5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Syrová omáčka Knorr39,10 €/1kg
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Pinata Čedar syrová omáčka9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kórejská omáčka Makłowicz a synovia 440 g18,16 €/1l
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Yamamori Worcestrová omáčka s thajskou príchuťou 500ml13,02 €/1l
6,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz pikantná chilli omáčka 330 g
17,55 €/1kg
6,90 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,79 €
Predajca: Katomix

Develey cesnaková omáčka 410 g
6,80 €/1kg
3,13 €
Predajca: Katomix

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Bolognese omáčka, 500 g
4,88 €/1kg
4,79 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,66 €
Predajca: Katomix

Dawtona Jalapeño paradajková omáčka 520 g Pikantná
2,83 €/1kg
3,65 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Megasam24PL

Omáčka Dawtona Bolognese 520 g
2,83 €/1kg
3,65 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Megasam24PL

DeVlaendere – Andalúzska omáčka – 3 l
13,78 €/1kg
41,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Pudliszki Mexická omáčka 480 g
6,35 €/1kg
4,09 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,05 €
Predajca: Katomix

Sos Barbecue Heinz 480 g
10,63 €/1kg
6,63 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,53 €
Predajca: Katomix

Omáčka Aioli 250ml
16,12 €/1l
4,03 €
Predajca: taleoo

Roleski Sezamová omáčka 300 g
9,43 €/1l
2,83 €
Predajca: Katomix

Homann Snack Sauce Jogurtový cesnak
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Roleski Belgická omáčka na hranolky 290 g
7,88 €/1kg
2,52 €
Predajca: Katomix

Bruschetta Kalábrijská, 190 g
39,47 €/1l
7,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Cesnaková omáčka 300g ROLESKI
8,30 €/1l
2,49 €
Predajca: BRAT_PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Develey Senf & Feinkost GmbH
82001 Unterhaching
Názov potraviny
Červená chilli omáčka s cesnakom
Zoznam zložiek
Zloženie: červené chilli papričky jalapeño (42,8 %), voda, cukor, soľ, cesnak (8,0 %), liehový ocot*, zahusťovadlo xantánová guma, TABASCO®Brand Pepper Sauce (liehový ocot*(AT: liehový ocot*), červené chilli papričky, soľ).
Priemerné výživové hodnoty na 100 ml (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 512,00
Kalorická hodnota v kcal 121,00
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g0,00
Sacharidy v g 27,00
Sacharidy, z toho cukry v g 19,00
Bielkoviny v g 2,10
Soľ v g 6,70
Prísady podliehajúce vyhláseniu
Žiadne prísady nepodliehajúce vyhláseniu
Výživové vlastnosti
Bez lepku v súlade s nariadením (ES) č. 41/2009; bez laktózy
Alergény
neobsahuje žiadne alergény, ktoré by sa museli označovať špecifickými pre cieľový trh
Tabasco Sriracha Sauce 256ml - Červená chilli omáčka s cesnakom - Výrobca: Develey Senf und Feinkost GmbH, Ottobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/Munich 1 balenie
TABASCO Premium Sriracha Sauce je autentická thajská chilli omáčka od značky, ktorá v roku 1868 vynašla slávnu chilli omáčku. Vďaka vplyvu Louisiany na klasický thajský recept je naša omáčka Sriracha majstrovskou zmesou všetkých pálivých, sladkých a pikantných chutí juhovýchodnej ázijskej kuchyne - s nádychom klasickej pálivosti TABASCO. Pridajte ju do hranolčekov, rezancov, polievok a všetkých receptov, ktoré si vyžadujú lahodnú kombináciu sladkého chilli a cesnaku.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.256 l
- Zloženie
- červené chilli papričky jalapeño (42,8 %), voda, cukor, soľ, cesnak (8,0 %), liehový ocot*, zahusťovadlo xantánová guma, TABASCO® Brand Pepper Sauce (liehový ocot*(AT: liehový ocot*), červené chilli papričky, soľ)
- Výživové údaje
- Energia kj: 512 kj Energia kcal: 121 kcal - Sacharidy: 27 GRM - Sacharidy, z toho cukor: 19 GRM - Bielkoviny: 2,1 GRM - Tuk: 0 GRM - Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 GRM
- Hmotnosť
- 340 g
- Potravinársky podnik
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Obchodný názov
- Červená chilli omáčka s cesnakom
- Výrobca
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo od výrobcu
- 845059
- EAN kód
- 001121069700311210697003011210697003
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.256 l
- Zloženie
- červené chilli papričky jalapeño (42,8 %), voda, cukor, soľ, cesnak (8,0 %), liehový ocot*, zahusťovadlo xantánová guma, TABASCO® Brand Pepper Sauce (liehový ocot*(AT: liehový ocot*), červené chilli papričky, soľ)
- Výživové údaje
- Energia kj: 512 kj Energia kcal: 121 kcal - Sacharidy: 27 GRM - Sacharidy, z toho cukor: 19 GRM - Bielkoviny: 2,1 GRM - Tuk: 0 GRM - Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 GRM
- Hmotnosť
- 340 g
- Potravinársky podnik
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Obchodný názov
- Červená chilli omáčka s cesnakom
- Výrobca
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo od výrobcu
- 845059
- EAN kód
- 001121069700311210697003011210697003
Hodí sa k tomu

