kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel

8,67 €

28,90 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
98,80 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
215,70 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
2,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,21 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
24,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
24,61 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre 10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
61,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
13,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 8000500256213, Mliečna čokoláda, 566 kcal, 2360 kJ, 2%, 35 g, 3%
Kinder 8000500256213, Mliečna čokoláda, 566 kcal, 2360 kJ, 2%, 35 g, 3%
28,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre kinder Joy vajíčko 20g mlieko a kakaový krém chrumkavé guľôčky a hračky
kinder Joy vajíčko 20g mlieko a kakaový krém chrumkavé guľôčky a hračky
2 328,00 €/1kg
46,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
61,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
52,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
1,99 €/1kg
1,99 €
Predajca: AllSafe

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Detská čokoládová mini tyčinka s mliečnou smotanovou náplňou 300g skladovacie balenie

Kinder Schokolade je špeciálna čokoláda s výnimočne vysokým obsahom mlieka. Vďaka jedinečnej mliečnej chuti sa tyčinky rozplývajú v ústach. Klasika je teraz k dispozícii v 300g tyčinke a tiež v 300g úložnom balení.

Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanomE-Mail:[email protected]

Zloženie: (cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, sušené odtučnené mlieko (18 %), palmový olej, maslový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 33 %. Celkový obsah kakaových zložiek vo výrobku 13 %.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 566,00 kilokalórií (kcal)
Kalorická hodnota: 2 360,00 kilojoulov (kJ)
Tuk: 35 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,6 g
Sacharidy: 53,5 g
z toho cukor: 53,3 g
Bielkoviny: 8,7 g
Soľ: 0,31 g
Alergény: MLIEKO a výrobky z neho, SÓJA a výrobky z nej,
Skladujte na chladnom a suchom mieste




Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ) Ferrero DE-60624 Frankfurt nad Mohanom (EÚ)


Názov potraviny Plnená mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (60 %).


Zoznam zložiek Zložky: (cukor, plnotučný mliečny prášok, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, odtučnený mliečny prášok (18 %), palmový olej, maslový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 33 %, celkový obsah kakaových zložiek vo výrobku 13 %.


Osobitné pokyny na skladovanie Skladujte na chladnom a suchom mieste.





Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené) Kalorická hodnota v kJ 2360,00 Kalorická hodnota v kcal 566,00 Tuk v g 35,00 Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g



tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 22,60 sacharidy v g 53,50 sacharidy, z toho cukor v g 53,30 bielkoviny v g 8,70 soľ v g 0,31


Obsiahnuté alergény Sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)



Detská čokoládová mini tyčinka s mliečnou smotanovou náplňou 300g skladovacie balenie

Kinder Schokolade je špeciálna čokoláda s výnimočne vysokým obsahom mlieka. Vďaka jedinečnej mliečnej chuti sa tyčinky rozplývajú v ústach. Klasika je teraz k dispozícii v 300g tyčinke a tiež v 300g úložnom balení.

Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanomE-Mail:[email protected]

Lahodná detská čokoláda v malej tyčinke Kinder Schokolade je chuťovo bezkonkurenčná. Je to vďaka jedinečnej kombinácii mliečnej čokolády a krémovej mliečnej náplne (59,5 %). Túto príchuť si obľúbia malí aj veľkí mlsní jazýčkovia. Mimochodom, recept na túto neporovnateľnú príchuť vyvinul Pietro Ferrero v Taliansku pred dobrými 60 rokmi a dodnes je dobre stráženým tajomstvom.pôžitok pre malých aj veľkýchMalé tyčinky, z ktorých každá váži 12,5 g, sú ideálnou porciou čokolády na občerstvenie medzi jedlami a na cesty. Tyčinky sú balené jednotlivo. To znamená, že aj tí najmenší môžu tabuľky jesť bez toho, aby si urobili čokoládové prsty.informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2360/566 kJ/kcalTuky 35,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 22,6 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 53,5 gz toho cukry 53,3 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 8,7 gsoľ 0,313 gVitamíny a minerály -

Detské balenie čokolády (300 g)
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Zloženie: ČOKOLÁDA Z PLNOTUČNÉHO MLIEKA 40 % (cukor, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor lecitín (SÓJA), vanilín), cukor, SUŠENÉ ODSTREDENÉ MLIEKO (18 %), palmový olej, MASLOVÝ TUK, emulgátor lecitín (SÓJA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek v produkte 3
Výživové údaje
Energia: 566,00 kcal, 2 360,00 kJ; Tuk: 35,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,60 g; sacharidy: 53,50 g; z toho cukry: 53,30 g; bielkoviny: 8,70 g; soľ: 0,31 g;
Hmotnosť
300 g
Potravinársky podnik
Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
Obchodný názov
Plnená mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (60 %).
Výrobca
Kinder
Počet kusov
24
Číslo od výrobcu
5698
EAN kód
8000500111581

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Zloženie: ČOKOLÁDA Z PLNOTUČNÉHO MLIEKA 40 % (cukor, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor lecitín (SÓJA), vanilín), cukor, SUŠENÉ ODSTREDENÉ MLIEKO (18 %), palmový olej, MASLOVÝ TUK, emulgátor lecitín (SÓJA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek v produkte 3
Výživové údaje
Energia: 566,00 kcal, 2 360,00 kJ; Tuk: 35,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,60 g; sacharidy: 53,50 g; z toho cukry: 53,30 g; bielkoviny: 8,70 g; soľ: 0,31 g;
Hmotnosť
300 g
Potravinársky podnik
Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
Obchodný názov
Plnená mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (60 %).
Výrobca
Kinder
Počet kusov
24
Číslo od výrobcu
5698
EAN kód
8000500111581
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Oslavy Dávka 1,435 kg
Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 18
43,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Storck 0.1833.2
Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
11,91 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
14,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
76,72 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
20,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Sarotti Tiamo Finest hľuzovková čokoláda s jemnou náplňou z vaječného likéru 125g
Sarotti Tiamo Finest hľuzovková čokoláda s jemnou náplňou z vaječného likéru 125g
37,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
29,99 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
5,27 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Dallmayr Crema Prodomo | celé zrná | 1000g
Dallmayr Crema Prodomo | celé zrná | 1000g
19,63 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
25,16 €
-21%
19,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
19,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
72,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,19 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim Graphite Black
Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim Graphite Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 171
256,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre 250 trojvrstvových obrúskov, 1/4 záhybu 33 cm x 33 cm, krémové
250 trojvrstvových obrúskov, 1/4 záhybu 33 cm x 33 cm, krémové
36,97 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre súprava 3 v 1 - lekárnička, výstražná vesta, výstražný trojuholník - súprava na poruchy a príslušenstvo pre autá, Obrázok generovaný UI
súprava 3 v 1 - lekárnička, výstražná vesta, výstražný trojuholník - súprava na poruchy a príslušenstvo pre autá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
11,99 €
Predajca: tkgruppe

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 6. mája 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý produkt
Hmotnosť 0,3 kg
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,3 kg
Hodnotenie z 29. novembra 2024 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,134 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
101,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg
Obrázok produktu pre M&M's Peanut 800g
M&M's Peanut 800g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Milka Bubbly čokoláda 95 g
Milka Bubbly čokoláda 95 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,52 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Pistaziencreme 100g
Alpia Pistaziencreme 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg