5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Yvresse toaletná voda v spreji 80 ml1 157,50 €/1l
98,87 €
-6,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Scherrer J L Scherrer 2 toaletná voda v spreji 100ml452,30 €/1l
45,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Jej toaletná voda v spreji 100 ml
149,40 €/1l
14,94 €
Predajca: Glamperfeu

Annayake Shoku Her toaletná voda v spreji 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Toaletná voda v spreji 100 ml
890,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Boucheron Place Vendôme toaletná voda v spreji (100 ml)
890,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Annayake Tsukiyo for Him 100 ml toaletná voda
790,00 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Ducati 1926 toaletná voda pre mužov 100 ml
569,00 €/1l
56,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Intenso toaletná voda v spreji 200ml
96,60 €/1l
19,32 €
Predajca: Glamperfeu

Loewe Quizas, Quizas, Quizas Pasion toaletná voda 50ml
2 580,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Naseem Laeqa toaletná voda unisex 80 ml
155,75 €/1l
12,46 €
Predajca: NutraBestBG

Custo Barcelona toaletná voda v spreji 30ml
4 633,33 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Kiehl's Musk, toaletná voda vo spreji
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Vanitas toaletná voda v spreji 30ml
4 966,67 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Aigner No. 1 Intense toaletná voda v spreji (50 ml)
1 780,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
950,00 €/1l
99,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Caldion By Hunca toaletná voda pre mužov 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fiat 500 toaletná voda pre ženy 100 ml EdT Doručené v originálnej krabici
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri etiketu výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8002135150829
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri etiketu výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8002135150829
Hodí sa k tomu

Lacoste 99350031938-000, Francúzsko, 1 kusov
831,20 €/1l
41,56 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

DAB+ Carplay Pre FIAT 500 2007-2015 7" Android 13 Autorádio GPS Navi WIFI RDS DSP DAB+ BT SWC 2+32G
138,46 €
Doprava zdarma
Predajca: AutoradiaCZ

Carolina Herrera Herrera for Men, Muži, 100 ml, Geranium, Levanduľa, Lavender & Geranium, klinček, Neroli, Clove & Neroli
533,60 €/1l
53,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
1 085,47 €/1l
81,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
240,67 €/1l
18,05 €
Predajca: NutraBestBG

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Trussardi Delicate Rose, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bambusové listy, Kumkvat, Yuzu, Jablko, Jazmín, Lotus, Ruže, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Drevo
406,60 €/1l
40,66 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Classique Pride Edition Woda toaletowa, 100 ml
876,40 €/1l
87,64 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rabanne Pure XS, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
695,40 €/1l
34,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Nina Ricci Nina Fleur EDT 30 ml W
873,00 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Acqua Di Gio Edp 125Ml + Edp 15Ml
754,40 €/1l
94,30 €
Predajca: VISO

Abercrombie & Fitch Authentic Night Man toaletná voda pre mužov 100 ml
413,20 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
643,90 €/1l
64,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nina Ricci Luna, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
858,00 €/1l
42,90 €
Predajca: PerfumTraders

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Pepe Jeans London Calling For Her Woda perfumowana, 80 ml
317,88 €/1l
25,43 €
Predajca: BRASTYGroup

BVLGARI Omnia Crystalline, Ženy, 40 ml, Sprej, 1 kusov
4 534,75 €/1l
181,39 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Abercrombie & Fitch Away Man toaletná voda pre mužov 100 ml
424,00 €/1l
42,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa, 200ml
417,55 €/1l
83,51 €
Predajca: Katomix

Swiss Army Morning Dew toaletná voda pre ženy 100 ml
308,70 €/1l
30,87 €
Predajca: ADI_Global_Store

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l