5,0



Na základe 4 hodnotení
Love & Desire Pheromones For Women feromony dla kobiet spray, 100ml
17,99 €
179,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Donna Karan Be Delicious Edp Spray 100ml535,30 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

PheroStrong Pheromone Limitovaná edícia pre ženy - 50 ml
384,80 €/1l
19,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Love & Desire pánsky feromónový parfém 100 ml
158,90 €/1l
17,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,89 €
Predajca: FEROTRADE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

PheroStrong Limited Edition - parfum s feromónmi pre ženy - 1 ml
9 160,00 €/1l
9,16 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Feromónové HQ PheroStrong pre ňu - žiarivá vôňa, ktorá vzrušuje mužov a zapaľuje túžby
364,80 €/1l
18,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Feromóny PheroStrong pre ženy - uvoľnite svoj pôvab a fascinujte mužov
320,40 €/1l
16,02 €
Predajca: LBD

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

PheroStrong Koncentrát bez vône pre ženy - feromóny na stimuláciu mužov
1 856,00 €/1l
13,92 €
Predajca: LBD

Feromónová sada PheroStrong Angel pre ženy - Zvodný parfum - 1ml
4 080,00 €/1l
4,08 €
Predajca: LBD

Feromón PheroStrong Len pre ženy | Inspire men | Seductive 50ml vôňa
393,20 €/1l
20,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,66 €
Predajca: FEROTRADE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

PheroStrong Beauty pre ženy - 50ml | Zmyselný kvetinový orientálny parfém s feromónmi
519,80 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PheroStrong Beauty pre ženy - 1 ml | Zmyselný parfum s feromónmi
9 090,00 €/1l
9,09 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

PheroStrong Night pre ženy Parfum s feromónmi v spreji, 50 ml
358,40 €/1l
17,92 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

PheroStrong feromón Popularita pre ženy: Rozpáľte túžby a vyžarujte magnetickú príťažlivosť - 50ml
504,00 €/1l
25,20 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Love&Desire™ je séria výnimočných feromónov, ktoré sú na trhu . V roku 2016 bola predstavená prémiová verzia feromónov - Love&Desire Gold™. Celý rad feromónov pozostáva z mužskej a dámskej verzie. Každá má svoju prémiovú verziu, t.j. Love&Desire Gold™ a tri objemy Love&Desire™: 100 ml, 50 ml a 15 ml.
Odmeny a ocenenia:
Spotrebiteľský vavrín
Chceli by sme vás informovať, že všetky výrobky značky Sexual Health Series boli nielen ocenené širokým spektrom ov v oblasti intímnych doplnkov, ale predovšetkým boli ocenené a získali spotrebiteľský vavrín.nbsp;Spotrebiteľský vavrín získaním titulu Objav roka", ktorý potvrdzuje spokojnosť zákazníkov s používaním produktov značky Sexual Health Series vrátane produktu Love&Desire™.
EROTRENDY
Love&Desire™ je prémiový výrobok. Love&Desire™ bol nominovaný na prestížnu cenu EROtrends Consumer Award v kategórii "Najlepší výrobok". Nominácia je uznaním a ocenením výrobku zo strany spotrebiteľov. Víťazstvo v nominácii a obrovská popularita Love&Desire™ z toho robí najrozšírenejšie kupované voňavé feromóny v Poľsku.
Zloženie Love&Desire™:
Takýto vzorec na trhu nájdete len ťažko. Jedine feromóny Love &Desire majú štvorzložkovú, jedinečnú kombináciu zložiek.
Androstenol
Tvorí sa počas puberty a má veľmi silný účinok. Jeho hladiny bývajú vyššie u dominantných žien. Ovplyvňuje vzbudzovanie príťažlivosti u mužov aj u iných žien a je spoločensky dôležitý pre nadväzovanie priateľstiev a udržiavanie skupinovej súdržnosti. Muži vo veku od 20 do 50 rokov sú na jeho vôňu obzvlášť citliví.
Androstenón
Je to vôňa, ktorú produkujú najmä dominantné ženy. Táto vôňa signalizuje moc medzi jedincami rovnakého pohlavia. Ženy ju používajú na upútanie pozornosti mužov a vzbudenie ich záujmu. Ženy vo vysoko konkurenčnom prostredí majú oveľa vyššie hladiny tohto feromónu. Androstenón sa oplatí používať aj vtedy, keď chcete vzbudiť väčší rešpekt a dominanciu. Použitie androstenónu v Love&Desire je úspešné najmä u mužov.
Androsterón
Je najženskejší zo všetkých zložiek. Vyvoláva dominantný účinok, ale neovplyvňuje účinok agresie, vytvára skôr auru bezpečia. Prirodzene sa prejavuje u pokojných žien, typu Alfa.
Androstadienón
"Feromón lásky", ktorý ovplyvňuje zmenu nálady u mužov. Mnohé štúdie o tomto feromóne naznačujú, že má silný vplyv na činnosť mužského mozgu. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastrój.
Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.
Čím vonia Love&Desire™:
Je to sexy, ovocno-kvetinová vôňa pre asertívne, nezávislé ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neváhajú si za tým ísť.je to veľmi ženská vôňa: zmyselná, sofistikovaná, silná, horúca a znepokojujúca. Provokuje a fascinuje, v mysliach mužov spôsobuje nemalý rozruch a robí toho veľa okrem jednej veci - nie je ľahostajná. Vôňa Love&Desire™ sa skladá z vonných tónov: čiernych ríbezlí, hrušky, talianskej klementínky, pomaranča, kvetu zázvoru, semienok ibišteka, frézie, kalifornského cédrového dreva a vanilky.
.Objavte parfum s feromónmi Euro1sex 100 ml, erotický vynález, ktorý vás pozýva na cestu do sveta zmyselnosti. Užite si absolútnu diskrétnosť a dôvernosť každej objednávky - zaručujeme, že nikto okrem vás sa o obsahu zásielky nedozvie.
- Objem: 100 ml
- Balenie: Spojenie parfumu a feromónov pre jedinečný účinok
- Popis: Ponorte sa do sveta sexuality s Euro1sex - parfémom známym svojimi exotickými vôňami a erotickou atmosférou, ktorú vytvárajú.
- : Absolútna diskrétnosť zaručená - vaše súkromie je našou záležitosťou.
Feromóny a parfumy s nimi pôsobia prirodzene, neviditeľne.
Samotná vôňa je veľmi ženská, sexy a hypnotizujúca, zatiaľ čo feromóny nemajú žiadnu vôňu, nie sú vnímateľné pre vás ani pre tretie strany.
- Je to sexy ovocno-kvetinová vôňa pre asertívne, nezávislé ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neváhajú po tom siahnuť.
- Je to veľmi ženská vôňa: zmyselná, sofistikovaná, silná, horúca a znepokojujúca.
Provokuje a fascinuje, v mysliach mužov spôsobuje poriadny rozruch a robí veľa, až na jednu vec - nie je ľahostajná.
- Vôňu tvoria vonné tóny: čierne ríbezle, hruška, talianska klementínka, pomaranč, zázvorový kvet, ibištekové semienko, frézia, kalifornské cédrové drevo a vanilka.
Objem 100 ml
Príjemná vôňa dámskeho parfumu s pridanými feromónmi určite neopustí žiadneho muža, ktorý sa ocitne vo vašej blízkosti. Stačí niekoľko stlačení pumpičky parfumu a magická príťažlivosť mužov sa začína.
Love & Desire Pheromones For Women feromony dla kobiet spray, 100ml
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Love & Desire Pheromones For Women feromony dla kobiet spray, 100ml
- Výrobca
- SHS
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5907776180255
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Love & Desire Pheromones For Women feromony dla kobiet spray, 100ml
- Výrobca
- SHS
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5907776180255
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Feromónové HQ PheroStrong pre ňu - žiarivá vôňa, ktorá vzrušuje mužov a zapaľuje túžby
364,80 €/1l
18,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

4x dámska farebná čelenka, čelenka na jogu a šport, A0568
12,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

PheroStrong Pheromone Limitovaná edícia pre ženy - 50 ml
384,80 €/1l
19,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Feromón PheroStrong pre ženy - uvoľnite svoj pôvab a podmaňte si mužov, 15 ml
632,67 €/1l
9,49 €
Predajca: MANADA

Feromóny PheroStrong pre ženy - uvoľnite svoj pôvab a fascinujte mužov
320,40 €/1l
16,02 €
Predajca: LBD

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sendez 6 pohárov na latte macchiato 300 ml s rukoväťou a 6 lyžičiek z nehrdzavejúcej ocele Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

3 kusy Jahodník cca 30 cm Arbutus unedo - jahodový ker - zimný a stredomorský ker
17,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
244,00 €/1l
27,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Love & Desire pánsky feromónový parfém 100 ml
158,90 €/1l
17,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,89 €
Predajca: FEROTRADE

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX Präzisionstrimmer gold (FX7870GE)
137,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blumtal 2x24 silikónových kociek na ľad 2,6 cm - veľkosť kociek na ľad M, bez BPA, ľahko vyberateľné kocky ľadu, sivá a žltá farba
11,99 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

PheroStrong Koncentrát bez vône pre ženy - feromóny na stimuláciu mužov
1 856,00 €/1l
13,92 €
Predajca: LBD

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Perina 200x220 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
18,57 €
Predajca: Amazinggirl

Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

PheroStrong Beauty pre ženy - 1 ml | Zmyselný parfum s feromónmi
9 090,00 €/1l
9,09 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Všetko išlo perfektne
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l