4,7



Na základe 30 hodnotení
Zdvihák na bicykle FISCHER PROFIPLUS, nosnosť: 57 kg, čierny, vhodný pre všetky štandardné bicykle a e-bicykle, vďaka - 1 kus (50387)
83,74 €
Doprava zdarma
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Nosiče bicyklov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mucola stojan na montáž bicyklov dielňa 360° opravárenský centrovací stojan stojan na opravu bicyklov stojan na náradie nastaviteľný45,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Ďalšie informácie o reklame
Nosič bicyklov ROCKBROS na strešný nosič auta s prísavkou, pre 1 bicykel, rýchla montáž hore nohami193,99 €
Predajca: RockBros_Europe

Ďalšie informácie o reklame
Zadný nosič VDP-TBA3 Nosič bicyklov uzamykateľný 3 bicykle skladací pre AHK260,00 €
Predajca: vonderpalette

Ďalšie informácie o reklame
Peruzzo Parma 4 - nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 4 bicykle (čierny)391,99 €
Predajca: UNITRAILER

Stropný držiak UNI LIFT
27,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Relaxdays zdvihák na bicykle s plachtou, nosnosť 57 kg, s hákom, univerzálny, s brzdou lana, lanový zdvihák, kajak, zdvihák na bicykle, čierny
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Nosič bicyklov Maclean MC-431 Bike Wall Mount Bike Rack 2 Hooks Steel Max. zaťaženie 30 kg Black
17,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zadný nosič bicyklov Eufab POKER-F
617,94 €
Predajca: TR8

Nástenný držiak na bicykel Wiltec pre 2 bicykle po 30 kg 12x10x26,5 cm, priestorovo úsporné nástenné háčiky, držiak na bicykel aj pre e-bicykle a iné bicykle
5,99 €
Predajca: WilTec

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, na 1 bicykel, červený
143,71 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Stojan na montáž bicykla Stojan na opravu nastaviteľný, držiak na bicykel s rýchloupínaním, do 25 kg
29,93 €
Predajca: RockBros_Europe

Optio Cycle Záves na bicykel na stenu / Držiak na bicykel na stenu otočný o 180 stupňov / Držiak na bicykel na stenu garáže / Držiak na bicykel na stenu pre skladovanie bicyklov garáž , pivnica
127,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

4 x držiak na bicykel, držiak na stenu s upevnením na pedál, nosnosť do cca 20 kg, rozmery podložky Š x H: cca 10 x 14,5 cm, červený
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Teleskopický stojan na bicykle Wiltec pre 2 bicykle po 20 kg 160-340 cm, priestorovo úsporný stojan na bicykle, nastaviteľný závesný systém s 360° opornými ramenami
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Nosič bicyklov EUFAB 11521 PREMIUM 2
575,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Arboremedia

Držiak na bicykel na stenu Nástenný držiak Stojan Oceľový Háčik na bicykel do 30 kg na Cestný bicykel MTB E-biky Garáž na bicykle 16-29 palcov Retoo
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
![Obrázok produktu pre Nástenný držiak na bicykel | Garážový držiak na bicykel | Skladací nástenný držiak na bicykel | Priestorovo úsporné zavesenie bicykla [montáž na stenu] s dvojitými háčikmi | Detský nosič bicyklov | Háčik na bicykel](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f9d41cc63108a94ab6655fb97134e098.webp)
Nástenný držiak na bicykel | Garážový držiak na bicykel | Skladací nástenný držiak na bicykel | Priestorovo úsporné zavesenie bicykla [montáž na stenu] s dvojitými háčikmi | Detský nosič bicyklov | Háčik na bicykel
22,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

Hranatý nástenný háčik Skladací Skladací Červená/čierna
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

