhladzujúca maska na vlasy Sleek & Glossy, 375 ml
25,56 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stapiz Colour Maska do włosów, 250 ml
14 642,86 €/1kg
4,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,10 €
Predajca: AllYour

Elvive Glycolic Gloss maska L'Oréal Paris 310 ml
43,56 €/1kg
13,94 €
Predajca: Parfumtoi

Kallos Serical Crema Olio Di Semi Di Lino Carota maska do włosów z wyciągiem z marchwi, 1000ml
6 990,91 €/1kg
8,82 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,69 €
Predajca: T3S_Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Alfaparf Milano Semi di Lino vyhladzujúca maska 500 ml
uhladzujúca maska na poškodené vlasy
Túžite po lesklom a hladkom účese ako od kaderníka? So správnym prípravkom môžete bojovať aj proti krepovateniu. Vyhladzujúca maska Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth sa stará o každé vlasové vlákno a dodáva mu presne to, čo potrebuje. Doprajte si nú starostlivosť, ktorá premení vaše vlasy na hladký a žiarivo zdravý závoj.
Vlastnosti:
- upravuje nepoddajné vlasy a rozčesáva ich
- uhladzuje vlasové vlákna, zabraňuje krepovateniu
- hĺbkovo hydratuje, dodáva vlasom hebkosť a poddajnosť
- chráni pred poškodením, pomáha utesniť drobné trhlinky
- dodáva vlasom jemnú vôňu
- bohatá krémová textúra, ktorá sa ľahko nanáša
- vhodné aj na časté používanie
ZLOŽENIE ALFAPARFU:
- Komplex Shine Fix - výťažok z ľanových semienok dodáva vlasom lesk, ktorý vydrží až 24 hodín
- Color Fix Complex - ochranné UV filtre a antioxidanty zabezpečujú dlhotrvajúcu a odolnú farbu
- Proteín proti krepovateniu - bojuje proti krepovateniu a zanecháva vlasy jemné a hladké
- Technológia Urban Defence Pro - poskytuje komplexnú ochranu pred znečistením ovzdušia
- Technológia Climate-Proof - vytvára ochrannú bariéru, ktorá udržiava vlasy hydratované aj v premenlivých poveternostných podmienkach
- Bambucké maslo - posilňuje, zjemňuje a hydratuje vlasy
- vegánsky výrobok
Použitie:
- Aplikujte masku na nepoddajné a poškodené vlasy Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth na umyté vlasy. Rovnomerne rozotrite do dĺžok a končekov. nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite vodou.
- Vyhladzujúci účinok masky môžete posilniť pravidelným používaním šampónu a kondicionéra Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth. V prípade obzvlášť nepoddajných vlasov môžete kúru doplniť aj mliekom alebo olejom z rovnakého radu.
AQUA (VODA), CETEARYLALKOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORID, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MASLO), QUATERNIUM-87, PARFUM (VÔŇA), IZOPROPYLALKOHOL, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z IBIŠTEKA ESKULENTNÉHO, FENOXYETANOL, PROPYLÉNGLYKOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, DINÁTRIUM EDTA, PEG-90M, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, TOKOFÉROL, HEXYL CINNAMAL, POLYIMIDE-1, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, KARNOSÍN, GLYCERIN, BIOSACCHARIDE GUM-4, LINUM USITATISSIMUM (ľanové semeno) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
POVINNÝ ZOZNAM ZLOŽIEK NÁJDETE NA OBALE!
Kontroluje, vyhladzuje a hydratuje vlasy.
Uhladzujúca maska je intenzívna rozčesávacia kúra, ktorá kontroluje a chráni vlasy pred krepatením, pre jemné a hydratované vlasy.
Semi di Lino Smooth je rad starostlivosti vyvinutý na zlepšenie štruktúry rovných vlasov, hydratáciu vlasov a zabránenie poškodeniu ich prirodzenej krásy vplyvom krepovatenia spôsobeného vlhkosťou a poveternostnými podmienkami.
[Vlastnosti]
- Vegánske zloženie
- Vôňa na organickej báze
- Šetrný k vlasom a pokožke hlavy
- Zanecháva vlasy neuveriteľne jemné a hebké
- Na časté používanie
- Technológia Urban Defence Pro proti poškodeniu vplyvom životného prostredia
- Komplex Shine Fix pre 24-hodinový lesk
- Colour Fix Complex pre dlhotrvajúci jas vlasov
- Proteín proti krepovateniu vlasov
[Použitie]
Aplikujte po umytí vlasov šampónom. nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite. Možno zmiešať s pigmentmi.
Zloženie
AQUA (VODA), CETEARYLALKOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORID, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MASLO), QUATERNIUM-87, PARFUM (VÔŇA), IZOPROPYLALKOHOL, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z IBIŠTEKA ESKULENTNÉHO, FENOXYETANOL, PROPYLÉNGLYKOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, DINÁTRIUM EDTA, PEG-90M, BENZYLSALICYLÁT, LINALOOL, TOKOFEROL, HEXYLCINNAMAL, POLYIMID-1, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, KARNOZÍN, GLYCERÍN, BIOSACHARIDOVÁ GUMA-4, EXTRAKT ZO SEMIEN ĽANU SIATEHO (LINUM USITATISSIMUM), GUMA CAESALPINIA SPINOSA, SORBAN DRASELNÝ, BENZOAN SODNÝ
Maska na vlasy
Alfaparf Semi di Lino Uhladzujúca maska na vlasy 200ml
Dokonalá vyhladzujúca maska pre nepoddajné vlasy.
Intenzívna uhladzujúca starostlivosť, krotí a chráni vlasy pred efektom krepovatenia, obnovuje hebkosť a hydratuje.
Vlasy sú jedinou vecou...
Alfaparf Semi Di Lino vyhladzujúca maska 500 ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Masky na vlasy značky Alfaparf Milano z kolekcie Semi Di Lino boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce nepoddajné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 500 ml.
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask 500ml Cosmetics. For women.
- Model
- Semi Di Lino Smooth
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8022297111247
- Číslo od výrobcu
- PF020607
- Model
- Semi Di Lino Smooth
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8022297111247
- Číslo od výrobcu
- PF020607
Hodí sa k tomu

