4,7



Na základe 260 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hodinky 1513924169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky 171044884,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hugo Boss Hodinky ty197660
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Pánske hodinky Hugo Boss 1512960 – Ikon (zx136a)
242,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss Hodinky ty197460
177,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Hugo Boss Hodinky ty198840
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Hugo Boss Hodinky ty554830
181,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Pánske hodinky Hugo Boss 1513758 – Hero (zx133a)
105,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Pánske hodinky Hugo Boss 1513767 + KRABIČKA
149,99 €
-10,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
109,00 €
-12,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,32 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Hodinky ty197670
186,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Hugo Boss Hodinky ty197550
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Boss Black - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - 1513818 Champion
176,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Hugo Boss Hodinky ty190330
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Pánske Hodinky Hugo Boss Hb1513676 + Krabička
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Pánske náramkové hodinky Boss Pilot edition Chrono 1513886
227,23 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hugo Boss 1513878 – Pánske hodinky Champion s chronografom a zeleným ciferníkom
Športový štýl a elegancia v jednom
Hugo Boss 1513878 zo série Champion sú pánske hodinky, ktoré spájajú športový charakter s modernou eleganciou. Výrazný zelený ciferník, masívne oceľové puzdro a dvojfarebný náramok vytvárajú originálny doplnok vhodný na bežné nosenie aj výnimočné príležitosti.
Najdôležitejšie vlastnosti
Značka: Hugo Boss
Model: 1513878 (Champion)
EAN: 7613272442343
Štýl: Športový / casual / elegantný
Strojček: Quartz (batéria)
Puzdro a ciferník
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Farba puzdra: Strieborná
Priemer puzdra: 44 mm
Hrúbka puzdra: cca 11,5 mm
Tvar: Okrúhly
Farba ciferníka: Zelená (sunray efekt)
Sklo: Minerálne, odolné proti poškriabaniu
Luneta: S tachymetrom
Náramok
Materiál: Nerezová oceľ, dvojfarebná (strieborno-zlatá)
Farba: Strieborná so zlatými detailmi
Šírka pri puzdre: 22 mm
Zapínanie: Skladacia bezpečnostná spona
Funkcie a výhody
Zobrazenie času: Analógové
Chronograf: Áno (stopky – malé ciferníky pre sekundy, minúty, hodiny)
Dátumovka: Áno (okienko medzi 4. a 5. hodinou)
Tachymeter: Áno (škála na lunete)
Luminescenčné ručičky a indexy: Áno
Vodotesnosť: 10 ATM (100 m) – vhodné na sprchovanie, kúpanie, plávanie (nie na potápanie)
Balenie obsahuje
Hodinky Hugo Boss 1513878
Originálnu krabičku Hugo Boss (ideálna ako darček)
Návod na použitie
Záručný list – 2 roky
Hugo Boss 1513878 – zelený akcent, športová elegancia a prestíž na vašom zápästí!
Hodinky Hugo Boss 1513878 z kolekcie Champion sú elegantným doplnkom pre moderného muža, ktorý spája s funkčnosťou. Tento model so zeleným ciferníkom a dvojfarebným oceľovým náramkom sa vyznačuje jedinečným štýlom, ktorý sa hodí k formálnemu aj ležérnemu oblečeniu. Funkcia chronografu a dátumu mu dodávajú praktickosť, zatiaľ čo vďaka vodotesnosti do 10 ATM je vhodný na aktívny životný štýl, nie však na potápanie. Hodinky sú vybavené quartzovým chronografom, ktorý zabezpečuje presné meranie času, a ich robustná konštrukcia a minerálne sklo ich chránia pred každodenným opotrebovaním. Hodinky Hugo Boss 1513878 sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú kombináciu funkčnosti a moderného dizajnu
Strojček: Quartzový, ktorý zaručuje presnosť a spoľahlivosť.
Priemer obálky: 1,5 mm: 44 mm, čo je štandardná veľkosť pánskych hodiniek, ktorá poskytuje dobrú rovnováhu medzi čitateľnosťou a pohodlím pri nosení.
Hrúbka obálky: 1,5 mm: hodinky majú pevný, ale nie príliš objemný profil.
Šírka remienka: 22 mm, čo je typické pre hodinky tejto triedy, a zabezpečuje tak pohodlné nosenie.
Materiál obalu: Materiál obalu: nehrdzavejúca oceľ
Farba ciferníka: Zelená farba, ktorá ponúka jedinečný a osobitý vzhľad.
Typ skla: Minerálne, ktoré poskytuje odolnosť proti poškriabaniu.
Vodotesnosť: 10 ATM, čo znamená, že hodinky sú vhodné na plávanie, ale nie na potápanie.
Zapínanie: Tlačidlový typ, ktorý je bezpečný a ľahko sa používa.
Ďalšie funkcie: Hodinky majú funkciu dátumu a chronografu, čo zvyšuje ich praktickosť.
- CASE Puzdro vyrobenéznerezovej oceleFarba puzdraStriebornáSkloMinerálne sklo
- Typ zobrazeniaChronografPohybQuartzKalendárDátum
- Farba ciferníkaZelená
- Farebný remienokZlatý/striebornýSklopnézapínanieNerezovýnáramok
- TECHNICKÉ ÚDAJE Priemer (bez korunky) v mm / palcoch44,00 / 1,73Výškav mm / palcoch12,00 / 0,47Vodotesnosťdo (bar)10,00Šírkanáramku v mm / palcoch22,00 / 0,87Hmotnosťv g / oz118,00 / 4,16
PÚZDRO - Puzdro vyrobené z:
krištáľ: minerálne sklo POHYB - Typ displeja: displej:
farebný ciferník - Farba ciferníka:
farba remienka: zlatá / strieborná - Zapínanie: sklopná spona - Náramok vyrobený z:
šírka náramku v mm: 22,00 / 0,87 - Hmotnosť v g / oz:
118.00 / 4.16
Značka: BOSS
Skupina produktov: Hodinky
Cieľová skupina: Muži
Farba puzdra: strieborná
Sklo: minerálne sklo
Materiál náramku: nehrdzavejúca oceľ
Ø mm: 44
Materiál puzdra: nerezová oceľ
Farba ciferníka: zelená
Farba: zelená: zelená, farba displeja: zelená, farba: zelená: Zobrazenie: analógové
Farba remienka: pestrofarebná
Funkcie: Zobrazenie dátumu
Functions: Funkcia: Chronograf
Typ hodiniek: Chronograf
Typ strojčeka: Quartz
Typ zapínania: Skladacia spona
Vodotesnosť: 10 ATM
Číselník: Analógový. Farba: Strieborná, Zelená, Zlatá. Hlavná farba: Zelená. Hrúbka púzdra: 12 mm. Materiál púzdra: Nerezová oceľ. Materiál remienka: Nehrdzavejúca oceľ. Max obvod zápästia: 210 mm. Mechanizmus: Kremeň. Šírka púzdra: 44 mm. Šírka remienka: 22 mm. Sklo: Minerálne. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Typ užívateľa: pre muža. Vodotesnosť: 100 m.
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Hodinky ty197660
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss 1513814 Peak Chrono+ Box Pánske Hodinky
119,65 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty198840
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Pánské hodinky Hugo Boss 1513838
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Box na hodinky Puzdro na hodinky so skleneným okienkom až na 12 hodiniek a box na hodinky Odnímateľný box na hodinky Vankúšik na hodinky Organizér Box na hodinky Syntetická koža Čierna Retoo
17,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
439,99 €
-24,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Pánske hodinky Hugo Boss HB 1513340 HB1513340 Náramkové hodinky Zlaté hodinky s chronografom z nehrdzavejúcej ocele
207,00 €
Predajca: LuxeLabels

