Objem:

100 ml

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov

29,83 €

298,30 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

ut 6. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Reminiscence Mandarine Fraiche toaletná voda unisex 100 ml
Reminiscence Mandarine Fraiche toaletná voda unisex 100 ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
725,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
90,70 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
686,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
85,79 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 68
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
30,88 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
313,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
31,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Čaj, Matný, Ruže, Pižmo, ibištek pižmový, Tonka, Drevo
Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Čaj, Matný, Ruže, Pižmo, ibištek pižmový, Tonka, Drevo
514,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 68
25,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Arden Biele Čaj Mandarinový Květ Parfémovana Voda, 30ml
Arden Biele Čaj Mandarinový Květ Parfémovana Voda, 30ml
765,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Melón, osmant, Broskyňa, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklámen, Jazmín
Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Melón, osmant, Broskyňa, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklámen, Jazmín
306,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
15,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
460,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
172,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
17,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
103,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
292,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
53,01 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 10
12,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
699,00 €/1l
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
20,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
175,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
17,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tous L'Eau, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 kusov
Tous L'Eau, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 kusov
280,44 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
26,22 €
-3%
25,24 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Mandarine Basilic
702,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
140,51 €
Predajca: Denpoli-Venda

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Typ dávkovača:
Sprej
Zloženie:
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Ext. Violet 2 (CI 60730). B00593
Množstvo v balení:
1 kusov


Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Elizabeth Arden EDT White Tea Mandarin Blossom (100 ml) a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Elizabeth Arden!



  • Gender: Dámske
  • Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant: Toaletná voda EDT (Eau de Toilette)
  • Názov vône: Mandarínkový kvet (White Tea Mandarin Blossom)
  • Objem: 100 ml
Od 48,49 / 100 ml

Všeobecné informácie o bezpečnostných predpisoch výrobku:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]



Žiarivá kvetinová vôňa s explóziou žiarivého pomaranča, ktorá navodzuje atmosféru osláv. Čistá, nádherná a šumivá.

Nóty vône:

Nóty hlavy: bergamot, citrón, mandarínka, exotické ovocie
Nóty srdca: biely čaj, jazmín, kvet pomarančovníka, neroli
Základná nóta: ambroxan, céder, osmanthus, pižmo

.



Mandarínka, bergamot, exotické ovocie, citrón, jazmín, neroli, pomarančový kvet, biely čaj, ambroxan, osmanthus, pižmo, céder



Elizabeth Arden Biely Oranžový Lesk je osviežujúca toaletná voda, ktorá očarí Vaše zmysly svojou jemnou kombináciou bielych kvetov a osviežujúcej oranžovej vône. Táto klasická vôňa je balená v elegantnej fľaštičke s objemom 100 ml, ideálna pre každodenné použitie. Vytvorte si svoj osobitý štýl s touto ikonickou kvetinovou toaletnou vodou od Elizabeth Arden.

Toaletná voda White Tea Mandarin Blossom od značky Elizabeth Arden bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Toaletná voda Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom 100 ml je svieža a energizujúca vôňa pre ženy. Čistá duša bieleho čaju sa snúbi s pikantným tónom talianskej mandarínky a akordom morského vánku. V srdci vôňu dokonale završuje extrakt z bieleho čaju, absolútna čajová turecká ruža a absolútna paraguajská maté. V základe sa pripája madrasové drevo, absolútne semienko bisameibu a trio upokojujúcich pižiem. Biely a priehľadný flakón podčiarkuje čistotu tejto ženskej vône, ktorú možno nosiť na všetky príležitosti a na všetky príležitosti.
Model
White Tea Mandarin Blossom
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
1. Alkohol Denat, / 2. Aqua, / 3. Parfum, / 4. BHT, / 5. Benzyl Salicylate, / 6. Butylphenyl Methylpropional, / 7. Citral, / 8. Citronellol, / 9. Coumarin, / 10. Eugenol, / 11. Geraniol, / 12. Hexyl Cinnamal, / 13. Hydroxycitronellal, / 14. Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, / 15. Limonene, / 16. Linalool, / 17. Benzyl Alcohol, / 18. Alpha-Isomethyl Ionone, / 19. Isoeugenol, / 20. Benzyl Benzoate.
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
0085805574024
85805574024
085805574024
Číslo od výrobcu
127831

Model
White Tea Mandarin Blossom
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
1. Alkohol Denat, / 2. Aqua, / 3. Parfum, / 4. BHT, / 5. Benzyl Salicylate, / 6. Butylphenyl Methylpropional, / 7. Citral, / 8. Citronellol, / 9. Coumarin, / 10. Eugenol, / 11. Geraniol, / 12. Hexyl Cinnamal, / 13. Hydroxycitronellal, / 14. Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, / 15. Limonene, / 16. Linalool, / 17. Benzyl Alcohol, / 18. Alpha-Isomethyl Ionone, / 19. Isoeugenol, / 20. Benzyl Benzoate.
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
0085805574024
85805574024
085805574024
Číslo od výrobcu
127831
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
30,88 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 68
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
313,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
31,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1367
11,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
33,33 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
585,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 40
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
103,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 230
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
292,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Pretty EDP 100ml
Elizabeth Arden - Pretty EDP 100ml
263,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 244
119,00 €
-20,00 €
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 78
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Juicy Couture I Am Juicy Couture Woda perfumowana, 30ml
Juicy Couture I Am Juicy Couture Woda perfumowana, 30ml
706,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
21,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
136,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
13,60 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 113
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 54
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
509,11 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,82 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze toaletná voda pre ženy 100 ml
131,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 102
19,68 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle, Škorica, Konvalinka, Ruže, Céder, Pižmo, Drevo
Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle, Škorica, Konvalinka, Ruže, Céder, Pižmo, Drevo
393,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 74
39,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 188
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Sarah Jessica Parker Lovely Woda perfumowana, 200ml
Sarah Jessica Parker Lovely Woda perfumowana, 200ml
166,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
33,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Telové mlieko so zeleným čajom 500 ml
Elizabeth Arden Telové mlieko so zeleným čajom 500 ml
28,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
14,38 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
268,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 21
26,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 8. decembra 2024 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
130,96 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
77,70 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
79,89 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
79,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
77,58 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l
Obrázok produktu pre Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 48
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l