Burberry My Burberry Blush parfémovaná voda pre ženy 90 ml

69,91 €

776,78 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 003,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
225,23 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 307,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
437,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
65,65 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamot, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamot, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
961,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
48,06 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
707,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry Goddess, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
Burberry Goddess, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
1 670,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
50,10 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry My Blush, Ženy, 50 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
Burberry My Blush, Ženy, 50 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
944,60 €/1l
47,23 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 50
95,05 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry Her London Dream parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Burberry Her London Dream parfémovaná voda pro ženy 50 ml
1 222,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
61,10 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry My, Ženy, 50 ml, sladký hrášok, Geranium, Dula, Frézia, Pačuli, Ruže, Sprej
Burberry My, Ženy, 50 ml, sladký hrášok, Geranium, Dula, Frézia, Pačuli, Ruže, Sprej
1 055,20 €/1l
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
54,05 €
-2%
52,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Burberry Weekend, Ženy, 100 ml, Sprej, 1 kusov
Burberry Weekend, Ženy, 100 ml, Sprej, 1 kusov
486,20 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 46
48,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Burberry My Burberry Black čistý parfém pre ženy 50 ml
Burberry My Burberry Black čistý parfém pre ženy 50 ml
993,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
49,65 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
881,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
79,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Burberry My, Ženy, 30 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
Burberry My, Ženy, 30 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
1 180,33 €/1l
35,41 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry Brit, Ženy, 100 ml, Sprej, Francúzsko
Burberry Brit, Ženy, 100 ml, Sprej, Francúzsko
603,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
60,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dámsky parfum My Burberry Burberry EDP 90 ml
Dámsky parfum My Burberry Burberry EDP 90 ml
555,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Burberry Goddess Intense, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Levanduľa, Vanilka
Burberry Goddess Intense, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Levanduľa, Vanilka
1 411,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
70,56 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Burberry My Burberry Blush EDP 90 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Burberry!



  • Zloženie:
    • Zloženie: etylhexylsalicylát
    • Eugenol
    • Vonná látka (parfum)
    • Hexylcinnamal
    • Hydroxycitronellal
    • Limonén
    • Linalool
    • Citral
    • Benzylalkohol
    • Benzylbenzoát
    • Geraniol
    • Alkohol denat (etylalkohol)
    • Etylhexylmetoxycinamát
    • Citronelol
    • Butylmetoxydibenzoylmetán
    • Voda (Aqua)
    • Alfa-izometyl-ionón
    • Benzofenón-3
    • Benzylsalicylát
    • Bht
    • Cinnamal
  • Objem: 90 ml
  • Vlastnosti: - je vyrobená z dreva, ktoré je vhodné na použitie v domácnosti: Vaporizér
  • Názov vône: My Burberry Blush
  • Typ: Burberry Burberry Typ: Burberry Burberry Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Pohlavie:
    • Dáma
    • Muži
  • Typ vône: EDP
Od 163,34 / 100ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Burberry Limited
Horseferry House, Horseferry Road, Londres, SW1P 2AW
SW1P 2AW - Londres
+4402034021444
[email protected]



My Burberry Blush je parfumovaná voda pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Túto kvetinovú vôňu zložil parfumér Francis Kurkdjian. My Burberry Blush má vrchné tóny citróna a granátového jablka. Srdcové tóny tejto vône tvoria okvetné lístky ruže, pelargónie a zelené jablko. Zakončuje sa základnými tónmi vistérie a jazmínu. Vyzerá krásne v každej ženskej zbierke parfémov. So sviežimi, korenistými, ovocnými a kvetinovými hlavnými akordmi



My Burberry Blush je parfumovaná voda od značky Burberry. Svieža, energizujúca vôňa na báze kvetín z roku 2017. Autorom kompozície je Francis Kurkdjian.


Nóty vône:

Vrchné tóny: granátové jablko, citrón
Srdcová nóta: zelené jablko, okvetné lístky ruže, pelargónia
Základné tóny: vistéria, jazmín



Dámska parfumovaná voda
citrón,granátové jablko
ruža, jablko, pelargónia
jazmín, vistéria



Parfémovaná voda My Burberry Blush od značky Burberry bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.

My Burberry Blush je kvetinový a vášnivý parfém od značky Burberry . Je inšpirovaný úsvitom, prvým denným svetlom, jemnou a nežnou ženou prechádzajúcou sa záhradou plnou kvetov, plnou romantických vôní. Jasné a žiarivé farby sú prvým pocitom, ktorý do nás vstupuje. Premenia sa v explóziu skutočne vzrušujúcich kvetinových akordov. My Burberry Blush by Burberry patrí do rodiny kvetinových vôní a vytvoril ju majster parfumér Francis Kurkdjan. Otvára sa výraznými a žiarivými tónmi citróna a granátového jablka. V srdci sa o jemný dotyk postarajú okvetné lístky ruže, zelené jablko a pelargónia, ktoré sú zároveň zábavné a harmonické. V pozadí jazmín a glycín ukazujú stopu absolútnej a neodolateľnej ženskosti.

Parfumovaná voda My Burberry Blush, 90 ml

Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Model
My Burberry Blush
Hmotnosť
0.64 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
90 ml
Zloženie
NEPLATÍ
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3614229829044
Číslo od výrobcu
D4ZJVJTCQ7

Model
My Burberry Blush
Hmotnosť
0.64 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
90 ml
Zloženie
NEPLATÍ
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3614229829044
Číslo od výrobcu
D4ZJVJTCQ7
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
707,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 186
33,78 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,80 €
-2%
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Burberry, My Burberry Blush, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
Burberry, My Burberry Blush, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
1 034,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
51,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 200,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 86
120,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 177
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 230
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 281
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
29,85 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 90
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 65
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Moschino Toy 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Magnólia, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Jantár, Pižmo, Santalové drevo
Moschino Toy 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Magnólia, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Jantár, Pižmo, Santalové drevo
545,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
54,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
464,55 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 46
92,91 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry My Blush, Ženy, 50 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
Burberry My Blush, Ženy, 50 ml, Sprej, Francúzsko, 1 kusov
944,60 €/1l
47,23 €
Predajca: BRASTYGroup
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
168,20 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 33
16,82 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
453,11 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 365
40,78 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Mont Blanc Signature Absolue, Woda perfumowana, 90ml
Mont Blanc Signature Absolue, Woda perfumowana, 90ml
411,56 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
37,04 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 63
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Sisley Sisley Soir de Lune, Woda perfumowana, 30ml
Sisley Sisley Soir de Lune, Woda perfumowana, 30ml
3 097,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
92,92 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 38
736,99 €
-27,00 €
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 25
338,99 €
-39,00 €
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre Clinique Aromatics in White parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Clinique Aromatics in White parfémovaná voda pre ženy 100 ml
407,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
40,78 €
Predajca: Sykz

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 10 hodnotení
Hodnotenie z 1. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 26. septembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 13. septembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l