PremiumX Nástenný držiak pre nosič bicyklov, závesný systém pre zadný nosič bicyklov vrátane upevnenia
64,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada 2 ks nástenných držiakov na bicykel RD44540
14,90 €
Predajca: dekoraciedobytu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zdvihák na bicykle FISCHER Profi Plus Nosnosť do 57 kg Držiak na bicykel Stropný držiak na bicykle a e-bicykle Stropný zdvihák do výšky 4 m
Stropný zdvihák FISCHER ProfiPlus je priestorovo úsporná a praktická možnosť na uskladnenie ťažkých a objemných predmetov, ako sú e-bicykle, strešné boxy alebo iné vybavenie. Bicykel a iné predmety môžete zavesiť zo stropu až do výšky štyroch metrov, čím ušetríte miesto na podlahe.
Zdvihák na bicykle FISCHER ProfiPlus má nosnosť až 57 kg, a preto je vhodný aj pre ťažké bicykle, e-biky a pedelecs. Pri zdvíhaní a spúšťaní bicykla vás podporuje systém lanových kladiek vrátane dvoch popruhov na vyťahovanie. Tie umožňujú individuálne nastavenie výšky. Gumou potiahnuté upevňovacie háčiky pomáhajú zabrániť poškriabaniu laku bicykla alebo e-bicykla. Nosič bicyklov sa dodáva so všetkými montážnymi materiálmi, hákmi na stenu a návodom na obsluhu, vďaka čomu je jeho inštalácia na strop garáže alebo pivnice mimoriadne jednoduchá.
- PRAKTICKÉ: Zdvihák na bicykle FISCHER ProfiPlus umožňuje priestorovo úsporné uloženie bicykla alebo e-bicykla s hmotnosťou do 57 kg
- POUŽITIE: Zdvihák na bicykle je ideálny do suterénov a garáží
- DODÁVANÉ: Stropný zdvihák vrátane upevňovacieho materiálu a návodu na obsluhu, s popruhmi na jednoduché zdvíhanie/spúšťanie
- OCHRANA: Gumou potiahnuté upevňovacie háčiky na zdviháku na bicykle zabraňujú poškriabaniu laku
- Nosnosť 57 kg
- Vhodný na stropy do výšky 4 m
- Nosnosť: 57 kg
- Hmotnosť položky: 2568 gramov
- Rozmery položky D x Š x V: 28,5 D x 11,5 Š x 15,5 V cm
- Materiál: hliník
Zdvihák na bicykle FISCHER PROFIPLUS, nosnosť: 57 kg, čierny, vhodný pre všetky štandardné bicykle a e-bicykle, vďaka - 1 kus (50387)
vhodný pre všetky bežné bicykle a e-biky, vďaka dodaným popruhom sa dajú kajaky ľahko vytiahnuť až k stropu, -50387,
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Fischer Fahrrad
- Materiál
- Hliník
- Dĺžka
- 28 cm
- Hmotnosť
- 2.568 kg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008153503870
- Číslo od výrobcu
- 50387
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Fischer Fahrrad
- Materiál
- Hliník
- Dĺžka
- 28 cm
- Hmotnosť
- 2.568 kg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008153503870
- Číslo od výrobcu
- 50387
Hodí sa k tomu

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Írsko, 1,19 kg, 135 mm
42,75 €
Predajca: conquestgmbh

Nosič bicyklov Maclean MC-431 Bike Wall Mount Bike Rack 2 Hooks Steel Max. zaťaženie 30 kg Black
17,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MALGA 4 Čierny pásik na povrchovú montáž 4xGU10 čierny EDO777350 EDO Solutions
31,99 €
Predajca: reeline

4 x držiak na bicykel, držiak na stenu s upevnením na pedál, nosnosť do cca 20 kg, rozmery podložky Š x H: cca 10 x 14,5 cm, červený
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

MONZANA® 4 zemné kotvy Trampolína 42,5 cm 5 otáčok 900 kg Nastaviteľné popruhy Súprava na upevnenie zemných kotiev z nehrdzavejúcej ocele Altánová hojdačka
17,40 €
Predajca: Jurhan

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

UISEBRT 100W LED reflektor so snímačom pohybu - vonkajší reflektor, bezpečnostné svetlo, studený biely reflektor so zástrčkou, pre záhradu, dvor, garáž a terasu
22,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BojiaHome

vidaXL Príves na bicykel čierno-žltý 65 kg
118,29 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Varta LCD Multi Charger+, Nikel-Metal Hydrid (nimh), Skrat, AA, AAA
42,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Yaheetech 16-dielna ohrádka pre šteňatá vonkajšia ohrada pre šteňatá, 2 dvierka, 60 cm H
207,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Držiak pneumatík Wiltec na stenu pre 8 pneumatík - 106 x 20 x 102 mm - z ocele - max. zaťaženie 25 kg na držiak - príslušenstvo pre ráfiky nosičov pneumatík
15,99 €
Predajca: WilTec

AREBOS 4x upevňovacie popruhy 2 ks s hákmi Napínacie popruhy s račňou 6 m, 800 kg
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Predný košík na bicykel s držiakom Kôš na riadidlá s klipom Mestský košík s adaptérom Drôtený Nákupný košík Úzke pletivo Bicykel Čierna oceľ Retoo
17,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Pivný set KLASIK, 170cm, prírodná hnedá
99,80 €
Predajca: Jurhan

