4,6



Na základe 79 hodnotení
Počet kusov:
- 1Zobraziť dostupné možnosti
- 4Zobraziť dostupné možnosti
Veľkosť ráfika:
14"- 13"Zobraziť dostupné možnosti
- 14"
- 15"Zobraziť dostupné možnosti
- 16"Zobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Krytky nábojov Sparco 14 palcov Varese Gold Black 4ks49,99 €
Predajca: omacfrance

Ďalšie informácie o reklame
NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Ďalšie informácie o reklame
Stredové krytky kolies NRM STIG, Graphite 17" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)44,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Ďalšie informácie o reklame
Podbehy kolies - kompletná sada 4 kusov - NRM Stig Extra - červená a čierna - 14" palcov36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Krytky nábojov NRM KANDO, strieborné 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
28,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Krytky nábojov STRONG Caps čierne matné 14 palcové univerzálne krytky nábojov 4ks
32,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Krytky nábojov NRM FAST, čierne 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
35,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Stredové kryty kolies NRM STIG, čierne 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
32,96 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,30 €
Predajca: Vapol

Kryty kolies Lazio 16 palcov ABS čierna / sivá sada 4
51,73 €
Doprava zdarma
Predajca: TrendOcean

4X Kryt Kyvadla Kola, , Čierna Matná Farba, Priemer 14 Palcov
25,20 €
Predajca: Tuning-Fanatics

Krytky nábojov NRM FAST LUX, modré 14" palcov. (4 x univerzálne lemy kolies)
35,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Podbehy kolies - kompletná sada 4 kusov - NRM EXTRA STRONG - strieborná/čierna - 14" palcov
37,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

NRM Strong Duocolour 14" palcové kryty kolies sada 4 kusov čierna / biela
32,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

4 ks 14-palcové čierno-červené kryty kolies Voltec Pro PETEX pre osobné automobily
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Krytky nábojov NRM DRIFT, čierne matné 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Kołpaki Action Doublecolor Blue Black 16 kalibrov
36,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

NRM | Puklice Drift 16" Strieborná lak. 4ks
27,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

NRM STRONG kryty kolies 14" palcov grafit
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Originálna krytka kolesa Fiat 14 palcov strieborná Fiat 500 od roku 2007 51787644
140,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kompletná sada [4 kusy] krytov kolies pre 14" oceľové disky
- Univerzálne vhodné bez ohľadu na značku, model a rok výroby vozidla
- Odolné voči nárazom, odlupovaniu a zlomeniu; odolné aj pri extrémnych poveternostných podmienkach
- Kvalitné a vysoko hodnotné spracovanie z ABS plastu s oceľovými upínacími krúžkami
- Vrátane viacjazyčných a ilustrovaných montážnych pokynov – montáž bez náradia, rýchla a predovšetkým jednoduchá
Kompletná sada krytov kolies — NRM Strong
Stig od NRM sú vhodné pre oceľové ráfiky a univerzálne použiteľné bez ohľadu na značku, model alebo rok výroby vášho vozidla. Sada obsahuje kompletný set pre vaše auto, pozostávajúci zo 4 rovnakých krytov kolies rovnakého modelu.
1A spracovanie materiálu najvyššej kvality
Tieto kryty kolies sú vyrobené z mimoriadne odolného ABS plastu a oceľového upínacieho krúžku, čo znamená, že sú odolné voči nárazom, rozštiepeniu a zlomeniu a odolné aj voči extrémnym poveternostným podmienkam. Vďaka tomu sa tento model výborne osvedčuje aj pri rýchlejšej jazde, čím vám zaručuje bezstresovú a predovšetkým bezpečnú jazdu.
Kryt náboja nie je možné vybrať z krytu kolesa. V prípade potreby je možné na kryty nábojov nalepiť nálepky s logom vašej značky automobilu.
Jednoduchá montáž bez použitia náradia s pomocou
Montáž sa vo väčšine prípadov vykonáva bez použitia náradia nasadením krytu kolesa na oceľový ráfik. Ak je odpor príliš veľký, môžete použiť skrutkovač alebo nastaviť napínací krúžok pomocou kombinovaných klieští. Pomôže vám ilustrovaný a viacjazyčný [23 jazykov] montážny návod s jasnými, jednoduchými a zrozumiteľnými pokynmi.
Vlastnosti:- Veľkosť: 14" palcov
- Farba: čierna
- Počet kusov: 4 ks [kompletná sada]
- Kompatibilita s vozidlami: univerzálna
- Montáž: oceľové ráfiky
- Materiál: ABS plast, oceľ
- Vrátane montážnych pokynov
- Značka: NRM
- Model: Strong
- Výrobca
- NRM
- Veľkosť ráfika
- 14"
- Hmotnosť
- 3 kg
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 5902135470435
- Číslo od výrobcu
- WT801
- Výrobca
- NRM
- Veľkosť ráfika
- 14"
- Hmotnosť
- 3 kg
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 5902135470435
- Číslo od výrobcu
- WT801
Hodí sa k tomu

Krytky nábojov STRONG Caps čierne matné 14 palcové univerzálne krytky nábojov 4ks
32,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

J&J Automotive | Puklice Strong 15" Čierna lak. 4ks
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Stredové kryty kolies NRM STIG, čierne 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
32,96 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,30 €
Predajca: Vapol

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bluetooth FM vysielač pre USB rádiový adaptér do auta MP3 Handsfree s QC 3.0 Duálna nabíjačka Modré svetlo Bezdrôtový prijímač do auta Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Univerzálny poťah na volant auta Poťah na volant z mikrovlákna 38 cm ručne šitý poťah na volant protišmykový pohodlný mäkký (čierny)
26,25 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,92 €
Predajca: odsellingaaa

Kryty kolies Lazio 16 palcov ABS čierna / sivá sada 4
51,73 €
Doprava zdarma
Predajca: TrendOcean

Co2 Adaptér Usb-C Lightning Usb Typ C Pre Iphone 15 Pro Max Plus
1,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: iKable

Ergonomický komfortný penový topper | 180 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
65,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Kołpaki Action Doublecolor Graphite Black 14 kalibrov
32,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Silikónové puzdro pre Apple iPhone 13 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Siemens TZ70033A, Vodný filter, Siemens, EQ, Biela, 3 kusov, 70 mm
28,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
26,21 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ugreen 70509, Strieborná, 3.5mm, Lightning, 1 m, Samec, Samec
17,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Puzdro pre iPhone 13 Silikónový ochranný kryt mobilného telefónu Puzdro TPU Bag Bumper Case Clear Slim
7,08 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

ETÉREA Obliečky na posteľnú bielizeň 135x200cm + 80x80cm - 100% bavlna - obliečka na prikrývku Šachovnicová prírodná mäkká - Súprava posteľnej bielizne s vankúšom Obliečka na prikrývku 135x200cm + obliečka na vankúš 80x80cm 2-dielna - OEKOTEX - zelená
31,44 €
Predajca: magita

NRM Strong Duocolour 14" palcové kryty kolies sada 4 kusov čierna / biela
32,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Kryty kolies Lazio 14 palcov ABS čierna / sivá sada 4 ks
49,99 €
Predajca: omacfrance

sprchová hlavica s filtráciou 3 v 1 Sprchový sprej Úspora vody s iónovým filtrom Filtrom proti vodnému kameňu a 3 typmi rozprašovania (štýl A/modrý)
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Krytky nábojov NRM KANDO, strieborné 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
28,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Poťah autosedačky CarComfort Portland pre predné sedadlá sivý, 13412
64,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nestler školský kužeľ jednorožec rozprávkový les 85 cm šesťhranný tylový/textilný lem
20,82 €
Predajca: M_plus_L

Xoro HRT 8730, Pozemné, Full HD, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, 1920 x 1080 px, 1080p, AVI, MKV, MP4, MPG, TS
57,53 €
Predajca: velmontask

