5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfém Pret à Porter EDT Original 50 ml
224,20 €/1l
11,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Crossmen Original toaletná voda v spreji 200 ml
57,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Coty Chanson D'Eau Original Woda toaletowa, 100ml
170,00 €/1l
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Chanson - Chanson d`Eau EDT 200ml
94,55 €/1l
18,91 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Naomi Campbell Pret a Porter toaletná voda v spreji 50ml
298,60 €/1l
14,93 €
Predajca: NutraBestBG

Exkluzívna Toaletná Voda Eau My Secret od Women'Secret, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Predajca: Glamperfeu

Annayake Shoku Her toaletná voda v spreji 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Annayake Him toaletná voda v spreji (100 ml)
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron toaletná voda v spreji 50ml
498,00 €/1l
24,90 €
Predajca: FragrancesBg

Gisada Uomo toaletná voda, 100 ml
1 009,30 €/1l
100,93 €
Predajca: IdoBuy

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Naomi Campbell Pret A Porter Woda toaletowa, 30ml
1 499,33 €/1l
44,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
950,00 €/1l
99,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Floris Chypress toaletná voda v spreji 50ml pre ženy
1 090,80 €/1l
54,54 €
Predajca: PerfumTraders

Agatha Lamour A Paris toaletná voda v spreji 50ml
789,00 €/1l
39,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

FCUK Him toaletná voda, 100 ml
148,20 €/1l
14,82 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prêt à Porter Original dámska toaletná voda 50 ml
Dámska toaletná voda Prêt à Porter Original 50 ml je rafinovaná vôňa, ktorá harmonicky spája eleganciu s prirodzenosťou. Táto kompozícia bola vytvorená pre moderné ženy, ktoré si cenia jemnosť a originalitu, a je ideálnou voľbou na každodenné použitie aj na výnimočné príležitosti. Citrusová vôňa s jemnými kvetinovými a drevitými tónmi zdôrazňuje ženskú sebadôveru a prirodzený šarm.
Odporúčania: Vychutnajte si vôňu, ktorá sa hodí pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť dobre:
- Pre koho: Pre moderné, sebavedomé ženy, ktoré oceňujú spojenie elegancie a ležérnosti. Ideálna na každodenné nosenie a spoločenské stretnutia.
- Ako používať: Aplikujte na pokožku na teplé miesta, ako sú zápästia, krk alebo za ušami, aby ste zvýšili trvanlivosť vône.
- Frekvencia použitia: Na denné použitie, najmä v teplom ročnom období, na zdôraznenie sviežosti a ľahkosti.
Kľúčové vlastnosti:
- Citrusový charakter: Osviežujúce tóny hlavy, ako je ružový grapefruit, pomaranč a tamarind, dodávajú vôni ľahkosť.
- Kvetinové srdce: Magnólia a frézia v kombinácii s pikantnými akcentmi čierneho korenia a kardamónu vytvárajú sofistikovanú zmes.
- Drevitýzáklad: Tóny santalového dreva a machu poskytujú zmyselný a dlhotrvajúci záver.
- Univerzálnosť: Ideálna na každodenné nosenie aj na stretnutia s priateľmi.
Výhody:
- Osviežujúci účinok: Citrusové tóny dodávajú energiu a zdôrazňujú prirodzenú sviežosť.
- Elegancia a sofistikovanosť: Vyvážená kompozícia vône sa dokonale hodí ku každému štýlu a zdôrazňuje ženskú eleganciu.
- Dlhotrvajúca výdrž: Vôňa vydrží celé hodiny, pričom si zachováva svoju jemnosť.
- Univerzálnosť: Vhodná na rôzne príležitosti, od každodenných aktivít až po večerné prechádzky.
Špeciálne vlastnosti:
- Jedinečné zloženie: Kombinácia sviežich citrusov s teplými drevitými tónmi robí vôňu jedinečnou a nezabudnuteľnou.
- Jemnosť : Jemná, ale výrazná zmes vôní, ktorá dokonale podčiarkuje prirodzený šarm a sebavedomie.
- Ľahkosť: Dokonalá vôňa na teplé dni, ktorá neohromí, ale dodá charakter.
Účinnosť:
- Zvýraznenie štýlu: Dodáva ženskú eleganciu a sebavedomie v každej situácii.
- Osviežujúca: Osviežujúce tóny hlavy dokonale spolupracujú s jemne kvetinovým srdcom a vytvárajú vyváženú vôňu.
- Dlhotrvajúci účinok: Základné tóny poskytujú dlhotrvajúci účinok a udržujú vôňu počas celého dňa.
Účinok:
- Harmónia vône: Poskytuje jedinečnú kombináciu sviežosti a elegancie.
- Komplikovanosť a nápadnosť: Dokonale podčiarkuje ženskosť a vzbudzuje obdiv okolia.
- Prirodzené sebavedomie: Vôňa, ktorá vám dodá šarm a energiu, vďaka čomu sa budete cítiť uvoľnene a štýlovo
Pret-a-Porter Original je zloženie pre rafinované ženy, ktoré si cenia originalitu a vlastný štýl. Je určená pre moderné ženy orientované na kariéru, ktoré dobre poznajú najnovšie módne trendy. Vôňa Prêt-a-Porter je jemnou zmesou ozónových tónov s citrusovou sviežosťou
Dámska toaletná voda
pomaranč, lístky fialky, grapefruit, ruža, tamarind
frézia, magnólia, muškátový oriešok, kardamón, korenie
slivková vetvička (dubový mach), santalové drevo
Fialový list, grapefruit, pomaranč, ruža, tamarind, frézia, kardamón, magnólia, muškátový oriešok, korenie, dubový mach, santalové drevo
Pret a Porter Exkluzívna Toaletná Voda 50ml je dokonalá voňavka pre moderného muža alebo ženu, ktorý túži po e a elegancii. Tento exkluzívny parfum s objemom 50ml je zmesou jemných a osviežujúcich tónov, ktoré vám dodajú sebavedomie po celý deň. Jeho lahodná aróma je navrhnutá tak, aby zaujala každého okolo vás a zanechala nezabudnuteľný dojem. Doprajte si túto lahodnú vôňu a doprajte svojmu životu štipku u.
Toaletná voda Pret a Porter od značky Coty bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Prêt à Porter Original je toaletná voda z roku 1996, ktorá oslovuje ženy hľadajúce harmóniu medzi kvetinovými a orientálnymi tónmi. Vôňa sa otvára sviežimi akordmi fialkových lístkov, šťavnatého grapefruitu a jemných tónov ruže, doplnenými exotickým nádychom tamarindu a pomaranča. Táto kombinácia vytvára okamžite výrazný, ale zároveň jemný úvod vône. Srdce Prêt à Porter Original sa vyznačuje bohatou zmesou frézie, kardamónu a magnólie, ktorá je obohatená pikantnými tónmi muškátového orieška a korenia. Táto stredná vrstva dodáva vôni hĺbku a nečakaný kontrast, ktorý udrží pozornosť po celý deň.Základom vône je zemitý tón dubového machu a zmyselné santalové drevo, ktoré celú kompozíciu zjemňujú a zanechávajú dlhotrvajúci dojem. Prêt à Porter Original je perfektnou voľbou pre ženy, ktoré si želajú vyjadriť svoju jedinečnosť prostredníctvom sofistikovanej vône s nádychom elegancie.
Toaletná voda Pret a Porter od Coty bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Coty Prêt À Porter Edt (Papierbox) 50 ml
- Model
- Original
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Zloženie produktu: voda, alkohol denat., parfum, benzylalkohol, benzylbenzoát, citronelol, farsenol, geraniol, hexylcinamal, hydroxycitronellal, limonen, linalool, ethylhexylmethoxycinnamat, butylmethoxydibenzoylmethan, ethylhexylmethoxycinnamate, benzyl salicylat, bht, citral, coumarin, hydroxycitronellal, hydroxylisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyd.
- Výrobca
- Pret A Porter
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 8413161017022
- Model
- Original
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Zloženie produktu: voda, alkohol denat., parfum, benzylalkohol, benzylbenzoát, citronelol, farsenol, geraniol, hexylcinamal, hydroxycitronellal, limonen, linalool, ethylhexylmethoxycinnamat, butylmethoxydibenzoylmethan, ethylhexylmethoxycinnamate, benzyl salicylat, bht, citral, coumarin, hydroxycitronellal, hydroxylisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyd.
- Výrobca
- Pret A Porter
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 8413161017022
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Pret a Porter - Original EDT 100ml
93,90 €/1l
9,39 €
Predajca: MANADA

