Objem:

100 ml

Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya Woda parfumovaná 100ml

35,35 €

353,50 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
23,75 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml
Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml
875,80 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 35
87,58 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
437,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
65,65 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur de Murier Woda perfumowana, 50ml
Karl Lagerfeld Fleur de Murier Woda perfumowana, 50ml
374,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume EDP 100ml
Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume EDP 100ml
261,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, Woda perfumowana, 60ml
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, Woda perfumowana, 60ml
294,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
17,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur de Murier Woda perfumowana, 100 ml
Karl Lagerfeld Fleur de Murier Woda perfumowana, 100 ml
286,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
28,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur De Pecher Kvety Inspirovaná Vôňa, 100ml
Karl Lagerfeld Fleur De Pecher Kvety Inspirovaná Vôňa, 100ml
246,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
24,64 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
298,47 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
25,37 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur D'Orchidee Woda perfumowana, 100ml
Karl Lagerfeld Fleur D'Orchidee Woda perfumowana, 100ml
441,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
44,17 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 108
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur de The - Parfémovaná voda 50 ml - Květinová kompozice pro výjimečné ženy
Karl Lagerfeld Fleur de The - Parfémovaná voda 50 ml - Květinová kompozice pro výjimečné ženy
373,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
18,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lagerfeld Rouge parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Lagerfeld Rouge parfumovaná voda pre ženy 85 ml
347,41 €/1l
29,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Ikonik Pour Homme EDP 60 ml M
Karl Lagerfeld Ikonik Pour Homme EDP 60 ml M
499,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Fleur D'Iris EDP 50 ml W
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris EDP 50 ml W
379,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Homme Parfém 100 ml M
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Homme Parfém 100 ml M
505,90 €/1l
50,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Ikonik Eau de Parfum 60ml
Karl Lagerfeld Ikonik Eau de Parfum 60ml
470,00 €/1l
28,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VERSET parfumovaná voda Damenparfüm Charm 50ml
VERSET parfumovaná voda Damenparfüm Charm 50ml
304,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
Obrázok produktu pre Xerjoff Decas Woda perfumowana, 100ml
Xerjoff Decas Woda perfumowana, 100ml
1 603,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
160,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte



    • Objem: 100 ml
    • Určenie: Pre ženy
    • Typ: parfumovaná voda
    • Vrchné tóny: citrusy, rebarbora, vodné tóny
    • Srdcové tóny: magnólia, pivonka, čerešňový kvet
    • Základné tóny: ambra, biele pižmo, céder
  • GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Karl Lagerfeld!



  • Typ: Dámsky dezodorant, ktorý sa vyznačuje vysokou úrovňou kvality: Vychutnajte si tento produkt: EDP (parfumovaná voda)
  • Gender:
    • Lady
    • Unisex
  • Objem: 100 ml
  • Typ vône: EDP
  • Vlastnosti: parfumová voda s jemnou vôňou, ktorá je súčasťou balenia: Odparovač
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Názov vône: Vôňa, ktorá sa používa na odparovanie: Vôňa: Karl Tokyo Shibuya
Od 48,00 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
KARL LAGERFELD International B.V.
Herengracht 182
1016 BR - Ámsterdam
+31208110044
[email protected]
es-es/


Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya je absolútne&nbspbáječná a&nbspženská vôňa inšpirovaná štvrťou Shibuya, ktorá je centrom módy a mládeže v Tokiu.&nbspVôňa navyše prebrala celú japonskú atmosféru, takže je dokonalou kombináciou šťastných dní, veľkých osobností a krásnej a divokej prírody. Ak ste žena, ktorá chce vyžarovať dobrú energiu a chce prostredníctvom vône ukázať svoju živú osobnosť, je to pre vás ideálna voľba.


Nóty vône:

Hlava: citrusy, vodné tóny, rebarbora
Srdce: magnólia, čerešňový kvet, pivonka
Základ: biele pižmo, céder, ambra



Tokio Shibuya je úžasná parfumovaná voda pre ženy. Vrchné tóny obsahujú citrusy, rebarboru a vodné tóny. V srdci sa nachádza čerešňový kvet, ktorý okamžite pripomenie Japonsko a je jemne usporiadaný do iskrivej kytice pivónie a magnólie. V záverečných akordoch sa biele pižmo spája s jantárom a cédrovým drevom. vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.



Dámska parfumovaná voda
vodné tóny, citrusy, rebarbora
magnólia, pivonka, čerešňový kvet
biele pižmo, céder, jantár



Karl Lagerfeld Kl Tokyo Femme parfumovaná voda 100 ml sprej



Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya.


Parfumovaná voda pre ženy.


100 ml



Parfémovaná voda  od značky Lagerfeld bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Lagerfeld Eau de Parfum bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Hmotnosť
0.14 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya Woda parfumovaná, 100 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460124430
Číslo od výrobcu
JTI-110745300

Hmotnosť
0.14 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya Woda parfumovaná, 100 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460124430
Číslo od výrobcu
JTI-110745300
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya, Woda perfumowana, 60ml
Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya, Woda perfumowana, 60ml
333,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
20,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 30 ml
Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 30 ml
2 875,33 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 8
86,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Juicy Couture Gold Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
Juicy Couture Gold Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
562,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 31
56,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 54
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
703,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 23
35,16 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 147
36,36 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume EDP 100ml
Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume EDP 100ml
261,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 138
47,48 €
-22%
36,99 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 30
66,66 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Versace - Versace Woman EDP 50ml
Versace - Versace Woman EDP 50ml
480,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 18
24,00 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
969,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Lolita Lempicka Elle L´Aime parfémovaná voda pre ženy 40 ml
Lolita Lempicka Elle L´Aime parfémovaná voda pre ženy 40 ml
1 086,25 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
43,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Laura Biagiotti Roma Passione, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Grapefruit, Mandarínka, Jazmín, Ruže, White peony, Jantár, Pižmo, Tonka, Vanilka
Laura Biagiotti Roma Passione, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Grapefruit, Mandarínka, Jazmín, Ruže, White peony, Jantár, Pižmo, Tonka, Vanilka
1 390,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Woda perfumowana, 100 ml
235,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,57 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
67,67 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme, Woda toaletowa, 100ml
Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme, Woda toaletowa, 100ml
396,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 38
39,67 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 376
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
866,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
23,93 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
202,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
25,25 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
179,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
735,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
55,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,16 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
945,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 26
50,27 €
-6%
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Stella McCartney Pop parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Stella McCartney Pop parfumovaná voda pre ženy 50 ml
628,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
31,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 22. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,06 l
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. januára 2025 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. júla 2023 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Overený nákup
Objem 0,06 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l