Špecifikácia: Farba: čierna Typ položky: zástera pre kurčatá Materiál: Polyesterová bavlnená tkanina Veľkosť výrobku: 20 x 19,5 cm / 7,9 x 7,7 palca
Zoznam balení: balenie: 1 x zástera pre sliepky
【Výroba z bavlneného plátna】: Elastický pásik popruhu je dostatočne dobrý na to, aby mal dostatok priestoru na rozšírenie. Pri prenášaní neublíži vašej hydine. 【Chrániče chrbta pre hydinu】: Chránia sliepku pred agresívnymi chvostovými paznechty počas obdobia párenia a kŕmenia chrbta, ktoré spôsobujú hádzanie. 【Chránia chrbtové perie.】: Zakryte oblasť poranenia chrbta, aby ste podporili hojenie a dorastanie peria. 【Jednoduché nosenie a pružnosť】: Popruh tejto bundy na kurčatá je pružnejší a má dostatok priestoru na natiahnutie, takže sa vaša hydina pri nosení nezraní. 【V-tvarovaný strih chvosta】 Drží sedlo na mieste, aby sa zabránilo prevráteniu a skĺznutiu formy. Zakrýva miesta straty peria a rany, čím podporuje hojenie a dorastanie peria.
Kuracie sedlo Bežecká vesta s ochranou krídel Hydina kuracie sedlo Bavlnená malá nastaviteľná kuracia zástera, pre hydinu späť a podporu hojenia a regenerácie
Kerbl nylonová manžeta na členok nastaviteľná 22-42 cm
89,18 €/1kg
34,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Pastiersky chvost, chytenie nohy a krku Pastiersky chvost s chytením krku a nohy
216,34 €/1kg
62,74 €
Predajca: somnia24
postroj pre kravy 4 "single"
8,10 €
Predajca: VISO
Agrarzone Kŕmidlo pre sliepky s ochranným krytom proti dažďu 4 kg
7,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone
Ovčí postroj Koža
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Odstavčatá malého dobytka
12,24 €
Predajca: somnia24
Agrárna zóna Zavesená hojdačka pre kurčatá
19,99 €
Predajca: Agrarzone
Solidchoice – Nastaviteľné nylonové obojky pre kozy a ovce s zvončekmi
37,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaihana
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Špecifikácia: Farba: čierna Typ položky: zástera pre kurčatá Materiál: Polyesterová bavlnená tkanina Veľkosť výrobku: 20 x 19,5 cm / 7,9 x 7,7 palca
Zoznam balení: balenie: 1 x zástera pre sliepky
【Výroba z bavlneného plátna】: Elastický pásik popruhu je dostatočne dobrý na to, aby mal dostatok priestoru na rozšírenie. Pri prenášaní neublíži vašej hydine. 【Chrániče chrbta pre hydinu】: Chránia sliepku pred agresívnymi chvostovými paznechty počas obdobia párenia a kŕmenia chrbta, ktoré spôsobujú hádzanie. 【Chránia chrbtové perie.】: Zakryte oblasť poranenia chrbta, aby ste podporili hojenie a dorastanie peria. 【Jednoduché nosenie a pružnosť】: Popruh tejto bundy na kurčatá je pružnejší a má dostatok priestoru na natiahnutie, takže sa vaša hydina pri nosení nezraní. 【V-tvarovaný strih chvosta】 Drží sedlo na mieste, aby sa zabránilo prevráteniu a skĺznutiu formy. Zakrýva miesta straty peria a rany, čím podporuje hojenie a dorastanie peria.
