5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Valmont LumiCream rozjasňující pleťový krém 50 ml3 171,40 €/1l
158,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Oilglow Oilixir 30 ml4 276,67 €/1l
128,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
832,20 €/1l
41,61 €
Predajca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 574,20 €/1l
135,00 €
-56,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,71 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
775,80 €/1l
38,79 €
Predajca: VISO

Lumiere Marine pleťová voda a sprej Clarifying pro ženy 125 - Thalgo
277,84 €/1l
34,73 €
Predajca: NutraBestBG

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Lumiére Marine korekčný krém Brightening Fluid 50 ml
949,60 €/1l
47,48 €
Predajca: Glamperfeu

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
780,80 €/1l
39,04 €
Predajca: VISO

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml
477,60 €/1l
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream 55 ml
0,19 €/1l
10,49 €
Predajca: medpak_shop

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
530,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NutraBestBG

Bioliq Dermo, Krem rozjaśniający przebarwienia, 50 ml
236,00 €/1l
11,80 €
Predajca: MANADA

Novaclear Collagen, Krem do szyi i dekoltu ujędrniający, 50 ml
438,00 €/1l
21,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babor SeaCreation The Cream
4 977,40 €/1l
248,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream 50 ml
31 090,00 €/1l
31,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Skin1004 Madagascar Centella upokojujúci krém Soothing Cream 75 ml
192,11 €/1kg
17,29 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Thalgo Resurfacing exfoliačný krém - peeling s oxidom hlinitým 50 ml
Thalgo Resurfacing Exfoliating Cream-Scrub s korundom je profesionálny prípravok určený na mechanickú mikrodermabráziu na účinnú regeneráciu pleti, ktorá je nevýrazná, drsná a prejavuje prvé známky starnutia. Obsahuje mikrokryštáliky oxidu hlinitého (aluminy), ktoré jemne, ale účinne odstraňujú odumretú pokožku a zlepšujú jej štruktúru. Vďaka jedinečnému zloženiu obohatenému o Dermosensine™ a bambucké maslo krém nielen exfoliuje, ale aj hydratuje a vyživuje pokožku, ktorá je hladká, jemná a pružná.
Odporúčania
- Pre koho:
- Ideálny pre tých, ktorí majú nedostatočne pružnú, drsnú pleť s prvými známkami starnutia.
- Odporúča sa pre suchú, citlivú a jemnú pleť, s výnimkou obzvlášť reaktívnej pleti.
- Kedy používať:
- v závislosti od potrieb pleti: 1-2 krát týždenne.
- Ako používať:
- Aplikujte na vyčistenú tvár, jemne vmasírujte a vyhnite sa oblasti očí. Potom opláchnite teplou vodou.
Kľúčové vlastnosti
- Korund (oxid hlinitý): Mikrokryštáliky oxidu hlinitého pôsobia ako mechanický peeling a účinne odstraňujú odumretú pokožku.
- Dermosensine™: Zložka, ktorá podporuje regeneráciu pokožky, obnovuje jej hladkosť a pružnosť.
- Bambucké maslo: Má hydratačný a vyživujúci účinok, zabraňuje vysušovaniu pokožky počas procesu exfoliácie.
- Profesionálne zloženie: Poskytuje účinné odstránenie odumretej kože, zlepšuje štruktúru pokožky bez podráždenia pokožky.
Výhody
- Hladká a jemná pokožka: Pravidelným používaním krému-škrabky je pokožka hladšia a jemnejšia na dotyk.
- Regenerácia pokožky: Účinne odstraňuje odumretú pokožku, čím umožňuje regeneráciu pokožky a obnovuje jej zdravý vzhľad.
- Zlepšená pružnosť: Účinné látky v zložení zlepšujú elasticitu pokožky, ktorá je vďaka tomu pevnejšia.
- Hydratáciaa výživa: Bambucké maslo intenzívne hydratuje pokožku a zabraňuje jej vysúšaniu po exfoliácii.
Špeciálne vlastnosti
- Korund (oxid hlinitý): Účinný exfoliačný účinok, ktorý odstraňuje odumretú pokožku a zlepšuje jej štruktúru.
- Dermosensine™: Podporuje regeneráciu pokožky, zlepšuje jej pružnosť a obnovuje jej prirodzený lesk.
- Bambucké maslo: Má hydratačné, vyživujúce a upokojujúce vlastnosti, zabraňuje vysušovaniu pokožky po ošetrení.
Účinok
- Exfoliácia : Korund jemne odstraňuje odumreté kožné bunky, čím zlepšuje vzhľad, štruktúru a tón pleti.
- Regenerácia a rekonštrukcia: Dermosensine™ podporuje regeneráciu pokožky, obnovuje jej hladkosť a pružnosť.
- Hydratácia a výživa: Bambucké maslo má intenzívny hydratačný a vyživujúci účinok, poskytuje pokožke vlhkosť a komfort.
Účinok
- Hladká, jemná a žiarivá pokožka: Po aplikácii je pokožka výnimočne hladká, jemná a žiarivá.
- Zlepšená štruktúra pleti: Vrásky a nerovnosti pleti sú menej viditeľné, pleť vyzerá zregenerovaná a mladšia.
- Omladenie: Vďaka exfoliácii odumretej pokožky je pleť pevnejšia, hladšia a pružnejšia.
Peelingový krém
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Thalgo sa radí pod pleťové a telové peelingy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Thalgo Resurfacing Cream THAVT16005 / VT16005 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3525801658375
- Číslo od výrobcu
- G0022307521
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3525801658375
- Číslo od výrobcu
- G0022307521
Hodí sa k tomu

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
832,20 €/1l
41,61 €
Predajca: VISO

Peelingová maska pre žiarivú pleť Spiruline Boost (Radiance Peeling Pro Mask) 50 ml
622,20 €/1l
31,11 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 574,20 €/1l
135,00 €
-56,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,71 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo Pureté Marine tonikum Mattifying Powder Lotion 200 ml
21,85 €
Predajca: VISO

Mentolová krabička mentolový kameň, migrénový kameň, osviežujúci a chladivý mentolový macaron na roztieranie na čelo a krk 2x6g
10 970,00 €/1kg
65,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Thalgo Éveil Á La Mer peelingový krém Gentle Exfoliator 50 ml
628,40 €/1l
31,42 €
Predajca: VISO

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
2 060,00 €/1l
103,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo Silicium Marin Liftingová a spevňujúca nočná starostlivosť 50 ml
1 412,60 €/1l
70,63 €
Predajca: VISO

Thalgo Prodige Des Océans vyživujúca maska Le Masque 50 ml
2 238,00 €/1l
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Spa telový peeling Mer Des Indes Ginger Exfoliating Scrub
147,19 €/1kg
39,74 €
Predajca: VISO

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
775,80 €/1l
38,79 €
Predajca: VISO

Séra Thalgo Prodige Des Oceans Serum
5 047,33 €/1l
151,42 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Pureté Marine Absolute Purifying Mask 40 ml
659,00 €/1l
26,36 €
Predajca: VISO

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Podkladový krém Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
1 190,25 €/1l
47,61 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo krém na opaľovanie Age Defence Sun Lotion SPF15 150 ml
281,87 €/1l
42,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

60 očných vankúšikov, zlaté kolagénové gélové očné vankúšiky na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
58,00 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
780,80 €/1l
39,04 €
Predajca: VISO

Thalgo vyživujúci balzám Post-Peeling Marin Soothing Repairing Balm 50 ml
626,00 €/1l
31,30 €
Predajca: VISO

Lumiere Marine pleťová voda a sprej Clarifying pro ženy 125 - Thalgo
277,84 €/1l
34,73 €
Predajca: NutraBestBG

Thalgo vyživujúci balzám Cold Cream Marine Deeply Nourishing Hand Cream 50 ml
406,80 €/1l
20,34 €
Predajca: VISO

Thalgo Exception Marine Redensifying Rich Cream 50 ml
1 697,00 €/1l
84,85 €
Predajca: VISO

Thalgo Cold Cream Marine Hĺbkovo vyživujúci krém na nohy 75 ml
296,93 €/1l
22,27 €
Predajca: NutraBestBG

Thalgo Lumiere Marine sérum Brightening Correcting Serum 30 ml
2 843,33 €/1l
85,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Spiruline Boost Anti-Fatique Eye Care 15 ml
3 604,67 €/1l
54,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Thalgo Lumiére Marine korekčný krém Brightening Fluid 50 ml
949,60 €/1l
47,48 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l