5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml698,27 €/1l
104,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 toaletná voda pre mužov Refillable 175 ml619,26 €/1l
108,37 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentlemen Only, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, bobule, Mandarínka, Muškátový orech, Céder, Vetiver, Koža
624,00 €/1l
62,40 €
Predajca: somnia24

Givenchy Gentleman Woda toaletowa, 60 ml
799,67 €/1l
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Gentlemen Only EDT 100 ml M
413,50 €/1l
41,35 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentleman Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Estragón, Pačuli, Vetiver, Koža
525,30 €/1l
52,53 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Givenchy Pour Homme Edt Spray
781,50 €/1l
46,89 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Givenchy Gentleman Only Intense toaletná voda 50ml
2 380,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Givenchy, Gentleman, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
676,30 €/1l
67,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain L'homme Idéal, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Oranžový kvet, rozmarín, Mandle, Tonka, Céder, Vetiver
557,50 €/1l
55,75 €
Predajca: Novada-Shop

Edt Spray 100 ml/ Edt Travel Spray 10 ml/ Toaletná taška Versace Eros Pour Homme Giftset
27 063,33 €/1l
81,19 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pour Homme Edt 100ml
500,40 €/1l
50,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Xeryus Rouge, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, korenie, Céder
554,30 €/1l
55,43 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
493,50 €/1l
49,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reyane Tradition Insurrection Wild EDT 90ml
837,33 €/1l
75,36 €
Predajca: IdoBuy

Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda, 90 ml + dezodorant, 75 ml
643,82 €/1l
106,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GIVENCHYGivenchy Gentleman Intense
Givenchy Gentleman Intense je vôňa, ktorá vyvažuje sviežosť a eleganciu a zdôrazňuje moderný charakter súčasného džentlmena. Vytvorená pre sebavedomého muža, ktorý si cení čistotu, triedu a vyvážený štýl.
Typ: drevito-aromatická
Charakteristika: svieža, elegantná, vyvážená
Pre koho: sebavedomého muža, ktorý oceňuje klasiku v modernom prevedení
Vrchné tóny:kardamón, bazalka, bergamot
Srdcové tóny:kosatec, cyprus
Základné tóny:kumarín, céder
Príležitosti: cez deň, v práci, na spoločenských stretnutiach
Dojem: čistý, elegantný, jemne zmyselný
Úvod prináša šťavnatý bergamot a zelenú bazalku, ktoré sú sviežim, mierne korenistým úvodom. Srdce prináša kosatec, ktorý dodáva vôni noblesu a krémovú jemnosť, a cyprus, ktorý vnáša do vône jemne drevitý nádych. V základe céder a kumarín vytvárajú teplú, elegantnú auru, ktorá na pokožke pretrváva celé hodiny. Výsledok? Vôňa, ktorá je harmonická, moderná a dokonale vyvážená.
Objavte Givenchy Gentleman Intense, vôňu, ktorá v sebe spája sviežosť a eleganciu v dokonalom pomere. Ideálna voľba pre muža, ktorý sa rád cíti sebavedomo a štýlovo každý deň.
Givenchy Gentleman Intense Eau de Toilette, sprej, 100 ml
Givenchy Gentleman Intense Eau de Toilette je aromaticko-kvetinová pánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2021. Kombinuje svieže, korenené a drevité tóny do výraznej a elegantnej kompozície. Vrchné tóny otvárajú vôňu bergaménom, kardamomom a bazalkou, nasledujú tóny borievky a kosatca. Základ vône dopĺňajú cédrové drevo a kumarin.
Detaily produktu
- Značka: Givenchy
- Produkt: Givenchy Gentleman Intense Eau de Toilette Spray 100ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 3274872423008
Urobte ďalší krok vpred, keď budete nosiť Gentlemen Only Intense, hlboko evokujúcu vôňu pre mužov. Táto mužná vôňa z roku 2014 od Givenchy majstrovsky spája zemité tóny pačuli kože a brezových listov s pikantným čiernym korením a exotickou zelenou mandarínkou pre vôňu, ktorá prekonáva všetky očakávania Latka je už nastavená. Skombinujte túto vôňu so svojimi značkovými oblekmi pre lepší profesionálny imidž alebo ju noste, aby ste zapôsobili na prvom druhom alebo dvadsiatom rande s niekým výnimočným
Notas de salida: Nota: Bergamota, albahaca, cardamomo.
Notas de corazón: Iris azul.
Nota de fondo: Madera de cedro, cumarina.
Zložky: alkohol, parfum (vôňa), aqua (voda), limonén, alfa-izometyl-ionón, kumarín, benzyl salicylát, linalool, butylmetoxydibenzoylmetán, citronelol, hydroxycitronelál, citral, eugenol, benzylbenzoát, geraniol, benzylcinamát, škorica, izoeugenol, ci 60730 (ext. fialová 2), ci 47005 (žltá 10).
Givenchy Gentleman toaletná voda Intense 100 ml
Nadčasové stelesnenie dokonalého džentlmena. Aromatická kvetinovo-drevitá vôňa Givenchy Gentleman Givenchy Intense predstavuje rovnováhu medzi nežnosťou, zmyselnosťou a intenzitou. Kompozícia je kontrastom jemných kvetinových tónov a silných drevín. Návyková sviežosť, ktorá dokonale odráža rôzne aspekty Givenchy Gentleman. Pre muža rovnako sebavedomého ako láskyplného.
Toaletná voda Gentleman Intense od značky Givenchy bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Gentleman Eau de Toilette Intense je drevitá aromatická vôňa pre mužov. Vrchné tóny tvoria kardamón, bazalka a bergamot. Srdcové tóny sú kosatec a cyprus. Základné tóny sú kumarín a céder. Za touto vôňou stoja Olivier Cresp a Nathalie Lorson. Táto vôňa bola vydaná v roku 2021.
Drevito-aromatická vôňa pre mužov. Svieža, korenistá, teplá, púdrová a charizmatická. Vrchné tóny kardamónu, bazalky a bergamotu. Srdcové tóny cyprusu a kosatca. Základné tóny kumarínu a cédru. Uvedená na trh v roku 2021. Ideálna na všetky príležitosti.
Givenchy Gentleman Intense Edt Spray
Givenchy Gentleman Intense, Woda toaletowa, 100ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
GENTLEMAN edt intensive vapo 100 ml
Givenchy Gentleman Intense Edt Spray P011091 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3274872423008
- Číslo od výrobcu
- P011091
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3274872423008
- Číslo od výrobcu
- P011091
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda, 90 ml + dezodorant, 75 ml
643,82 €/1l
106,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Hugo Boss, Boss Bottled, Eau De Parfum, For Men, 200 ml
475,95 €/1l
95,19 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 236,30 €/1l
123,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Givenchy Gentleman Givenchy Réserve Privée parfémovaná voda pro muže 100 ml
599,90 €/1l
59,99 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
607,30 €/1l
60,73 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentleman Intense Woda Toaletowa 60ml
841,33 €/1l
50,48 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy, Gentleman, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
676,30 €/1l
67,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Gentlemen Only EDT 100 ml M
413,50 €/1l
41,35 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
686,80 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Gentlemen Only, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, bobule, Mandarínka, Muškátový orech, Céder, Vetiver, Koža
624,00 €/1l
62,40 €
Predajca: somnia24

Montblanc Explorer Extreme Eau De Parfum Spray 100ml
62,99 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 75 ml
929,20 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 125 ml
782,72 €/1l
97,84 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Yves Saint Laurent L'Homme Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
987,70 €/1l
98,77 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
493,50 €/1l
49,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prada Luna Rossa Ocean Woda toaletowa, 100ml
916,20 €/1l
91,62 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Givenchy Gentleman Intense
Objem 0,1 l
Originálny produkt, rýchle dodanie, všetko prebehlo perfektne.
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,06 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l