4,5



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Weinrichs plnotučná mliečna čokoláda 1500g24,18 €/1kg
36,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trumpf Aero plnotučné mlieko 100g19,90 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g88,78 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero Rondnoir 138g144,86 €/1kg
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
104,55 €/1kg
4,60 €
Predajca: LAVONIO

Milka Luflee Alpská mliečna čokoláda Air Chocolate čokoládová tyčinka 100g
66,90 €/1kg
7,82 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,69 €
Predajca: AllYouNeed

Milka Triolade
31,54 €/1kg
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Mmmax Peanut Caramel, Mliečna čokoláda, 276 g, Karamel, Čokoláda, Mlieko, 2269 kJ, 544 kcal, 33 g
32,57 €/1kg
8,99 €
Predajca: LAVONIO

Milka Naps jednotlivé čokoládové tyčinky 119g
45,04 €/1kg
5,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka MANDEL KARAMELL Schokolade 300,0 g
28,90 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Milka MMMAX Nussini
32,70 €/1kg
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 295178 Milka Alpenmilch Schokolade 250,0 g
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

Toblerone Such.100G
28,10 €/1kg
62,94 €
Predajca: Store-Germany

Cadbury Wonderful Cocoa Multipack
22,97 €/1kg
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

m&m's 361953 m&m's PEANUT Schokobonbons 82,0 g
255,49 €/1kg
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Merci Bombonierka Brązowa 250 g
60,20 €/1kg
15,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Čokoládová šošovica Piasten
12,53 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Côte d'Or mliečna čokoláda s karamelizovanými mandľami, 180 g
72,00 €/1kg
12,96 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Názov potraviny
Pralinky z alpskej mliečnej čokolády plnené jahodovým krémom (37 %).
Zoznam zložiek
Zloženie: Cukor, palmový olej, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, sušená sladká srvátka (z MLIEKA), kakaová hmota, maslový olej, jahodový prášok (1 %), emulgátory (SOYLECITHINE, E476), orechová kaša, arómy, okysľujúca látka (E330).
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 2371,00
Kalorická hodnota v kcal 569,00
Tuk v g 37,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 21,00 ure v g 21,00
Sacharidy v g 52,00
Sacharidy, z toho cukor v g 51,00
Vláknina v g 1,30
Bielkoviny v g 6,10
Soľ v g 0,37
Obsah alergénov
Sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy); orechy, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich; lieskové orechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
I Love Milka Strawberry - pralinky z alpskej mliečnej čokolády plnené jahodovým krémom (37%). - Výrobca: Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Cukor, palmový olej, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, sušená sladká srvátka (z MLIEKA), kakaová hmota, maslový olej, jahodový prášok (1 %), emulgátory (SÓJOVÝ lecitín, E476), orechová kaša, arómy, okysľujúca látka (E330)
- Výživové údaje
- Energia kj 2371 kj Energia kcal 569 kcal Tuky 8,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,6GRM Sacharidy 11GRM Sacharidy, z toho cukor 11GRM Bielkoviny 1,4GRM Soľ 0,08GRM
- Hmotnosť
- 110 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Pralinky z alpskej mliečnej čokolády plnené jahodovým krémom (37%).
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 700001355
- EAN kód
- 7622210598073
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Cukor, palmový olej, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, sušená sladká srvátka (z MLIEKA), kakaová hmota, maslový olej, jahodový prášok (1 %), emulgátory (SÓJOVÝ lecitín, E476), orechová kaša, arómy, okysľujúca látka (E330)
- Výživové údaje
- Energia kj 2371 kj Energia kcal 569 kcal Tuky 8,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,6GRM Sacharidy 11GRM Sacharidy, z toho cukor 11GRM Bielkoviny 1,4GRM Soľ 0,08GRM
- Hmotnosť
- 110 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Pralinky z alpskej mliečnej čokolády plnené jahodovým krémom (37%).
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 700001355
- EAN kód
- 7622210598073
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
104,55 €/1kg
4,60 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Open Food 7622210928719, D, e476, 547 kcal, 56 g, 33 g, 18 g
63,76 €/1kg
10,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Milka Mmmax Schoko & Keks, Mliečna čokoláda, 300 g, Čokoláda, Mlieko, 2327 kJ, 558 kcal, 34 g
28,90 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Tenké oblátkové srdiečka z rozplývajúceho sa mlieka Milka Alpine 130g
43,46 €/1kg
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Alpská mliečna čokoláda s chrumkavými kúskami lieskových orieškov 90g
39,22 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
8,57 €
Predajca: AllYouNeed

Milka 517828 Milka I Love Milka čokoláda 110,0 g
114,55 €/1kg
12,60 €
Predajca: somnia24

Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
104,95 €/1kg
26,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Mmmax Peanut Caramel, Mliečna čokoláda, 276 g, Karamel, Čokoláda, Mlieko, 2269 kJ, 544 kcal, 33 g
32,57 €/1kg
8,99 €
Predajca: LAVONIO

Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
38,50 €/1kg
3,85 €
Predajca: Katomix

Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
32,30 €/1kg
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 284211 Milka Dankeschön pralinky 110,0 g
45,91 €/1kg
5,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Triolade
31,54 €/1kg
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Gratulujeme
57,82 €/1kg
6,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Všetko najlepšie 110g
31,96 €/1kg
5,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Strawberry, Mliečna čokoláda, 100 g, Strawberry, 2337 kJ, 560 kcal, 35 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Milka Naps jednotlivé čokoládové tyčinky 119g
45,04 €/1kg
5,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka MANDEL KARAMELL Schokolade 300,0 g
28,90 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

Milka Mmmax nugátový krém plnený alpskou mliečnou čokoládou XXL 300g
29,43 €/1kg
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy sa rád vrátim
Hmotnosť 0,1 kg
Ako vždy, výrobok je v poriadku, odoslanie je rýchle a dobré.
Hodnotenie z 30. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milka Caramel Alpine Milk s jemnou mliečnou karamelovou náplňou100g
Hmotnosť 0,1 kg
Všetko je v poriadku Môj syn túto čokoládu veľmi miluje.
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Hmotnosť 0,1 kg
Veľmi chutné
Hodnotenie z 28. marca 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super spokojný
Hmotnosť 0,1 kg
Veľmi chutné, vždy sa rád vrátim.
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originálna Milka
Hmotnosť 0,1 kg
Sama o sebe je chutná ako všetky Milky, ale jahodová verzia mi až tak nevyhovuje, ale to je už vec vkusu.
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,6 kg
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,11 kg
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,24 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Alpia Alpine plnotučná mliečna čokoláda Alpine plnotučná mliečna čokoláda 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,20 €/1kg

Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,55 €/1kg

Kornút z kocky na ľad Moritz zo slanej čokolády 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,62 €/1kg

Ferrero Nutella & GO, 52 g, Čokoláda, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 511 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,05 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,58 €
Predajca: AllYouNeed
220,91 €/1kg

Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg