5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kondómy MY.SIZE Pro 45 mm - 36 kusov31,36 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Kondómy MY.SIZE Classic49,48 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
MY.SIZE 10117200, Pánsky kondóm, Priehľadná, Latex, 3er, 10er, 36er, 64 mm, 223 mm27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Kondómy MY.SIZE Pro 47 mm - 36 kusov24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Kondómy MY.SIZE Pro 64 mm - 36 kusov
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Gefühlsecht XXL Extra Large - 10 kondómov
17,64 €
Predajca: somnia24

Moja veľkosť 3 Kondome 60 mm
4,89 €
Predajca: HaJa_GmbH

Loovara Intimate - Fox 53 kondómy z prírodného kaučuku veľkosť 53 - 12 kusov
10,98 €
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Sensitive Ultra - 8 ks
15,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

My Size PRO, Prezerwatywy 60mm, 3 sztuk
6,03 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy Durex Extra Safe - 20 kusov
24,82 €
Predajca: somnia24

Prezervatívy Ritex XXL, 8 kusov - Dlhodobá Ochrana a Komfort pre Nezabudnuteľné Okamihy
8,01 €
Predajca: MANADA

durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
38,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

My Size PRO, Prezerwatywy 47mm, 3 sztuk
6,50 €
Predajca: HaJa_GmbH

My Size PRO, Prezerwatywy 64mm, 3 sztuk
6,03 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy Durex Nude XL - 10 kusov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kondómy Pasante King Size 12 kusov
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Durex Sensitive XL 10 Kondome
20,24 €
Predajca: somnia24

