Plid® valčeková omietka biela 20 kg – štruktúrovaná dekoratívna omietka pre interiér a exteriér
Plid® Rollputz biela je dekoratívna omietka pripravená na použitie pre štruktúrované steny a stropy v interiéri aj exteriéri. Vysoko kvalitná štruktúrovaná farba zaisťuje dekoratívny vzhľad omietky a je ideálna na renováciu, kreatívne steny, ako aj odolné povrchy v obytných priestoroch, chodbách, schodiskách alebo chránených vonkajších priestoroch.
Valčeková omietka sa ľahko nanáša valčekom, štruktúrovaným valčekom alebo štetcom a počas doby spracovateľnosti ju možno individuálne štruktúrovať. Vysoko krycia receptúra presviedča svojím nárazuvzdorným, difúzne otvoreným a priedušným povrchom.
Válcová omietka je vhodná na omietky, betón, murivo, sadrokartón, minerálne podklady, ako aj na nosné staré nátery. Podklad by mal byť čistý, suchý, nosný a bez voľných častíc.
Výhody produktu: Pripravená na použitie, vysoká krycia schopnosť, difúzne otvorená, priedušná, odolná voči nárazom, odolná, štruktúrov...
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
Predajca: Izosklep
BAUMIT ScheibenPutz SEP 01 25 kg
0,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,94 €
Predajca: bauschnell
Knauf Rotband 10 kg lepiaca omietka
0,90 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-65%
9,00 €
Predajca: MasterBau
1 rolka výstužnej tkaniny s plochou 50 m² tkanina zo sklenených vlákien 110 g/m² vnútorná tkanina
3 650,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
36,50 €
Predajca: Vagoshop
Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biela, Pripravené a zmiešané, 0,33 kg, Pasta, Tehla, Betón, sadra, Polystyrén, Rigid foam, Plast
12,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
3,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
Knauf Tiefengrund 5 l
9,98 €/1l
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Remmers Sanierputz SP Top white 20kg
2,05 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
40,95 €
Predajca: bauschnell
Adhézny mostík KNAUF Betokontakt 5 kg
8,52 €/1kg
47,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
42,58 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
BAUMIT ScheibenPutz SEP 02 25 kg
0,84 €/1kg
20,95 €
Predajca: bauschnell
Silikónová omietka na fasády, grafitovo sivá, 15 kg
4,82 €/1kg
84,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3,00 €
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Plid® valčeková omietka biela 20 kg – štruktúrovaná dekoratívna omietka pre interiér a exteriér
Plid® Rollputz biela je dekoratívna omietka pripravená na použitie pre štruktúrované steny a stropy v interiéri aj exteriéri. Vysoko kvalitná štruktúrovaná farba zaisťuje dekoratívny vzhľad omietky a je ideálna na renováciu, kreatívne steny, ako aj odolné povrchy v obytných priestoroch, chodbách, schodiskách alebo chránených vonkajších priestoroch.
Valčeková omietka sa ľahko nanáša valčekom, štruktúrovaným valčekom alebo štetcom a počas doby spracovateľnosti ju možno individuálne štruktúrovať. Vysoko krycia receptúra presviedča svojím nárazuvzdorným, difúzne otvoreným a priedušným povrchom.
Válcová omietka je vhodná na omietky, betón, murivo, sadrokartón, minerálne podklady, ako aj na nosné staré nátery. Podklad by mal byť čistý, suchý, nosný a bez voľných častíc.
Výhody produktu: Pripravená na použitie, vysoká krycia schopnosť, difúzne otvorená, priedušná, odolná voči nárazom, odolná, štruktúrovateľná, dekoratívny vzhľad omietky, vhodná pre interiér aj exteriér, vyrobená v Nemecku.
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(507)Počet hodnotení: 507
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop
Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(724)Počet hodnotení: 724
299,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-71,90 €
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(411)Počet hodnotení: 411
23,49 €
Predajca: BRANDS_39
Žehlička CLEANmaxx na košele a blúzky v bielej/striebornej farbe - 1800 W
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(386)Počet hodnotení: 386
79,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Doplnky pre diamantové vyšívanie Malatec 19184
2,84 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(69)Počet hodnotení: 69
14,19 €
Predajca: SLEVIR
Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,05 €
Predajca: Izosklep
Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(66)Počet hodnotení: 66
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Záhradná dekorácia Malá rustikálna záhradná guľa Corten steel loft - nerezová oceľ 20 cm gule
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: KapagaDE
4-dielne balenie obalov na preukazy so šnúrkou, obaly na karty z pevného tvrdeného plastu, obal na kľúče s klipom, držiače na preukazy, obaly na karty,
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Držiak na slnečník vrták Haushalt- International
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
5,99 €
Predajca: Proki
vidaXL Príves na bicykel čierno-žltý 65 kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(55)Počet hodnotení: 55
118,29 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Drevené debničky sada 4 50 x 40 x 30 cm Vintage Flamed
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(141)Počet hodnotení: 141
119,99 €
Predajca: Teramico
Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(651)Počet hodnotení: 651
184,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
REVENTO® Aroma Vákuová balička na potraviny + vrecká - Vákuová balička na fólie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
29,90 €
Predajca: REVENTO
Trendyplants - Olivovník na kmeni - Odolný - Záhradná rastlina - Výška 150-170 cm - Veľkosť kvetináča Ø24cm - Olea Europaea na kmeni
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
80,44 €
Predajca: Trendyplants
Sada na údržbu plne automatických kávovarov Siemens a Bosch – 10 čistiacich tabliet, 3 odstraňovače vodného kameňa a 2 vodné filtre Wessper
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(49)Počet hodnotení: 49
36,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Matrac zo studenej peny 90 x 190 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(2437)Počet hodnotení: 2437
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 3,5
3,5Na základe 2 hodnotení
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
50% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
50%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Valčeková omietka
Špičková kvalita, ale nikdy nie dosť na 30 kvartálnych metrov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
162,30 €
Predajca: Aquagart
1,08 €/1m²
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2