Hugo Boss Hodinky ty197460
177,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Hugo Boss 1513758 – Hero (zx133a)
105,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Kufre s tvrdou škrupinou Sada cestovných kufrov Sada kufrov Sada trolejbusov 4 ks ABS vínovo červená
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

SCHÜTTE dizajnová vaňová batéria DENVER, vaňová batéria s 1/2" sprchovou prípojkou, jednopáková vaňová batéria čierna matná
113,79 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Chronograf GREGOR 45 mm
358,66 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hodinky ty559100
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dino Bikes - Detský bicykel 12" 124RLN - biely
85,60 €
Predajca: KUBISPORT

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Hugo Boss Hodinky 1513924
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Oscilačný ventilátor Glittera | Podstavný ventilátor | Podlahový ventilátor A-goods
52,48 €
Predajca: Crownseller

Hugo Boss Hodinky ty190020
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita za super cenu - dodanie načas - vyhnúť sa nepríjemnostiam kvôli nesprávnemu potvrdeniu ceny zo strany predávajúceho
Kvalita hodiniek Boss je dobrá a plne spĺňa moje očakávania. Pomer ceny a výkonu je vynikajúci! Boli doručené načas v priebehu niekoľkých dní. Avšak skutočnosť, že predajca "MyStore" potvrdil deň po objednávke kúpnu cenu, ktorá bola o 54,51 eur vyššia, ako bola uvedená na trhovisku Kaufland (a potvrdená trhoviskom Kaufland už v deň objednávky), viedla k zbytočnému rozčúleniu. Moja okamžitá reklamácia u predajcu "MyStore" zostala bez odpovede. Nakoniec som zaplatil nižšiu pôvodnú sumu prostredníctvom služby PayPal.
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné hodinky od spoločnosti Hugo Boss
Hodinky prišli za 5 dní , krabička bola bohužiaľ rozbitá, ale hodinky neporušené. Hodinky sú originál a mám ich aj porovnané s čiernou verziou, ktorú som mal donedávna, ďakujem za skvelú cenu a za skvelé hodinky Hugo Boss s lepším krásnym starým logom Hugo Boss. Predajcu ako aj hodinky odporúčam na 100 percent.
Hodnotenie z 3. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Hodinky boli dodané rýchlo. Krásne hodinky za skvelú cenu. Syn chcel tieto hodinky na Vianoce a v klenotníctve by som za ne zaplatila 275 eur. Na kaufland som narazila náhodou. Určite to nebolo naposledy, čo som si tu niečo objednal a môžem vrelo odporučiť. Ak chcete ušetriť, ste na správnom mieste.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné hodinky od Hugo Boss
Som veľmi spokojný, spracovanie je na najvyššej úrovni a navyše majú veľmi pekné logo Hugo Boss. Hodinky fungujú výborne a sú originálne. Ďakujem predajcovi. Odporúčam na 100 %.
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neuveriteľný pomer ceny a kvality
Hodinky sú naozaj krásne, dobre zabalené a doručenie bolo veľmi rýchle, odporúčam ich bez váhania!
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
V skutočnosti vyzerajú hodinky ešte lepšie. Som veľmi spokojný, ďakujem veľmi pekne
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko fungovalo skvele...
Super pekné hodinky... Super rýchle dodanie. Ďakujem milý tím Kauflandu. S pozdravom z Dinslakenu.
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj skvelé hodinky, oveľa krajšie ako na fotkách.
Veľmi pekné hodinky, oveľa krajšie ako na fotkách. Doručenie bolo rýchle, všetko na jednotku.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Herrenuhr - Serie: Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD51K1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
308,50 €
Predajca: Timestore

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard