4,7



Na základe 34 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W7 978,60 €/1l
398,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Enigma Pour Homme Parfém 50 ml M7 736,00 €/1l
386,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Si Edp Spray 100ml1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Versace - Eros Energy EDP 100ml
673,60 €/1l
67,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Versace Eros Flame - Parfémovaná voda, 30ml
1 444,67 €/1l
43,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Najim čistý parfém pre mužov 100 ml
873,10 €/1l
87,31 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Ambassador For Men, parfumovaná voda, 50 ml
1 744,80 €/1l
87,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eau Fraîche Extreme Pour Homme Eau De Parfum Spray 100ml
809,80 €/1l
80,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KENZO Home Indigo, Muži, 110 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
533,55 €/1l
58,69 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Versace Eros Parfum Spray 100 ml pre pánov – 100 ml
Versace Eros Parfum Spray 100 ml je omamná vôňa, ktorá zvodne prebúdza zmysly kombináciou sviežich, korenistých a teplých tónov. Stelesňuje zvodnú atmosféru gréckeho boha lásky Erosa a je určený mužom, ktorí chcú vyžarovať sebavedomie a zmyselnosť.
Vôňa:
- Vrchné tóny: zelené jablko, mäta, talianska citrónová kôra
- Stredné tóny: tonka, ambroxan, pelargónie
- Základné tóny: vanilka, vetiver, dubový mach, atlasový céder
Podrobnosti o produkte
- Značka: Versace
- Produkt: Versace Eros Parfum Spray 100 ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 100 ml
- Charakter vône: svieža, korenistá, teplá
- EAN: 8011003872077
Pánsky parfum Versace Eros EDP (100 ml)
- Objem: 100 ml
- Názov parfumu: Eros
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Pohlavie: muži
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Versace Eros EDP (100 ml) a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky Versace!
Versace Eros Homme Parfém 100 ml
Parfém pro sebevědomého a smyslného muže. Eros, bůh lásky, zvěstuje tóny triumfálních vítězství a okázalého svádění. Versace Eros Parfum je vůně provokace a poskytuje extrémní kontrast s jemnými citrusy a mužností. Nová koncentrace parfému kombinuje citrusové oleje s olejem z černého pepře, aby hned v úvodu promítla aromatickou intenzitu. Pelargónie, levandule a šalvěj vytvářejí svěží, cukrářské aroma. Zatímco benzoin, vanilka a vetiver v základu vydává mužnou sladkost.
Versace Eros Parfém v spreji o objeme 100 ml je dokonalá voňavá kompozícia pre mužov, ktorí túžia po zmyselnosti a elegancii. Tento nezameniteľný parfum je charakterizovaný svojou sviežou, drevitou vôňou s jemnými tónmi citrusov a vanilky. S dlhotrvajúcim účinkom je ideálnym doplnkom pre každodennú, ale aj špeciálne príležitosti. Uvoľnite váš zmyselný a sebavedomý šarm pomocou Versace Eros Parfému.
Čistý parfém Eros od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Eros Parfum Natural Spray od značky Versace je parfém z radu vôní Ambra Woody a je určený pre mužov. Ide o nový parfém, Eros Parfum je k dispozícii od roku 2020. Vrchné tóny sú mäta, kandizované jablko, citrón a mandarínka; srdcové tóny sú ambroxan, šalvia muškátová a pelargónia; základné tóny sú vanilka, santalové drevo, céder, pačuli, koža a horký pomaranč.
Versace Eros Pour Homme Parfémový sprej
Versace Eros parfumovaná voda 100ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Eros Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingrediencie: voda, alkohol denat., parfum, ethylhexyl methoxycinnamate, limonén, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, bht, linalool, citronelol, citral, geraniol, eugenol, benzyl benzoate, farnesol, benzyl salicylate, hydroxycitronellal, coumarin, benzyl alcohol, isoeugenol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8011003872077
- Číslo od výrobcu
- UKOVKMYXPD
- Model
- Eros Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingrediencie: voda, alkohol denat., parfum, ethylhexyl methoxycinnamate, limonén, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, bht, linalool, citronelol, citral, geraniol, eugenol, benzyl benzoate, farnesol, benzyl salicylate, hydroxycitronellal, coumarin, benzyl alcohol, isoeugenol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8011003872077
- Číslo od výrobcu
- UKOVKMYXPD
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,73 €/1l
33,28 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Parfum parfém pro muže 200 ml
541,95 €/1l
108,39 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Kancelárske kreslo - ergonomické sedadlo Naspaluro - kreslo s 90° sklopnou opierkou - bedrová opierka - výškovo nastaviteľné
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 102,90 €/1l
110,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Nautica - Voyage EDT 100ml
171,50 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Solárna sprcha vonkajšia, 20L kempingová sprcha solárny ohrievač vody kempingový sprchový vak so sprchovou hlavicou 5200 mAh, 20 l, dĺžka hadice 180 cm - SHOWDY
15,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
50,72 €
Predajca: velmontask

Versace The Dreamer - Toaletná voda 100ml
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol! Dobrá kvalita
Parfém prišiel rýchlo. Všetko je skvelé, môj manžel je nadšený. Výborný vianočný darček!
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Versace Eros
Mega rýchle dodanie a najlepšia cena na internete. Parfém, ktorý je triedou sám o sebe.
Hodnotenie z 21. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfém pre mužov
Skvelý parfum a dobrá hodnota za peniaze Rýchle odoslanie
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánska vôňa
Je to vianočný darček pre syna, vôňa je skvelá
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Parfém môžem vrelo odporučiť.
Hodnotenie z 11. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Vynikajúci stav a produkt
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie
Som úplne spokojný
Hodnotenie z 13. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa !
Skvelá vôňa za skvelú cenu! Unisex.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l