Prípravok na telo: Jemný anti-potový dezodorant - 200 ml
16,00 €/1l
3,20 €
Predajca: MANADA

Pret a Porter Dezodorant v spreji, 75ml
72,53 €/1l
5,44 €
Predajca: MANADA

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

PawHut Výbeh pre šteniatka, ohrada pre šteniatka, voľný výbeh, ohrada, skladateľná, Ø 120 x V 58 cm
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Dámsky parfém Pret à Porter EDT Original 50 ml
224,20 €/1l
11,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

Coty Chanson D'Eau Original Woda toaletowa, 100ml
170,00 €/1l
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
126,80 €/1l
7,97 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Bugelo

Crossmen Original toaletná voda v spreji 200 ml
57,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Chanson - Chanson d`Eau EDT 200ml
94,55 €/1l
18,91 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Chromebook Go, Intel® Celeron® N, 1,1 GHz, 35,6 cm (14"), 1366 x 768 px, 4 GB, 64 GB
450,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Daniel Hechter Couture Sport Edp Spray
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vôňa po holení Exclamation, 50ml
171,80 €/1l
8,59 €
Predajca: MANADA

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
310,40 €/1l
31,04 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Mayar Natural Intense EDP 100ml
193,50 €/1l
19,35 €
Predajca: Glamperfeu

Modulárna Šatná Skriňa Xxl Šatná Skriňa Biela
57,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Yakimz 55x PVC dlaždice Samolepiaca vinylová podlaha 5m² Vinylová podlaha Grey
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
154,20 €/1l
15,42 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko vyšlo
Objem 0,1 l
Skvelé
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l