4,8



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Knorr pečený jus pasty obzvlášť silná pečená príchuť 1400g34,44 €/1kg
48,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Syrová omáčka Knorr39,10 €/1kg
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BeyorganikTahini 300 g zo 100 %sezamu30,07 €/1kg
9,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,02 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Yamamori Worcestrová omáčka s thajskou príchuťou 500ml13,02 €/1l
6,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elite - Joppiesauce, mierne pikantné - 850 ml
22,58 €/1l
19,19 €
Predajca: AllYouNeed

Sos czosnkowy gęsty kremowy Fanex 400 g
7,82 €/1kg
4,27 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Pinata Čedar syrová omáčka
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DeVlaendere - Samurai omáčka - 1 l
14,94 €/1kg
21,14 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Sos Czosnkowy z Jogurtem Fanex 950 g
9,22 €/1kg
9,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,76 €
Predajca: Katomix

Cesnaková omáčka 300g ROLESKI
8,30 €/1l
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Sos Serowy Chili Fanex 950 g
9,14 €/1kg
9,93 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,68 €
Predajca: Katomix

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na mäso a ryby 150ml
26,47 €/1kg
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey cesnaková omáčka 410 g
6,80 €/1kg
3,13 €
Predajca: Katomix

Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
9,77 €/1kg
10,45 €
Predajca: Katomix

Heinz krémová cesnaková omáčka 420 g
9,00 €/1kg
5,93 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,87 €
Predajca: Megasam24PL

Tabasco omáčka 60 ml
68,67 €/1l
6,11 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,12 €
Predajca: Megasam24PL

Omáčka Dawtona Bolognese 520 g
2,83 €/1kg
3,65 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Homann Snack Sauce Yoghurt Garlic - Pikantná omáčka s jogurtom, cesnakom a kôprom - Výrobca: Homann Heinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Zloženie
- Voda, 23 % repkový olej, 20 % JOGURT, liehový ocot, cukor, modifikovaný škrob, soľ, 1,7 % cesnak, MLIEČNY BIELOK, cibuľa, 0,2 % kôpor, korenie, zahusťovadlo: xantánová guma, guarová guma. Okysľovač: kyselina citrónová
- Výživové údaje
- Energia kj 1082 kj Energia kcal 262 kcal Tuky 24,6GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 8GRM Sacharidy, z toho cukor 5,3GRM Bielkoviny 1,6GRM Soľ 1,85GRM
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 875 g
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo od výrobcu
- 700000851
- EAN kód
- 4030800028115
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Zloženie
- Voda, 23 % repkový olej, 20 % JOGURT, liehový ocot, cukor, modifikovaný škrob, soľ, 1,7 % cesnak, MLIEČNY BIELOK, cibuľa, 0,2 % kôpor, korenie, zahusťovadlo: xantánová guma, guarová guma. Okysľovač: kyselina citrónová
- Výživové údaje
- Energia kj 1082 kj Energia kcal 262 kcal Tuky 24,6GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 8GRM Sacharidy, z toho cukor 5,3GRM Bielkoviny 1,6GRM Soľ 1,85GRM
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 875 g
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo od výrobcu
- 700000851
- EAN kód
- 4030800028115
Hodí sa k tomu

Homann Snack Sauce Holland Classic
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Čedar syrová omáčka
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
6,92 €/1l
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff biela belgická čokoláda cream de chocolat blanc 250g
19,68 €/1kg
4,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze textilný osviežovač Lenor Aprilfrisch
18,08 €/1l
9,04 €
Predajca: M_plus_L

Varta Day Light Multi LED F20, Baterka, Čierna, Strieborná, Žltá, ABS umelá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lámp, 40 lm
11,91 €
Predajca: VISO

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
20,89 €/1l
17,76 €
Predajca: AllYouNeed

Jogurtový dresing Homann o.K.
9,10 €/1l
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remia - Legendárna skutočne chutná majonéza s čiernym hľuzovkom - 2,5 l
15,83 €/1kg
48,50 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Hengstenberg Mildessa vínna kyslá kapusta v plechovke vegánska 810g
3,73 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Elektrický krb HOMCOM LED, elektrické kachle, elektrický ohrievač, nástenný elektrický krb, voľne stojací elektrický krb – 10 typov
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Omáčka
Upečený rezeň mám, ale je škoda, že omáčku nedostanete v obchodoch.
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné a aromatické
Špičková kvalita a chutnosť
Hodnotenie z 22. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Paradajková omáčka Ramsauce od spoločnosti Homann veľmi dobrá
Na cestoviny
Hodnotenie z 1. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trochu viac korenia (cesnaku)...
...a trochu viac smotany, namiesto toho menej paradajok a chuť húb by sa prejavila výraznejšie. Pretože ide o hubovú omáčku
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BeyorganikTahini 300 g zo 100 %sezamu



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,02 €
Predajca: Exporgin
30,07 €/1kg

Mondamin Roux peklo
134,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,47 €/1kg

Syrová omáčka Knorr
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,10 €/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
18,99 €
Predajca: LaProve
67,82 €/1l

TAMARI SILNÁ SÓJOVÁ OMÁČKA, BEZLEPKOVÁ,500 ml - LIMA
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1l

Pinata Čedar syrová omáčka



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Roleski Stolová majonéza 835 g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
5,75 €/1l

Kórejská omáčka Makłowicz a synovia 440 g
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Čínska omáčka Makłowicz a synovia 400 g
11,46 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Knorr pečený jus pasty obzvlášť silná pečená príchuť 1400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,44 €/1kg

Santa Maria - Syrová omáčka s čedarom - 3kg
63,71 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
21,24 €/1kg

Homann Snack Sauce Jogurtový cesnak



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Homann Snack Sauce Holland Classic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
32,61 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
32,61 €/1kg

Mutti Sos Pomidorowy z Grillowanymi Warzywami 400 g
15,13 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
37,82 €/1kg

Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
20,39 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
50,97 €/1kg

Homann pálivá papriková omáčka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Barilla Basilico Omáčka na cestoviny Paradajková bazalka voňavá čerstvá 200g
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,89 €/1l

Bautzen Sandwich Sauce jedinečný kulinársky výtvor 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l

Bautzner Nacho Cheese Sauce pikantné a ľahké korenie 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l