My.Size – skúšobná sada 3 ks (po 3 ks v rozmeroch 53, 57 a 60 mm) – kondómy
16,48 €
Predajca: HaJa_GmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kondómy nemeckej značky MySize sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, takže vždy nájdete kondómy, ktoré vám dokonale padnú.
Nosenie dobre padnúceho kondómu je nielen pohodlnejšie, ale zvyšuje aj bezpečnosť počas používania.
Tieto kondómy so šírkou 60 mm sú väčšie kondómy s nasledujúcimi rozmermi:
Menovitá šírka: 60 mm
Pre obvod penisu: 12 - 12,9 cm
Dĺžka: 195 mm
Vlastnosti kondómov:
Príchuť: neutrálna
Lubrikant: normálny
Farba: transparentná
Textúra: hladká
Veľkosť: väčšia, XL
Menovitá šírka: 60 mm
Hrúbka: normálna
Počet kusov v balení: 10
Značka: MySize
Kondómy MY.SIZE PRO sú vysoko kvalitné kondómy s lubrikantom, vyrobené z prírodného latexového kaučuku, valcovitého tvaru, priehľadné, lubrikované, hladké, zakončené zásobníkom.
Kondómy MY.SIZE PRO sa dodávajú v 9 rôznych priemeroch: v baleniach po 3ks, 10ks, 36ks.
Indikácie : ochrana pred pohlavne prenosnými chorobami a nechceným tehotenstvom.
Ako používať: aby kondóm chránil pred pohlavne prenosnými chorobami a tehotenstvom, musí byť úplne natiahnutý na vztýčený penis pred prvým kontaktom penisu s vagínou a prvou ejakuláciou semena. Opatrne roztrhnite balenie, začnite na okraji zubov. Dávajte pozor, aby ste kondóm nepoškodili ostrým predmetom (napr. nechtom). Ukazovákom a palcom uchopte nádobku so spermiami tak, aby sa v nej nevytvorila vzduchová bublina. Po ejakulácii opatrne vyberte penis z pošvy, kým je ešte čiastočne vztýčený, pričom kondóm držte pri základni penisu.
Hlavné zložky: prírodný latexový kaučuk, lubrikant.
Dôležité pokyny: kondóm vyhoďte do odpadkového koša, nie do toalety. Kondóm sa môže použiť len raz. Žiadny antikoncepčný prostriedok nemôže zaručiť 100 % ochranu pred otehotnením alebo infekciou. Dodržiavajte návod na použitie, ktorý je súčasťou balenia.
Kondómy MY.SIZE Pro 60 mm - 10 kusov
Objavte nemecké kondómy MY.SIZE Pro so šírkou 60 mm - pre pohodlný a bezpečný zážitok!
- Presne padnúce kondómy pre maximálne pohodlie a bezpečnosť
- Ideálne pre obvod penisu 12 - 12,9 cm a dĺžku 195 mm
Vlastnosti:
- Príchuť: neutrálna
- Lubrikant: Normálny
- Farba: transparentná
- Textúra: hladká
- Veľkosť: väčšia, XL
- Menovitá veľkosť: 60 mm
- Hrúbka: normálna
- Množstvo: 10 kondómov v balení
- Značka: MY.SIZE
Priehľadné kondómy z prírodného latexového kaučuku. Valcovitého tvaru, lubrikované lubrikantom, zakončené zásobníkom
Šírka 60 mm
Dĺžka: 193 mm
Materiál: prírodný latexový kaučuk
Hrúbka steny: hrúbka: 0,06 mm
Kvalita: ISO 4074
Dostupné balenie: 3, 10, 36
Viac pocitov pre lepší sex - a v úplnom bezpečí!
Prvý kondóm na mieru pre bezpečný a pohodlný sex! Ultratenké priehľadné kondómy, šírka 60 mm, dĺžka 195 mm (štandardná veľkosť 52 x 180 mm). Odporúčaný obvod penisu: 12-12,9 cm, odporúčaný Ø penisu 4,5 cm. S poťahom a zásobníkom na lubrikant.
MY.SIZE PRO 60 (10s
)MY
SIZE Pro je rad kondómov vytvorený pre ľudí, ktorí si cenia bezpečnosť a prirodzené pocity
Dokonalé prispôsobenie kondómu veľkosti penisu vám umožní zabudnúť, že ho máte na sebe, a tým poskytuje výnimočnú intenzitu pocitov
Informácie:- tenký - veľkosť XL- priemer: 60 mm, dĺžka: 193 mm, hrúbka steny: 0
055 mm- pre obvod penisu 12 - 13 cm (v erekcii)- priehľadný- potiahnutý lubrikantom- prírodný latexový kaučuk- zakončený rezervoárom- vhodný pre vegánov
My Size PRO, Prezerwatywy 60mm, 10 sztuk
MY.SIZE PRO 60 10er10 kondómov z prírodného latexu, cylindrické, priehľadné, hladké, lubrikované, s rezervoárom. Nominálna šírka: 60 mm Extrémne nízky obsah alergénov vďaka použitiu extrémne čistého latexu VYTEX. Obsahuje o viac ako 90 % menej latexových bielkovín a je prakticky bez bielkovín a alergénnych znečisťujúcich látok. Silná redukcia obvyklého zápachu kondómu vďaka použitiu VYTEX latexu. Kondómy MY.SIZE PRO majú minimálnu hrúbku steny 0,05 až 0,06 mm, čo je obzvlášť tenké, a preto obzvlášť
SPRÁVNA VEĽKOSŤ PRE KAŽDÉHO: Pojem "priemerná veľkosť" neexistuje. V spoločnosti MySize veríme, že nastal čas na ideálne kondómy pre najcitlivejšiu časť mužského tela, ktoré by mužom sedeli bez toho, aby robili kompromisy. Pre bezpečnosť A potešenie.
MOJA VEĽKOSŤ - PRE KONDÓMY 60 MM 10 DIELIKOV
- Rozmery
- 3,3 cm x 15,5 cm x 7,4 cm
- Dĺžka
- 6 cm
- Priemer
- 60 mm
- Model
- 60mm / 10 stück (1er Pack)
- Verzia
- 60 mm
- Hmotnosť
- 0 kg
- Výrobca
- MY.SIZE
- Rozsah dodávky
- 10 kusov
- Počet kusov
- 50
- EAN kód
- 4025838410605
- Číslo od výrobcu
- PRO60-10
- Rozmery
- 3,3 cm x 15,5 cm x 7,4 cm
- Dĺžka
- 6 cm
- Priemer
- 60 mm
- Model
- 60mm / 10 stück (1er Pack)
- Verzia
- 60 mm
- Hmotnosť
- 0 kg
- Výrobca
- MY.SIZE
- Rozsah dodávky
- 10 kusov
- Počet kusov
- 50
- EAN kód
- 4025838410605
- Číslo od výrobcu
- PRO60-10
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

MY.SIZE 10117200, Pánsky kondóm, Priehľadná, Latex, 3er, 10er, 36er, 64 mm, 223 mm
27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

