4,8



Na základe 37 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mletý smradľavý sumach – 200 g50,00 €/1l
10,00 €
Predajca: WINOSZARNIA

Ďalšie informácie o reklame
Sušené šampiňóny 50g159,80 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine119,80 €/1l
5,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka na grilovanie Whiskey Pepper 250ml53,98 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

tellofix Sauce zu Braten 800g
33,75 €/1kg
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

tellofix Salatfein Classic 800g
35,50 €/1kg
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Żurek śląski tradycyjny 1 kg
10,60 €/1kg
14,51 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,34 €
Predajca: Megasam24PL

Slnečnicová bolonská omáčka 131g
55,95 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Kumar's – Bumbu pasta na rendang – 500 g
42,64 €/1kg
21,32 €
Predajca: Pantry_Intl

Przyprawa do kurczaka Master Cook Polska 500 g
8 907,41 €/1kg
7,01 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,81 €
Predajca: Megasam24PL

Verstegen Cajun korenie jemné so soľou (2300 g)
27,37 €/1kg
65,32 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Przyprawa Frank do Kurczaka i Ryb 20 g
97,00 €/1kg
2,97 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,94 €
Predajca: Katomix

Verstegen zmes korenín „Shawarma“ 170 g (Shoarma)
0,07 €/1l
11,64 €
Predajca: Pantry_Intl

Magenrebell rakytníkový likér zmes na bylinný likér 440g
0,02 €/1l
7,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes korenia Kokki Djawa Ketoembar 25g - aromatická, keto & nízkosacharidová vhodná
113,60 €/1kg
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Kokki Djawa Djinten Spice 30g - Aromatický kmín do indonézskych jedál
94,67 €/1kg
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Kokki Djawa Rijsttafelmix 250 g – Autentická indonézska zmes korenia na ryžové jedlá
37,40 €/1kg
9,35 €
Predajca: Pantry_Intl

Drogheria 4 SeizoenenPepper 40g – Aromatická organická zmes korenia
219,50 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Thiercelin Garam Masala 130 g – Aromatická indická zmes korenia na kari, mäso a zeleninu
135,23 €/1kg
17,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vytvorte lahodné jedlá v okamihu – s tellofix Classic Číra vývar
Objavte nekonečné možnosti s vývarom Classic od tellofix. Tento vývar je perfektným doplnkom k mnohým jedlám. Či už ako základ pre polievky, dusené mäso a omáčky, alebo ako dochucovadlo k ryžovým a zeleninovým jedlám – vývar Classic dodá vašim jedlám osobitú chuť. Popustite uzdu svojej kreativite a vnesiete do svojej kuchyne plnú chuť.
pre najlepšiu chuť
Klasická číra bujónová polievka od tellofix je synonymom najvyššej kvality a autentického chuti. Vyrobená z starostlivo vybraných surovín, táto bujónová polievka zaručuje konzistentnú a vynikajúcu chuťovú základňu. Špeciálna receptúra zaisťuje, že bujónová polievka je mimoriadne aromatická a zároveň jemná, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rôzne kulinárske použitie.
Jednoduchá a rýchla príprava
Čas je vzácny – preto je klasický číry vývar od tellofix rýchly a jednoduchý na použitie. Stačí rozpustiť čajovú lyžičku vývaru v horúcej vode a máte lahodný, číry vývar, ktorý je okamžite pripravený na použitie. Ideálny pre rýchle varenie a aj na cesty – tak máte vždy po ruke chutnú základňu, ktorou môžete svoje jedlá v okamihu vylepšiť.
Dôverujte kvalite tellofix a vychutnajte si čistú, prirodzenú chuť, ktorá urobí vaše jedlá výnimočnými.
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Morská soľ, látky zvýrazňujúce chuť (glutaman sodný, inosinát disodný, guanylát disodný), škrob, palmový tuk, maltodextrín, cibuľa, kvasnicový extrakt, cukor, mrkva, bylinky (obsahujú LÍSTKY CÉREZU), koreniny (obsahujú SEMENÁ CÉREZU), prírodná aróma, pór, cesnak, karamelový cukrový sirup
- Alergény
- Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 900 g
- Potravinársky podnik
- tellofix
- Obchodný názov
- tellofix Classic Clear Broth 900 g
- Výrobca
- Inter-Planing GmbH
- Číslo od výrobcu
- SW4352202
- EAN kód
- 400983102202704009831022027
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Morská soľ, látky zvýrazňujúce chuť (glutaman sodný, inosinát disodný, guanylát disodný), škrob, palmový tuk, maltodextrín, cibuľa, kvasnicový extrakt, cukor, mrkva, bylinky (obsahujú LÍSTKY CÉREZU), koreniny (obsahujú SEMENÁ CÉREZU), prírodná aróma, pór, cesnak, karamelový cukrový sirup
- Alergény
- Zeler a výrobky z neho
- Hmotnosť
- 900 g
- Potravinársky podnik
- tellofix
- Obchodný názov
- tellofix Classic Clear Broth 900 g
- Výrobca
- Inter-Planing GmbH
- Číslo od výrobcu
- SW4352202
- EAN kód
- 400983102202704009831022027
Hodí sa k tomu

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
247,25 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Pimenton de la Vera La Chinata paprika v prášku D.O.P. - údená, pálivá - 70g
138,00 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl

Čierne kminové semená 1 kg, celé, Nigella sativa, korenie na pečenie, prírodné, vegánske, GiDeli
11,98 €/1kg
11,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
23,85 €/1kg
23,85 €
Predajca: somnia24

CEYLÓNSKA ŠKORICA,MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

Maggi WM No.1 pečené mäso
27,90 €/1kg
2,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Ružová paprika celá sušená jemná príchuť balenie 160g
131,75 €/1l
21,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, prírodná koreninová zmes do jedál, 400 g
9,42 €/1kg
3,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,77 €
Predajca: Katomix

Sonnentor 465028, Práškové korenie, 35 g, korenie, Kardamon, Škorica, Klinčeky, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
137,43 €/1kg
4,81 €
Predajca: taleoo

Sivá soľ Tradičné bulharské korenie s horskými bylinkami 40 g
62,50 €/1kg
2,50 €
Predajca: Inaris_International

Príprava korenia Al Amier CousCous
65,67 €/1kg
1,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mletý senovka grécka 1 kg
4,69 €/1kg
4,69 €
Predajca: BRAT_PL

Bio kardamón, celý, 100 g
203,00 €/1kg
20,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Soľná zmes na mäso, gril, zemiaky a zeleninu
8,00 €/1kg
8,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Kapské bylinky a korenie Rub Portugalská koreninová soľ Peri Peri 100g
18,84 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
22,20 €/1kg
22,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional konzervačné korenie kláštorná zmes hromadné balenie 1000g
10,28 €/1kg
10,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Kebab-Gyros korenie 30 g
16,00 €/1l
1,76 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,64 €
Predajca: Katomix

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
8,99 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Univerzálna tekutá opravná zmes Cenofix, 85 ml | CENOVIS
37,48 €/1kg
4,01 €
Predajca: taleoo

Ankerkraut zmes korenia na huby v korkovej nádobe 75g
41,93 €/1l
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Korenie na chlieb - Prémiová mletá zmes korenia na chlieb - Na rustikálny farmársky chlieb a iné nápady na pečenie chleba - 100g
68,10 €/1kg
6,81 €
Predajca: allerFeinst

Zmiešajte sušenú zeleninu 100 g Targroch
5,00 €/1kg
0,75 €
Predajca: Katomix

Korenie na červené bravčové mäso - 100g Lobo
34,20 €/1kg
3,42 €
Predajca: LAVONIO

TAJIN Horúca a ovocná omáčka chamoy 455ml - Ovocná a pikantná | Mexická ovocná omáčka na občerstvenie, grilovanie a recepty+ochrana prepravy srdcom
26,59 €/1kg
12,10 €
Predajca: Pantry_Intl

Korenie – Delikata Glas, 30 g | BRECHT
234,67 €/1kg
7,04 €
Predajca: taleoo

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
99,80 €/1l
4,99 €
Predajca: PHRoyal

Ratatouille od spoločnosti Moulin, 670 g | DANIVAL
9,00 €/1kg
6,03 €
Predajca: taleoo

Knorr zmes korenia na gril a vyprážané jedlá 500g
32,40 €/1kg
16,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Absolútne univerzálne korenie
Telofix používame už mnoho rokov na varenie, ako príchuť do domácich omáčok na listové šaláty a do dipov. Je to jednoducho rozdiel a jeho špeciálna chuť už zapôsobila na mnohých hostí.
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Tento vývar používame už roky a sme s ním veľmi spokojní. Táto ponuka mi vyhovuje z hľadiska kvality aj ceny. Rád si tu budem naďalej objednávať vývar.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všestranný pomocník
Výborne sa hodí do polievok a na dochutenie všetkých druhov jedál. Tello fix používam takmer každý deň od roku 1997.
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý pomer ceny a kvality
Produkt kupujem už dlho. Veľmi chutný, úsporný a univerzálne použiteľný. Veľmi dobrá kvalita.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká kvalita
Je to najlepší vývar, aký existuje. Dá sa skvele použiť na dochutenie a varenie.
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zázrak pri prechladnutí
Veľmi chutný a vždy pomáha pri prechladnutí, pridajte trochu čerstvého citróna !!!
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodný vývar na dochutenie všetkých jedál
Vývar nie je taký slaný ako mnohé iné, ktoré som vyskúšala
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Všetko perfektné Rýchle dodanie S radosťou znova kedykoľvek
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg