5,0



Na základe 1 hodnotenia
Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 250 ml
16,02 €
64,08 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fanola - Botugen Mask 1000ml9 791,67 €/1kg
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Sebastian Professional Hydre Masque vyživujúca maska pre suché vlasy 150 ml108,33 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml9,25 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml51,20 €/1l
10,24 €
Predajca: MAGUHAAR

Lakme K.Therapy Active posilňujúca maska 250ml
61,16 €/1l
15,29 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask vyživujúca maska na hydratáciu vlasov 250 ml
74,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Treatment vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,39 €/1l
41,39 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Teknia Frizz Control Treatment uhladzujúca mask pre hrubé a nepoddajné vlasy 1000 ml
45,00 €/1l
45,00 €
Predajca: Tersorte

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
7,22 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia White Silver Mask neutralizujúca maska pre platinovo blond a šedivé vlasy 250 ml
59,00 €/1l
14,75 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Color Refresh Saffron Copper Mask vyživujúca maska s farebnými pigmentmi pre oživenie medených odtieňov 250 ml
68,36 €/1l
17,09 €
Predajca: MANADA

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Balmain Moisturizing Repair Mask posilňujúca maska pre poškodené vlasy 1000 ml
102,50 €/1l
112,21 €
-9,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'ANZA Keratin Healing Oil Intensive Hair Masque vyživujúca maska na vlasy pre suché a poškodené vlasy 210 ml
240,00 €/1l
50,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Inebrya Shecare Repair Mask 250 ml
31,20 €/1l
7,80 €
Predajca: Tersorte

Regeneračná maska na suché a poškodené vlasy Intensive Repair ( Mask) 200ml
179,80 €/1l
35,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 1000 ml
34,36 €/1l
34,36 €
Predajca: Tersorte

Kormesic maska na vlasy s keratínom, kolagénom a botoxom, starostlivosť o suché a poškodené vlasy, 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
89,25 €/1l
17,85 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zažite vyživujúcu silu Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask:
• Intenzívne obnovuje a vyživuje poškodené vlasy.
• Navracia vlasom vitalitu a lesk.
• Obohatená o prírodné zložky pre hĺbkovú hydratáciu a výživu.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Masky na vlasy značky Lakmé z kolekcie K.Therapy Repair boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce poškodené vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 250 ml.
Chceli by ste zlepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám maska na vlasy Lakmé K.therapy Nourishing (250 ml) pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využite výhody a prednosti produktov Lakmé a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.objem: 250 mlTyp: Zdravie a krása
Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
- Model
- K.Therapy Repair
- Hmotnosť
- 340 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Alcohol Denat, Curcuma Longa Root Extract, Inulin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Fragrance (Parfum), Alpha-Glucan Oligosaccharide, Pentylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Phytic Acid, Bacillus Ferment
- Výrobca
- Lakmé
- EAN kód
- 8429421434423
- Číslo od výrobcu
- 133056
- Model
- K.Therapy Repair
- Hmotnosť
- 340 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Alcohol Denat, Curcuma Longa Root Extract, Inulin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Fragrance (Parfum), Alpha-Glucan Oligosaccharide, Pentylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Phytic Acid, Bacillus Ferment
- Výrobca
- Lakmé
- EAN kód
- 8429421434423
- Číslo od výrobcu
- 133056
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
20,71 €/1l
20,71 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid 1000 ml
25,67 €/1l
25,67 €
Predajca: Tersorte

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lakmé K.Therapy Bio Argan Oil olej pre všetky typy vlasov 125 ml
174,16 €/1l
21,77 €
Predajca: Tersorte

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
118,40 €/1l
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
34,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Lakme K.Therapy Repair Conditioning Fluid 300ml
46,70 €/1l
14,01 €
Predajca: MANADA

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
30,67 €/1l
9,88 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: MANADA

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask vyživujúca maska na hydratáciu vlasov 250 ml
74,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 1000 ml
23,21 €/1l
23,21 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,61 €/1l
41,61 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Repairing Gel bezoplachová starostlivosť pre suché a poškodené vlasy 30 ml
521,67 €/1l
15,65 €
Predajca: Tersorte

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pre jemné a lesklé vlasy 100ml
72,20 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampoo 300ml
32,97 €/1l
9,89 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Treatment vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,39 €/1l
41,39 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakme Teknia Frizz Control šampón 300 ml
42,83 €/1l
12,85 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Bioargan Hydratačný šampón 300 ml
41,13 €/1l
12,34 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Active posilňujúca maska 250ml
61,16 €/1l
15,29 €
Predajca: Tersorte

Lakme Kuracja ochronna do włosów farbowanych, 250ml
76,68 €/1l
19,17 €
Predajca: Tersorte

Lakme Teknia Full Defense sérum 100 ml
118,80 €/1l
11,88 €
Predajca: Tersorte

Vnútorný vankúš (60 x 60 cm) s polyesterovou výplňou, zachováva tvar, vhodný pre alergikov, výplň do obliečok na vankúše a dekoratívnych vankúšov, prateľný pri 30 °C
7,99 €
Predajca: Bestlivings

Náťahové prestieradlo éterea Topper z džerseja 140 x 200 – 160 x 200 cm – 100 % bavlna, zachováva tvar a je nenáročné na údržbu – biele
15,10 €
Predajca: magita

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300 ml
44,27 €/1l
13,28 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Conditioner vyživujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy 300 ml
50,40 €/1l
15,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Teknia Full Defense Shampoo posilujúci šampón pre oslabané vlasy 1000 ml
23,04 €/1l
23,04 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Peelingový suchý šampón 300ml
32,83 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Beauty Top-Ten Style Care Balm balzám pre styling vlasov 150 ml
132,73 €/1l
19,91 €
Predajca: Tersorte

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml
22,00 €/1l
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
56,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
-15,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
161,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 471,64 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
50,00 €/1l

Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme pre platinové blond a šedivé vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
68,56 €
Predajca: YourFragrance
342,80 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Treatment Glycerol maska pre hydratáciu vlasov 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,08 €
Predajca: MAGUHAAR
36,16 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask vyživujúca maska na vlasy pre lesk 500 ml
19,25 €
Predajca: MAGUHAAR
38,50 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Maska na dlhé a koncové vlasy, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,18 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Blondme, 200 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,00 €/1l

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1kg