4,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible toaletná voda 80ml sprej1 008,63 €/1l
80,69 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel, Woda toaletowa, 100ml
658,90 €/1l
65,89 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler Alien Man - Refillable toaletná voda pre mužov 100 ml
1 990,00 €/1l
249,00 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Flora Futura toaletná voda 60 ml
2 150,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 60ml
1 005,17 €/1l
60,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Thierry Mugler Cologne Blow It Up toaletná voda unisex 100 ml
358,10 €/1l
35,81 €
Predajca: PerfumTraders

Angel Schlesser - Femme EDT 100ml
398,40 €/1l
44,80 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,84 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Angel Schlesser Homme toaletná voda pre mužov 75 ml
308,13 €/1l
23,11 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien toaletná voda 60ml
1 665,00 €/1l
99,90 €
Predajca: FragrancesBg

Boucheron toaletná voda v spreji 50ml
498,00 €/1l
24,90 €
Predajca: FragrancesBg

Angel Schlesser Instictive Marine toaletná voda unisex 150 ml
282,00 €/1l
42,30 €
Predajca: PerfumTraders

Gandini Muschio Bianco toaletná voda 100ml vapo
850,00 €/1l
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

AVON Musk Exhale toaletná voda
177,60 €/1l
26,98 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Mugler A*Men toaletná voda 50ml
894,80 €/1l
44,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Angel Schlesser Homme EDT 125 ml M
252,24 €/1l
31,53 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Angel Nova od Mugler je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Toto je nová vôňa. Toaletná voda Angel Nova bola uvedená na trh v roku 2021. Toaletnú vodu Angel Nova vytvorila Sonia Constant. Vrchné tóny sú liči a bergamot; stredné tóny sú ruža a magnólia; Základom sú virgínsky céder a pižmo.
Angel Nova je vôňa pre moderné, sebavedomé ženy, ktoré oceňujú odvážne vyjadrenie svojej osobnosti a ženskosti. Je to kompozícia, ktorá vás sprevádza počas celého dňa, dodáva sebavedomie a zvýrazňuje váš individuálny štýl. Thierry Mugler vytvoril vôňu, ktorá je manifestom sily a odvahy modernej ženy.
Toaletná voda Thierry Mugler Angel Nova 50 ml je kvetinovo-citrusová vôňa pre ženy, ktorá rovnako ako jej klasická pôvodná vôňa Angel dodnes teší ženy. Návyková vôňa sa začína ovocným vrchným tónom povzbudzujúceho bergamotu a kvetu liči a mieša sa s kvetinovým srdcom zo zvodnej ruže a jemnej magnólie, ako aj s hrejivými akordmi cédrového dreva a zamatového pižma. Táto mimoriadne ženská vôňa je ideálna na špeciálne príležitosti, ale aj ako každodenný spoločník.
Toaletná voda Thierry Mugler Angel Nova, 50 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Toaletná voda Thierry Mugler Angel Nova, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273527750
- Číslo od výrobcu
- LD1302
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Toaletná voda Thierry Mugler Angel Nova, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273527750
- Číslo od výrobcu
- LD1302
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Alien Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100 ml
902,00 €/1l
90,20 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
998,33 €/1l
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Thierry Mugler - Angel EDP Fill 100ml
953,80 €/1l
95,38 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 611,60 €/1l
80,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Angel Nova toaletná voda 100ml
929,20 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda s náplňou Star 50 ml
1 398,20 €/1l
75,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,91 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,50 €/1l
95,05 €
Predajca: PerfumTraders

Mugler Alien Goddess Intense Woda parfumovaná 90ml
1 124,11 €/1l
101,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Thierry Mugler Angel Elixir parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
669,40 €/1l
66,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Prenosná kozmetická škatuľa na ukladanie, kozmetická škatuľa s ochranným obalom proti prachu, kozmetická škatuľa (biela)
50,19 €
Predajca: odsellingaaa

Thierry Mugler Angel, Woda toaletowa, 100ml
658,90 €/1l
65,89 €
Predajca: somnia24

Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
591,70 €/1l
59,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler - Angel Eau de Toillete EDT 30ml
1 514,00 €/1l
45,42 €
Predajca: PerfumTraders

Miniatúrna sada parfémov Jean Paul Gaultier pre mužov, 4 x 7 ml
1 876,07 €/1l
52,53 €
Predajca: VISO

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
889,20 €/1l
44,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Thierry Mugler Angel Woda toaletowa, 50 ml
1 019,60 €/1l
50,98 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
803,00 €/1l
40,15 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 30ml
1 815,00 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Vložené prestieradlo s elastickým pásom, džersej 80x160cm Morská modrá
11,31 €
Predajca: 7snow-PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%33% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
33%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 30. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l