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil uhladzujúci olej pre hrubé a nepoddajné vlasy 100 ml
162,10 €/1l
16,21 €
Predajca: VISO

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Conditioner uhladzujúci kondicionér pre hrubé a nepoddajné vlasy 1000 ml
29,04 €/1l
29,04 €
Predajca: Glamperfeu

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo 1000ml
25,18 €/1l
25,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
45,12 €/1l
22,56 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Cream 125 ml
145,04 €/1kg
18,13 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživujúca maska pre poškodené vlasy 500 ml
40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml
27,58 €/1l
27,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Calming Shampoo posilujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
32,31 €/1l
32,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Conditioner uhladzujúci kondicionér pre hrubé a nepoddajné vlasy 200 ml
72,85 €/1l
14,57 €
Predajca: MANADA

Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo šampón pre objem a posilnenie vlasov 1000 ml
22,00 €/1l
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo rozjasňujúci šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 200 ml
74,45 €/1l
16,39 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Enhancing Conditioner vyživujúci kondicionér pre kučeravé vlasy 1000 ml
29,18 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance Balancing Low Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1000 ml
24,82 €/1l
24,82 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér na hydratáciu vlasov 1000 ml
32,45 €/1l
32,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo 250ml
37,48 €/1l
9,75 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,37 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask vyživujúca maska na vlasy pre lesk 500 ml
38,50 €/1l
19,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo vyživujúci šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
95,15 €/1l
95,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask uhladzujúca mask pre hrubé a nepoddajné vlasy 200 ml
71,00 €/1l
14,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Enhancing Mask vyživujúca maska pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 500 ml
42,88 €/1l
21,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Nutritive Shampoo - Vyživujúci šampón na suché vlasy 1000ml
33,15 €/1l
33,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 200 ml
75,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 500 ml
43,54 €/1l
22,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Rozjasňujúca maska z ľanových semienok 200 ml
86,45 €/1l
17,29 €
Predajca: Zeitburg

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Reparative Mask - Regeneračná maska na poškodené vlasy 200ml
61,20 €/1l
13,10 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,24 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón na suché vlasy 250 ml
37,48 €/1l
9,37 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
91,67 €/1kg
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 21. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg