4,7



Na základe 7 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Meteor Basketball Blaze Veľkosť 7 Mládež, Mládež12,42 €
Predajca: MeteorSport

Ďalšie informácie o reklame
Basketbalová lopta tréningová veľkosť #7 čierna/zlatá16,10 €
Predajca: MeteorSport

Ďalšie informácie o reklame
Basketbalová lopta tréningová veľkosť 7, mládež, Heren 7 LAYUP#7 od Meteor9,00 €
Predajca: MeteorSport

Ďalšie informácie o reklame
Basketbalová lopta tréningová veľkosť 4 mládež 3-10 rokov 4 LAYUP#4 od Meteor5,99 €
Predajca: MeteorSport

Topánky Nike N100703798707 pre Unisex
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Spalding Graffiti Basketbal žltá veľkosť 7
62,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Topánky Spalding 84557Z pre Unisex
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Basketbalová lopta BESTIF BPK03 čierno-zlatá, veľkosť 7 – vysoká odolnosť a perfektný grip
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ABA-Grupa

Topánky Wilson WTB9100XB pre Unisex
37,36 €
Predajca: velmontask

Topánky Nike N100703897303 pre Unisex
24,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Lopty Playground Outdoor 7, 100449881407
28,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Basketbalová lopta Lamborghini čierna veľkosť 7 LBB10-7
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 7way

Tepláky 5056637955942 pre Unisex
22,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

relaxdays 10024326_0 relaxdays Basketball Größe 7 orange, schwarz
27,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Topánky Wilson 501456 pre Unisex
27,69 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Topánky Nike N100436942507 pre Unisex
40,06 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Topánky Wilson WTB1300XBNBA pre Unisex
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Topánky Nike J1008255-055 pre Unisex
51,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Basketbal enero fast blue r.7
9,02 €
Predajca: Enero

Topánky Nike N100703798706 pre Unisex
32,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pálka Nike Everyday Plaground 8P Next Nature vám vďaka hlbokým drážkam ponúka dokonalú kontrolu nad loptou. Kontrola lopty je pri vykonávaní akcií veľmi dôležitá. Vďaka tomu môžete s istotou vykonávať svoju taktiku a ukázať súperovi všetky zákutia ihriska. Lopta je vyrobená zo 100 % gumy, vďaka čomu je vhodná na vonkajšie použitie, ale zároveň jej dodáva vysokú odolnosť proti opotrebovaniu.
- Obvod: 75 cm
Čistenie lopty Nasledujúce jednoduché tipy predĺžia životnosť basketbalovej lopty bez ohľadu na to, či je vyrobená z gumy alebo kompozitnej kože.
- Po použití loptu pretrite vlhkou alebo mierne mokrou handričkou. Potom povrch lopty utrite čistou vlhkou handričkou. Nakoniec loptu osušte alebo osušte na čistej, suchej utierke. Nikdy nenechávajte loptu schnúť na priamom slnečnom svetle.
Ako nafúknuť basketbalovú loptu
- Je veľká pravdepodobnosť, že sa vám lopta nepodarí nafúknuť, takže na jej správne nafúknutie budete potrebovať pumpu alebo kompresor so špeciálnou ihlou. Ak chcete zistiť, či má lopta potrebný tlak vzduchu, spustite ju z výšky 1,80 metra na drevenú podlahu, kým sa odrazí do výšky 1,20 až 1,40 metra. Pravidelne kontrolujte a regulujte tlak vzduchu v lopte.
- Všetky lopty časom strácajú viac alebo menej vzduchu, preto je potrebné všetky zápasové lopty pred tréningom alebo začiatkom zápasu skontrolovať a zmerať ich tlak. Na tento účel možno použiť buď tlakomer, alebo kompresor vybavený tlakomerom.
- Tip: Pri kúpe basketbalovej lopty navlhčite ihlu glycerínom, aby sa ľahšie vkladala a zároveň sa v nej lepšie udržal vzduch.
- Ventily loptičiek môžu vyschnúť, čo neznamená, že sú v zlom stave, ale to účinnosť tesnenia, takže loptička rýchlejšie stráca vzduch. Nápravou je jednoducho urobiť ventil pružnejším a lepšie ho utesniť. Jednoducho namočte ihlu do glycerínu a potom ju niekoľkokrát zasuňte a vysuňte z ventilu. Tento postup niekoľkokrát zopakujte, aby bol ventil dobre napustený glycerínom a získal späť svoju pružnosť.
- Je dôležité poznať správny tlak vzduchu - basketbalové lopty zvyčajne vyžadujú tlak 0,55 bar - aby sa maximalizovala životnosť. Navlhčenie ihly je navyše podstatný detail, ktorý si mnoho ľudí neuvedomuje.
- Pri loptičkách Spalding je na označení na ventile každej loptičky v rôznych veľkostiach uvedené americké meranie tlaku = 8 PSI. To zodpovedá 0,551 baru.
Spracovanie guľôčok
- Kožené a komopositové lopty sú v zásade určené na hru na vnútorných podlahách a gumené lopty na hru vonku. Existujú niektoré kožené loptičky Komoposit, ktoré sú vhodné na oba povrchy, ale gumené loptičky sa odporúčajú na hru vonku.
- Mnohé problémy s loptami sú spôsobené nesprávnym používaním, basketbalová lopta nie je futbalová lopta, je vyrobená na dribling a hádzanie, nie na kopanie.
- Tvrdý kontakt lopty s rohmi akéhokoľvek druhu alebo stenami tiež ovplyvňuje trvanlivosť lopty, čo vedie k jej deformácii a poškodeniu.
- V tréningu sa odporúča striedať niekoľko lôpt, aby sa zvýšila ich odolnosť.
- Životnosť lopty závisí od jej používania a starostlivosti, príkladom je opotrebovanie úchopu povrchu. V závislosti od týchto faktorov môže lopta vydržať rok alebo 6 mesiacov.
Príjemná priľnavosť a presné ovládanie lopty vďaka mierne tlmiacej vrchnej vrstve a hlbokým drážkam. Ideálne na použitie v interiéri aj exteriéri. Mimoriadne pevný a odolný povrch, až 60 % recyklovaného materiálu. Vzhľadom na vysoký podiel recyklovaného materiálu má každá lopta individuálne farebné zloženie, preto sa nedá vyhnúť optickým odchýlkam od zobrazeného obrázku. MOVE TO ZERO
- vhodné na vonkajšie použitie
- široké kanáliky pre dobré ovládanie rukou
- Dizajn gombíka
Topánky Nike N100703797307-973 pre Unisex. Nike N100703797307-973 vo farbe Multicolored.
Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Určenie: Basketball.
Basketbalová lopta Nike 7037.973 Vyrobená z gumy odolnej proti oderu Hrubý povrch, ktorý zvyšuje priľnavosť Technológia s vyhĺbenými panelmi pre lepšiu kontrolu lopty Určenie: Na hru na vonkajších ihriskách (vonku) Veľkosť 7 Basketbalová lopta Nike Everyday Playground Next Nature je určená na vonkajšie ihriská. Výrobok je vyrobený z gumy, ktorá zaručuje odolnosť, a použitie technológie so zapustenými panelmi zaručuje lepšiu kontrolu lopty počas hry.
NIKE 9017/26 Nike Revival (Recyklované 973N multi/čierna/čierna/biela 973N multi/čierna/čierna/biela 7
produkt
- Farba
- Pestrá
- Veľkosť lopty
- 7
- Výrobca
- Priemer
- 0.75 m
- Hmotnosť
- 700 g
- Obsahuje batérie
- Nie
- EAN kód
- 0887791415950887791415950
- Číslo od výrobcu
- N100703797307-973
- Farba
- Pestrá
- Veľkosť lopty
- 7
- Výrobca
- Priemer
- 0.75 m
- Hmotnosť
- 700 g
- Obsahuje batérie
- Nie
- EAN kód
- 0887791415950887791415950
- Číslo od výrobcu
- N100703797307-973
Hodí sa k tomu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Meteorologická stanica s 2 LED diódami grundig
20,86 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MrPackage

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Basketbalová lopta BESTIF BPK03 čierno-zlatá, veľkosť 7 – vysoká odolnosť a perfektný grip
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ABA-Grupa

Topánky Nike N100703798707 pre Unisex
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

COSTWAY Stojan na basketbal 155 - 210 cm s nastaviteľnou výškou, basketbalový kôš so stojanom, basketbalové vybavenie na kolieskach, obruč vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie
87,77 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Posteľná bielizeň do postieľky Leví kráľ baby 100/135, 40/60
19,95 €
Predajca: Krocoworld

Topánky Wilson WTB9100XB pre Unisex
37,36 €
Predajca: velmontask

Basketbalový kôš COSTWAY, stojan na basketbal s nastaviteľnou výškou 245–305 cm, basketbalový kôš so stojanom, 2 kolieskami a závažím, mobilná basketbalová súprava
229,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
651,90 €
Predajca: iSpace

Basketbalová lopta tréningová veľkosť 4 mládež 3-10 rokov 4 LAYUP#4 od Meteor
5,99 €
Predajca: MeteorSport

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Figurka winylowa Funko POP! NBA Bucks Giannis - Edycja Miejska 2021, 9 cm
19,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Basketbal enero fast blue r.7
9,02 €
Predajca: Enero

Wilson Lopty Nba Player Icon Lebron James Outdoor, WZ4027601XB
62,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MONZANA® Nafukovací Otec Vianoc XL 180cm LED Osvetlený Upevňovací materiál IP44 Vonkajšia vianočná dekorácia Santa Claus Vianočná postava Vianoce
29,80 €
Predajca: Jurhan

Sibírsky čučoriedka - medová bobuľa - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
69,90 €
Predajca: ModesteSHOP

COSTWAY Basketbalový kôš so stojanom 90-210 cm s nastaviteľnou výškou, basketbalový stojan s 2 kolieskami, systém obručí pre deti, dospelých, odolný voči poveternostným vplyvom Outdoor
77,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%29% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
29%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručenie bolo úspešné
Kvalitný tovar. Rýchle dodanie. Spokojný s predávajúcim.
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Basketbalová lopta tréningová veľkosť mládež 10+ rokov 5 LAYUP#5 od Meteor



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
7,99 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta Bestif BPK04 oranžová veľkosť 5 – Odolná gumová lopta pre mladých hráčov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(32)Počet hodnotení: 32
8,90 €
Predajca: ABA-Grupa

Oficiálna hra Wilson NBA Basketbalová lopta
282,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

meteor, basketbalový dres, číslo 7, farby: hnedá/krémová
17,00 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta tréningová veľkosť #7 čierna/zlatá
16,10 €
Predajca: MeteorSport

meteor Cellular Kinder Basketbal #5 braun/creme
14,00 €
Predajca: MeteorSport

meteor Cellular Basketbal #6 braun/creme
15,00 €
Predajca: MeteorSport

meteor Cellular Basketbal #7 braun
14,00 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta METEOR SUPERIOR GRAFFITI Größe #7 multicolor



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta tréningová veľkosť #7 DRIBBLE modrá



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Meteor Basketball What's up veľkosť 7 Youth, Heren orange/beige



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Meteor Basketball Blaze Veľkosť 7 Mládež, Mládež



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,42 €
Predajca: MeteorSport

Meteor Basketball What's up veľkosť 7 Youth, Heren navy/orange



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Meteor Basketball What's up veľkosť 7 mládež, muži svetlo modrá/oranžová



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta tréningová veľkosť pre mládež DRIBBLE #7 modrá/zelená



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta tréningová veľkosť #7 DRIBBLE pink



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MeteorSport

Garážový regál na lopty, uhlíková oceľ, veľká kapacita, pojazdný regál na športové lopty s kolieskami pre basketbalové a futbalové lopty
67,99 €
Predajca: Ladenza

10 ks basketbalových lôpt, povrch s dobrým úchopom, na použitie v interiéri aj exteriéri, ventil, guma, tréning, mládež, veľkosť 7, oranžová



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
74,99 €
Predajca: Relaxdays

Basketbalová lopta tréningová veľkosť 7, mládež, Heren 7 LAYUP#7 od Meteor



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,00 €
Predajca: MeteorSport

Basketbalová lopta tréningová veľkosť 6, mládež od 10 rokov, juniori, dámy 6 LAYUP#6 od Meteor



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
8,50 €
Predajca: MeteorSport