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Tabasco Habanero Sauce Jamajská pálivá omáčka 60ml
48,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
3,20 €/1kg
4,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,20 €
Predajca: Megasam24PL

Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Develey 185069, Smotanová omáčka, 250 ml
8,32 €/1l
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
14,37 €/1l
10,49 €
Predajca: LAVONIO

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose - Chilli majonézová omáčka - 455 ml
12,02 €/1l
5,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
20,89 €/1l
17,76 €
Predajca: AllYouNeed

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

VALENTINA – stredne pikantná chilli omáčka Salsa Picante 370 ml Chilli omáčka z Mexika
17,78 €/1l
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantná sladká omáčka vo fľaši s hlavou 875 ml
5,61 €/1kg
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
8,10 €
Predajca: Katomix

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideálna na kuracie mäso 725ml
6,03 €/1l
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Divoká africká grilovacia omáčka Hot Harissa Style im Glas 320ml
9,00 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
41,55 €/1l
9,14 €
Predajca: somnia24

HEINZ 755815007 HEINZ BARBECUE SAUCE 2,15 l, 1 St.
11,33 €/1l
48,71 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Papriková omáčka Develey s jemnými kúskami zeleniny 875ml
8,30 €/1l
7,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Burger Sauce dymová pikantná BBQ barbecue omáčka 300ml
13,17 €/1l
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BeyorganikTahini 300 g zo 100 %sezamu



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: Exporgin
51,67 €/1kg

Mondamin Roux peklo
134,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,47 €/1kg

Syrová omáčka Knorr
117,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,10 €/1kg

TAMARI SILNÁ SÓJOVÁ OMÁČKA, BEZLEPKOVÁ,500 ml - LIMA
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1l

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
18,99 €
Predajca: LaProve
67,82 €/1l

Knorr pečený jus pasty obzvlášť silná pečená príchuť 1400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,44 €/1kg

Pinata Čedar syrová omáčka



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Roleski Stolová majonéza 835 g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
5,75 €/1l

Kórejská omáčka Makłowicz a synovia 440 g
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Čínska omáčka Makłowicz a synovia 400 g
11,46 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,16 €/1l

Santa Maria - Syrová omáčka s čedarom - 3kg
63,71 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
21,24 €/1kg

Homann Snack Sauce Jogurtový cesnak



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Homann Snack Sauce Holland Classic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
32,61 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
32,61 €/1kg

Homann pálivá papriková omáčka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
20,39 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
50,97 €/1kg

Bautzen Sandwich Sauce jedinečný kulinársky výtvor 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l

Bautzner Nacho Cheese Sauce pikantné a ľahké korenie 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,67 €/1l

Mutti Sos Pomidorowy z Grillowanymi Warzywami 400 g
15,13 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
37,82 €/1kg

Lacroix omáčka z divokých húb jemná krémová hubová omáčka na mäso 150 ml balenie 5



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
132,33 €/1l