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Podlahový stojan na bicykel Jopassy, 3 funkcie vhodný na horizontálnu a vertikálnu montáž alebo na státie, 20 až 27,5 palca Vhodný pre predné alebo zadné koleso
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Praktická pomoc
Hľadal som pomôcku na zdvihnutie môjho 25-kilogramového pedeleku na montážny stojan. Narazil som na zdvihák na bicykel od spoločnosti Fischer, ktorý má nosnosť 57 kg. S týmto riešením som veľmi spokojný, pretože sa mi oveľa ľahšie dvíha. Montáž zdviháka bola veľmi jednoduchá, pretože na internete sú k dispozícii užitočné videá. Návod na montáž, ktorý je súčasťou výrobku, by sa však mohol trochu vylepšiť, pretože je veľmi stručný a napísaný veľmi malým písmom. S dodaním som bol veľmi spokojný: načas a dobre zabalené.
Hodnotenie z 27. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Fischer je takmer súčasťou nášho hobby - používame niekoľko bicyklov a mnoho rôznych výrobkov - všetko, čo používame od spoločnosti Fischer, je špičkovej kvality
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ideálne pre mňa v záhradnom prístrešku
Naozaj nádherné, jediná vec, ktorá mi chýba, je kladka ako blok kladky
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie Najvyššia kvalita
Skvelý zdvih, predný a zadný sa dajú nastaviť nezávisle od seba.
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý výťah na bicykel
Položka je veľmi dobrá, rýchlo dodaná, alebo skôr veľmi rýchlo dodaná. Prišiel za deň a pol a všetko funguje perfektne. Ďakujem.
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Praktické
Rýchla montáž. Solídne spracovanie. Top
Hodnotenie z 25. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko perfektné
Všetko je v poriadku. Žiadne sťažnosti.
Hodnotenie z 24. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
GB
Super.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 2 bicykle, červený



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
177,99 €
-8,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,74 €
Predajca: RockBros_Europe

Mucola stojan na montáž bicyklov dielňa 360° opravárenský centrovací stojan stojan na opravu bicyklov stojan na náradie nastaviteľný



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(61)Počet hodnotení: 61
45,80 €
Predajca: Mucola

ANTARES 3 MENABO skladací | Nosič bicyklov na ťahanie
413,04 €
Predajca: suportbicicleta

ROCKBROS Nosič na bicykel pre 1 bicykel, zadný nosič, strešný nosič na elektrický bicykel hliníkový hore nohami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
367,98 €
-45,31 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
322,67 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS adaptér na strešný nosič pre bicykel s prísavkami, 15*110 MM
17,50 €
Predajca: RockBros_Europe

4x nosič bicyklov/strešný nosič bicyklov/držiak na bicykel SAGITTAR uzamykateľný
303,24 €
Predajca: vonderpalette

4x nosič bicyklov ORION + hliníkový strešný nosič RB003 kompatibilný s pre VW Touran (5-dverový) od 2015
282,04 €
Predajca: vonderpalette

Zadný nosič VDP-TBA3 Nosič bicyklov uzamykateľný 3 bicykle skladací pre AHK



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(46)Počet hodnotení: 46
260,00 €
Predajca: vonderpalette

Nosič bicyklov na pripojenie prívesu E Bike 3 bicykle
322,66 €
Predajca: suportbicicleta

Peruzzo Parma 4 - nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 4 bicykle (čierny)



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
391,99 €
Predajca: UNITRAILER

Nastavovač výšky pre autosedačky s posuvnou lištou, zdvih 155 mm, oceľová zliatina, základňa sedadla pre nákladné vozidlá s pravostranným riadením
235,99 €
Predajca: Ladenza

Nosič bicyklov ROCKBROS na strešný nosič auta s prísavkou, pre 1 bicykel, rýchla montáž hore nohami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
193,99 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 3 bicykle, červený



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
192,99 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 3 bicykle, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
197,99 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
193,92 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 3 bicykle, modrý



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
192,99 €
-11,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
181,25 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 2 bicykle, modrý



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
177,99 €
Predajca: RockBros_Europe

ROCKBROS Nosič na bicykel s prísavkami, strešný nosič na bicykel, pre 2 bicykle, čierny



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
177,99 €
Predajca: RockBros_Europe

Nosič bicyklov MENABO Merak typ Q pre 2 bicykle
211,17 €
Predajca: suportbicicleta

Držiak na bicykel Menabo Juza



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
168,99 €
Predajca: omacfrance

2x nosič bicyklov/strešný nosič bicyklov/držiak na bicykel SAGITTAR uzamykateľný
159,23 €
Predajca: vonderpalette