Rozmery
20 cm x 19,5 cm
Hmotnosť
100 g
EAN kód
6274005155346
Číslo od výrobcu
kau-HTTT-00113
Výrobca
Jormftte
Rozmery
20 cm x 19,5 cm
Hmotnosť
100 g
EAN kód
6274005155346
Číslo od výrobcu
kau-HTTT-00113
Výrobca
Jormftte
Hodí sa k tomu
Vianočné poťahy na stoličky, poťahy na stoličky, balenie 4 ks, vianočné poťahy na stoličky, poťahy na stoličky, poťahy na stoličky Santa hat, poťahy na stoličky Santa hat, dekorácie na kuchynské stoličky, ozdoby, vianočné dekorácie, potreby na párty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(459)Počet hodnotení: 459
32,92 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
31,08 €
Predajca: TR8
Melko inkubátor plne automatický inkubátor povrchový inkubátor - 48 vajec
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
104,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15,00 €
89,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24
Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm sivobiely s voľným výbehom a drevenými hniezdnymi boxmi, kurník s prístreškom, pozinkovaným roštom a zásobníkom na trus
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(78)Počet hodnotení: 78
418,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
368,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
UISEBRT Kŕmidlo pre kurčatá 5 kg - pozinkované oceľové kŕmidlo pre hydinu, vodotesné a odolné proti potkanom
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(61)Počet hodnotení: 61
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Mucola kurník pre kurčatá rolovateľný kurník kuracia voliéra s 2 zásobníkmi na vajcia klietka pre malé zvieratá kurník pre hydinu
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(14)Počet hodnotení: 14
328,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,00 €
308,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Bestseller
Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(74)Počet hodnotení: 74
35,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A++ do E
Predajca: lapamax
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(453)Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Yaheetech 16-dielna ohrádka pre šteňatá vonkajšia ohrada pre šteňatá, 2 dvierka, 60 cm H
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(420)Počet hodnotení: 420
207,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Floranica palisádový plot bežný meter x 50 cm 8-10 cm medzera kurací latkový záhradný rolovací
13,90 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,90 €
Predajca: Pemicont
Pawhut PawHut vonkajší výbeh s markízou pre králiky klietka pre králiky kovová béžová D51-077V01
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
122,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
15x15m sieť na ochranu vtákov Sieť na ochranu lístia Záhradná sieť Rybníková sieť Vtáčia sieť Ochranná sieť
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Melko kurník pre hydinu klietka pre malé zvieratá 6 rohový vonkajší výbeh - hnedý / zelený
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
204,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24
30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
Bestseller
SunSun CBF-200Tfilter pre jazierka kompletný set s 9W UVC čističom, jazierkovým čerpadlom 2300 l/h 35W, teplomerom a filtračnými médiami, filtračný systémfilter pre jazierka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(99)Počet hodnotení: 99
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Záhradná ochranná sieť 8x8m (30g/m2) + 6 plastových kolíkov - Garden Line
0,55 €/1m²
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(64)Počet hodnotení: 64
34,90 €
Predajca: Velizo
Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
164,00 €
Predajca: Kokiska
Automatický inkubátor Wiltec pre 12 vajec, inkubátor s plne automatickým systémom otáčania, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na násadové vajcia
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(108)Počet hodnotení: 108
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Mucola kurník pre kurčatá kurník pre králiky drevená klietka klietka pre králiky klietka pre hydinu vonkajší výbeh voľný výbeh malá zvieracia klietka
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
406,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-17,00 €
389,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(677)Počet hodnotení: 677
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Polyetylénový sud GRAF so širokým hrdlom 30 l modrý - 824400
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
39,23 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(72)Počet hodnotení: 72
32,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Domček pre mačky Wiltec 50 x 50 x 54 cm z dreva, vonkajšia mačacia búda, mačacia jaskyňa s vchodom a únikovými dverami
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
SONGMICS Záhradná brána, záhradné dvere, pozinkovaná oceľ, uzamykateľná, 106 x 90 cm, zelená
196,32 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(261)Počet hodnotení: 261
208,10 €
Predajca: Lumarko
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,5
4,5Na základe 2 hodnotení
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%
50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prekvapivo dobré veci
Konečne pekný malý obal, ktorý zodpovedá obsahu. Prekvapila ma pevná stabilná tkanina. Guma by mohla byť trochu pevnejšia/pevnejšia. Tento produkt môžem odporučiť
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Vulpes Goods skener mikročipov pre zvieratá, čítačka čipov pre všetky zvieratá a domáce zvieratá, čítačka čipov, vrátane cestovnej tašky, ISO11784/85/FDX-B, verzia PRO.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,95 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: VulpesGoods
454,09 €/1kg
Agrarzone Mobilný kurník „The Egg Palace“ z plastu
989,00 €
Predajca: Agrarzone
16,59 €/1kg
GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomaceous earth prášok pre kurčatá a podstielku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(48)Počet hodnotení: 48
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
2,20 €/1kg
GiDeli Diatomaceous earth 500 g - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
19,98 €/1kg
ACXIN sada agility vybavenia pre psov Prekážky s tyčami pre psy, skákací kruh prekážková tyč Výškovo nastaviteľná sada agility
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
Doprava zdarma6% poukaz
Predajca: BojiaHome
17,94 €/1kg
Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Kurník Wiltec 1520 x 520 x 920 mm červeno-biely s voľným výbehom a hniezdiskom z jedľového dreva, kurník s prístreškom, mriežkou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,00 €
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
56,88 €/1kg
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 43 cm Dvierka pre kurčatá
129,90 €
Predajca: Agrarzone
Agrarzone Vonkajšie hniezdo pre sliepky s 5 priehradkami
129,99 €
Predajca: Agrarzone
GiDeli Diatomaceous earth 30 kg - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
1,57 €/1kg
Rezacia súprava Moser typ 1245 D: 9 mm, Š: 47 mm 1225-5880
86,32 €
Predajca: e-zooo_com
431,60 €/1kg
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 30 cm Dvierka pre kurčatá
124,90 €
Predajca: Agrarzone
Diatomaceous earth for chickens 10kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
28,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,86 €/1kg
Diatomaceous earth for chickens 20kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
46,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,31 €/1kg
Diatomacia zemina pre kurčatá 30 kg - 100% prírodná 3x10 kg Diatomacia zemina Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, Bezpečná a účinná v boji proti škodcom - Ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)