4,8



Na základe 23 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Syrová omáčka Knorr39,10 €/1kg
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lacroix omáčka z divokých húb jemná krémová hubová omáčka na mäso 150 ml balenie 5132,33 €/1l
19,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na mäso a ryby 150ml26,47 €/1kg
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Homann Snack Sauce Holland Classic6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Jogurtový cesnak
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Čedar syrová omáčka
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elite - Joppiesauce, mierne pikantné - 850 ml
22,58 €/1l
19,19 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi lahôdková omáčka na pečienky tmavá omáčka na mäso 277g
41,17 €/1kg
9,88 €
Predajca: AllYouNeed

Roleski Sos Hot Chili 355 g
7,58 €/1l
2,69 €
Predajca: BRAT_PL

Omáčka Aioli 250ml
16,12 €/1l
4,03 €
Predajca: taleoo

Roleski Sezamová omáčka 300 g
9,43 €/1l
2,83 €
Predajca: Katomix

Cenovis Bio Dunkle Sauce 20g
570,00 €/1kg
11,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
57,45 €/1kg
22,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DeVlaendere - Samurai omáčka - 1 l
14,94 €/1kg
21,14 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
50,97 €/1kg
20,39 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

ALLNUTRITION Bezkalorický sirup (sladký) 500 ml čokoláda-cookie / Ochucovadlá a sladidlá / Chutný bezkalorický sirup na ochutenie obľúbených jedál
22,70 €/1l
11,35 €
Predajca: NutraBestBG

VALENTINA – stredne pikantná chilli omáčka Salsa Picante 370 ml Chilli omáčka z Mexika
17,78 €/1l
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, idelny na zjemnenie jedl a dezertov, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsky a vegnsky
22,41 €/1l
7,17 €
Predajca: LAVONIO

Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
9,77 €/1kg
10,45 €
Predajca: Katomix

Dawtona Jalapeño paradajková omáčka 520 g Pikantná
2,83 €/1kg
3,65 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Homann pálivá papriková omáčka - pálivá papriková omáčka s chilli čatní - výrobca: Homann Heinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen 1 balenie
Homann pálivá papriková omáčka naozaj štipľavá (400 ml nádoba)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- 43 % paradajkový pretlak, cukor, 10 % cibuľa, voda, 9 % paprika, liehový ocot*, modifikovaný škrob, 2,4 % uhorky, kuchynská soľ, vínny ocot, aróma, petržlenová vňať, zahusťovadlo: guarová guma, xantánová guma, guma zo svätojánskeho chleba. Chilli chutney (paradajkový pretlak, voda, paprika, kuchynská soľ, chilli papričky, vínny ocot*, škrob), koncentrát šťavy z červenej repy, okysľujúca látka: kyselina vínna (L+). *Rakúsko: vínny ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 348 kj Energia kcal 82 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 18GRM Sacharidy, z toho cukor 14GRM Bielkoviny 0,9GRM Soľ 2,6GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Homann
- Číslo od výrobcu
- 700000569
- EAN kód
- 4030800065813
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- 43 % paradajkový pretlak, cukor, 10 % cibuľa, voda, 9 % paprika, liehový ocot*, modifikovaný škrob, 2,4 % uhorky, kuchynská soľ, vínny ocot, aróma, petržlenová vňať, zahusťovadlo: guarová guma, xantánová guma, guma zo svätojánskeho chleba. Chilli chutney (paradajkový pretlak, voda, paprika, kuchynská soľ, chilli papričky, vínny ocot*, škrob), koncentrát šťavy z červenej repy, okysľujúca látka: kyselina vínna (L+). *Rakúsko: vínny ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 348 kj Energia kcal 82 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 18GRM Sacharidy, z toho cukor 14GRM Bielkoviny 0,9GRM Soľ 2,6GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Homann
- Číslo od výrobcu
- 700000569
- EAN kód
- 4030800065813
Hodí sa k tomu

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Biela KP31222
58,25 €/1m
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sofello velúrové kreslo zelené zamatové kreslo KARO polohovatelné kreslo TV v škandinávskom štýle Calúnené kreslo na vysokých drevených nohách, vysoké n
376,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Nordbrand Mäta pieporná 18% 0,7l
11,27 €/1l
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Rival 364100, Odkladacia schránka, Zelená, Priehľadná, Obdĺžnikový, Plast, Jednofarebné, Univerzálne
74,76 €
Predajca: NeuertsShop

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantné a chutné ryžové jedlo na balkánsky spôsob 400g
7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DURABLE 2136-19 Držiak na identifikačné karty, z PP, 54 x 86 mm, priehľadný
0,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

3 skladovacie nádoby zemiakový hrniec cesnakový hrniec cibuľový hrniec skladovacie nádoby sivý matný
27,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobné, Analógový a digitálny, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
165,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Ambit

Philips HD7548, Kávovar, 1,32 L, Mletá káva, 1100 W, Čierna, Kovová
110,25 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,89 €/1l
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Knopfzelle CAMELION, AG5, 1,5V, Alkaline, 10er-Blister
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bens Original Sauce rotes cremiges Curry mit feiner Kokosnuss 400g
9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix Špagety Bolognese
30,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie, dobre zabalené, všetko v poriadku
Hodnotenie z 11. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo dobre
Všetko išlo dobre
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vždy rád znova
Výrobok je ako vždy v poriadku, doprava rýchla a dobrá.
Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne horúca omáčka
Táto omáčka obsahuje pomerne veľa papriky a cibule a je aj trochu pikantná. Ak vám nechutí, môžete vyskúšať inú odrodu, ktorá je oveľa jemnejšia. Bohužiaľ, dostupnosť je teraz veľmi nízka a balenie bolo znížené z 500 na 400 gramov. Nie je to dobré rozhodnutie výrobcu.
Hodnotenie z 16. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BeyorganikTahini 300 g zo 100 %sezamu



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,02 €
Predajca: Exporgin
30,07 €/1kg

Mondamin Roux peklo
134,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,47 €/1kg

Syrová omáčka Knorr
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,10 €/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
18,99 €
Predajca: LaProve
67,82 €/1l

TAMARI SILNÁ SÓJOVÁ OMÁČKA, BEZLEPKOVÁ,500 ml - LIMA
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1l

Pinata Čedar syrová omáčka



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Roleski Stolová majonéza 835 g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
5,75 €/1l

Kórejská omáčka Makłowicz a synovia 440 g
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Čínska omáčka Makłowicz a synovia 400 g
11,46 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Knorr pečený jus pasty obzvlášť silná pečená príchuť 1400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,44 €/1kg

Santa Maria - Syrová omáčka s čedarom - 3kg
63,71 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
21,24 €/1kg

Homann Snack Sauce Jogurtový cesnak



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Homann Snack Sauce Holland Classic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
32,61 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
32,61 €/1kg

Mutti Sos Pomidorowy z Grillowanymi Warzywami 400 g
15,13 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
37,82 €/1kg

Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
20,39 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
50,97 €/1kg

Homann pálivá papriková omáčka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Barilla Basilico Omáčka na cestoviny Paradajková bazalka voňavá čerstvá 200g
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,89 €/1l

Bautzen Sandwich Sauce jedinečný kulinársky výtvor 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l

Bautzner Nacho Cheese Sauce pikantné a ľahké korenie 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l