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvele sa hodí
Veľkosť ráfika 13"
Bol odoslaný a doručený v žiadnom okamihu. Perfektne sedí, vyzerá skvele. Som nadšený.
Hodnotenie z 14. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Štýlové kryty nábojov
Veľkosť ráfika 15"
Kryty nábojov vyzerajú naozaj skvele. Nemyslel by som si, že budú na vozidle vyzerať tak skvele.
Hodnotenie z 2. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stredové kryty kolies NRM STIG, grafitové 14" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)
Veľkosť ráfika 14"
Tovar podľa popisu! presne sedí! dobre drží! všetko top.
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prvá trieda
Veľkosť ráfika 13"
Fit super tesný.
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Veľkosť ráfika 14"
Super kvalita 1A, opäť rád.
Hodnotenie z 18. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chic
Veľkosť ráfika 13"
Vyzerá veľmi elegantne a štýlovo.
Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryty nábojov
Veľkosť ráfika 16"
Plnia svoj účel.
Hodnotenie z 3. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryt nábojov hyundai a renault
Veľkosť ráfika 13"
Super rýchle dodanie dobrý hubcap ďakujem vždy znova rád zuempfellen v každom prípade.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kryty kolies Lazio 15 palcov ABS čierna / sivá sada 4



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(62)Počet hodnotení: 62
54,99 €
Predajca: omacfrance

NRM Krytky nábojov Akcia, ružovo-čierne 15" palcov. (4 x univerzálne lišty na kolesá)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,50 €
Predajca: Euroelectronics

J&J Automotive | Puklice Strong 16" Čierna lak. 4ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(79)Počet hodnotení: 79
37,99 €
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Krytky nábojov Sparco 15 palcov Lazio čierna strieborná 4x



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(62)Počet hodnotení: 62
54,99 €
Predajca: omacfrance

Kryty kolies Varese 16 palcov nerezová oceľ čierna / zlatá Sada 4 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: omacfrance

NRM | Puklice Strong 16" Grafit 4ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(145)Počet hodnotení: 145
37,99 €
Predajca: JJAUTOMOTIVE

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(416)Počet hodnotení: 416
34,99 €
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Kryty kolies Lazio 14 palcov ABS čierna / sivá sada 4 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(62)Počet hodnotení: 62
49,99 €
Predajca: omacfrance

Kryty nábojov Lazio 14 palcov ABS čierna / strieborná sada 4



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(62)Počet hodnotení: 62
49,99 €
Predajca: omacfrance

Krytky nábojov Sparco 14 palcov Varese Gold Black 4ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: omacfrance

NRM | Puklice Quad 16" Ružová a Čierna 4ks



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
34,99 €
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Univerzálne kryty nábojov kolies Sada 4 kusov 17" čierno-strieborná
28,08 €
Predajca: BestGlobalBrand

Puklica predný 22.5", kov, 10 otvorov, Červená



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,87 €
Predajca: Parcarto

Kryt predného kolesa 22,5" čierny 10 otvorov univerzálny MAN Mercedes Volvo Scania DAF Renault Iveco



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,87 €
Predajca: Parcarto

22,5" matný sivý univerzálny kryt predného kolesa s 10 otvormi Volvo Scania DAF Renault Iveco MAN Mercedes



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,33 €
Predajca: Parcarto

Puklica predný 22.5", Volvo, kov, 10 otvorov, strieborná / nikel, razené logo | 1043121
27,95 €
Predajca: Parcarto

J&J Automotive | Puklice Strong 15" Čierna lak. 4ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(416)Počet hodnotení: 416
35,63 €
Predajca: Euroelectronics

NRM | Puklice Draco CS 15" Ružová a Čierna 4ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(262)Počet hodnotení: 262
36,38 €
Predajca: Euroelectronics

NRM | Puklice Strong 15" Čierna lak. 4ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(262)Počet hodnotení: 262
35,88 €
Predajca: Euroelectronics

NRM | Puklice Strong 16" Čierna lak. 4ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(262)Počet hodnotení: 262
38,89 €
Predajca: Euroelectronics