D Vier USB-C HUB Digitálny AV multiportový adaptér USB 3.1 typu C na 1 HDMI 4K USB
8,99 €
Predajca: d_vier

Moja veľkosť 3 Kondome 60 mm
4,89 €
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Play Feel - 100 ml
181,20 €/1l
18,12 €
Predajca: somnia24

Kondómy MISTER.SIZE 60 mm 10 kusov
12,28 €
Predajca: LBD

Kondómy MISTER.SIZE 57 mm 10 kusov
9,84 €
Predajca: LBD

Durex Gefühlsecht XXL Extra Large - 10 kondómov
17,64 €
Predajca: somnia24

pjur Superhero Performance Spray, Oneskorenie, Sprej, Čierna, Šedá, Propylene Glycol, Laureth-4, Aqua (Water), Alcohol denat., Panthenol, Mentha arvensis Leaf Oil,..., 1 kusov
811,00 €/1l
16,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Pumpa na bicykel Dunlop s manometrom Vzduchová pumpa na bicykel pre ventily Dunlop, Schrader a French - podlahová pumpa vrátane adaptéra na vodné hračky a lopty - pneumatiky kolobežiek a automobilov
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Durex 2v1 masážny a lubrikačný gél s aloe vera, 200 ml
73,20 €/1l
14,64 €
Predajca: LBD

HP Autozubehör 10257, 18 bar, 1,4 kg
49,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Durex Play Feel - 50 ml
217,40 €/1l
10,87 €
Predajca: LBD

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Kondómy MY.SIZE Pro 64 mm - 36 kusov
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 60 mm - 36 kusov
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Sensitive Ultra - 8 ks
15,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kondómy Durex Extra Safe - 20 kusov
24,82 €
Predajca: somnia24

durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
38,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kondómy Durex Nude XL - 10 kusov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
36,62 €
Predajca: somnia24

Kondómy MY.SIZE Pro 53 mm - 36 kusov
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Prezervatívy Ritex XXL, 8 kusov - Dlhodobá Ochrana a Komfort pre Nezabudnuteľné Okamihy
8,01 €
Predajca: MANADA

Durex Sensual Classic - 8 ks
13,39 €
Predajca: LBD

Durex Sensitive XL 10 Kondome
20,24 €
Predajca: somnia24

My Size PRO, Prezerwatywy 60mm, 3 sztuk
6,03 €
Predajca: HaJa_GmbH

My Size PRO, Prezerwatywy 47mm, 3 sztuk
6,50 €
Predajca: HaJa_GmbH

My Size PRO, Prezerwatywy 45mm, 3 sztuk
4,88 €
Predajca: MANADA

Loovara Intimate - Fox 53 kondómy z prírodného kaučuku veľkosť 53 - 12 kusov
10,98 €
Predajca: HaJa_GmbH

Durex Performa, Pánsky kondóm, Priehľadná, Oneskorený (predĺžený) účinok, 52 mm, 12 kusov
8,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,22 €
Predajca: MANADA

Kondómy MY.SIZE Pro 64 mm - 10 kusov
9,99 €
Predajca: HaJa_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Verzia 60 mm
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MY.SIZE Classic kondómy veľkosť 5 | šírka 60 mm | veľké balenie 36 kusov | extra tenké, prirodzené, jemné ako pavučina | tenká stena s hrúbkou 0,07 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE Mix 69 mm Condome - 28 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,63 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE Mix 60 mm Condome - 28 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

SKYN Selection+ 30+5 free



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

N Durex Feel Ultra Thin 30pcs



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
20,89 €
Predajca: medpak_shop

Krabica My Size Pro Size 57 s 80 kusmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,29 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Krabica My Size Pro Size 60 s 80 kusmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,29 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Classic
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Mister Size 64mm 100er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant

Durex Intense Orgasmic - 22 ks
40,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kondómy MY.SIZE Pro 45 mm - 36 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,36 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,68 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 72 mm - 36 kusov
28,32 €
Predajca: HaJa_GmbH

EXS Delay - kondómy - 48 kusov



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: SuperMerchant

On) Strawberry 100 kondómov s jahodovou príchuťou, veľké balenie
29,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 57 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 60 mm - 36 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 64 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE 10117200, Pánsky kondóm, Priehľadná, Latex, 3er, 10er, 36er, 64 mm, 223 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 69 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 49 mm - 36 kusov
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH