Ardell DUO Rosewater & Biotin Striplash Adhesive lepidlo na umelé mihalnice White/Clear 5 g
12,47 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Umelé mihalnice a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ardell Natural Lashes 6 Pairs umelé mihalnice 12015,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Umelé riasy Ardell 6-pack Demi Wispies21,59 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Kiss My Face - Falscara Lash11,09 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Bezfarebný lepidlo na umelé riasy s aloe, pásikové lepidlo KISS, 7 g8,36 €
Predajca: Lemonbite

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Kiss My Face - Strip Lash Adhesive Clear - Transparentné lepidlo na riasy transparentné 5,0 g
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

INF Jednotlivé umelé mihalnice v rôznych dĺžkach a štýloch čierna Model 1
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ardell DUO Striplash Adhesive lepidlo na umelé mihalnice White/Clear 14 g
14,03 €
Predajca: Glamperfeu

Ardell DUO 2-in-1 Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na umelé mihalnice White/Clear 5 g
10,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ardell DUO Quick-Set Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice White/Clear 14 g
21,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ardell DUO – Lepidlo na umelé riasy – Výhodné balenie 5 ks – Striplash Adhesive Clear – Vodoodolné – Transparentné
35,27 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Lemonbite

Ardell | Lepidlo na riasy - Ardell DUO - 7ml - Duo lepidlo na riasy - Čierne lepidlo na umelé riasy - Duo lepidlo
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell Brush-On Strip Lash Adhesive lepidlo na umelé mihalnice Clear 5 ml
5,23 €
Predajca: MANADA

Ardell LashGrip Dark Lepidlo na riasy 7g
45,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lepidlo na umelé riasy Ardell Active Lash Duo Black
15,96 €
Predajca: Zeitburg

Ardell LashTite lepidlo na riasy číre, 3,5 g
6,28 €
Predajca: Katomix

Ardell Duo | Lepidlo na riasy - Transparentné - 7 g - Rýchloschnúce - Na umelé riasy - Vodoodolné
18,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CATRICE 779148, Lepidlo na predlžovanie mihalníc
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ardell Wispies - umelé riasy #black
4,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ardell - Sada Umelých Rias na Pásiku 2 Páry - 120 Demi - s Lepidlom DUO
12,99 €
Predajca: Lemonbite
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek.
Ardell Duo Rúžová Voda a Biotín Stripové Riasy Lepidlo Číre, 5g / / Inovatívne a vysoko kvalitné stripové riasy lepidlo Ardell Duo je ideálnym spoločníkom pre dokonalý vzhľad vašich rias. S obsahom biotínu poskytuje vyživujúcu starostlivosť o vaše riasy, zatiaľ čo číre zloženie zabezpečuje bezchybné spojenie s prírodnými a falošnými riasami. S touto univerzálnou 5g tubou budete mať vždy pri ruke spoľahlivý pomocník pre precízne nanesenie rias. Urobte svoj vzhľad ešte štýlovejším s Ardell Duo lepidlom.
Duo Rosewater Biotin Striplash Lepidlo Na Umele Rasy Se Steteckem 5 G pre W
Ardell Duo Rúžová Voda a Biotín Stripové Riasy Lepidlo Číre, 5g / / Inovatívne a vysoko kvalitné stripové riasy lepidlo Ardell Duo je ideálnym spoločníkom pre dokonalý vzhľad vašich rias. S obsahom biotínu poskytuje vyživujúcu starostlivosť o vaše riasy, zatiaľ čo číre zloženie zabezpečuje bezchybné spojenie s prírodnými a falošnými riasami. S touto univerzálnou 5g tubou budete mať vždy pri ruke spoľahlivý pomocník pre precízne nanesenie rias. Urobte svoj vzhľad ešte štýlovejším s Ardell Duo lepidlom.
Duo Rosewater Biotin Striplash Lepidlo Na Umele Rasy Se Steteckem 5 G pre W
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 0.005 kg
- Objem
- 5 ml
- Zloženie
- Biotín, Voda, Hafnium, Kyselina akrylová, Tetraboritan sodný, Butylhydroxytoluen.
- Výrobca
- Ardell
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 739306219660073930621966073930621966
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 0.005 kg
- Objem
- 5 ml
- Zloženie
- Biotín, Voda, Hafnium, Kyselina akrylová, Tetraboritan sodný, Butylhydroxytoluen.
- Výrobca
- Ardell
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 739306219660073930621966073930621966
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Ardell Duo Ružová Voda & Biotín Lepidlo na Umelé Riasy Dark, 5g
12,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Dlhé čierne umelé mihalnice Ardell Individuals Duralash Naturals bez uzlov v balíkoch pre ženy
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Ardell 74764679529, Páskové riasy, Čierna, Ženy, 4 kusov
28,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Ardell LashTite Individuálne riasy Klej do rzęs Dark, 3,5 g
13,47 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Gentle Eye, Ženy, 100 ml, Čistiace mlieko pre mejkap, Univerzálna pleť, Fľaša, Water\Aqua\Eau , Peg-32 , Butylene Glycol , Disodium Cocoamphodiacetate , Peg-6 , Disodium Edta ,...
254,20 €/1l
25,42 €
Predajca: MANADA

DR.BROWN'S Faa antikolik Options+ irok hrdlo 270 ml sklo
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hask Curl Care 5-In-1 Leave-In Spray 175ml
88,80 €/1l
15,54 €
Predajca: somnia24

Sunstar GUM End-Tuft, Szczoteczka do zębów, kątówka 308, 1 sztuka
250 625,00 €/1kg
4,01 €
Predajca: MANADA

Clinique Hydratačný krém Superdefense Únava + prvé príznaky
1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Hask Curl Care Detangling COnditioner 355ml
43,49 €/1l
15,44 €
Predajca: somnia24

Clinique Happy Heart, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, hyacint, Santalové drevo
317,30 €/1l
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jovan Island Gardenia kolínska voda v spreji 44ml pre ženy
329,55 €/1l
18,98 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 138,67 €/1l
32,08 €
Predajca: Glamperfeu

Sunstar Gum, PerioBalance, 30 tabletek do ssania - Długi termin ważności!
16 120,00 €/1l
16,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aspen Aspen kolínska voda 118ml
121,36 €/1l
14,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joico Youth Lock Shampoo osviežujúci šampón pre lesklé vlasy 300 ml
56,83 €/1l
17,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ardell Naked Lashes Multipack Sztuczne rzęsy na pasku 422 Black
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Real Techniques Setting Brush, Štetec na púder, Zaoblené, Hustý, Syntetický, Čierna, Ružová
7,57 €
Predajca: MANADA

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Fľaša, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Stredná, Béžová, CN 90
1 144,67 €/1l
41,32 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Austrálske zlato Instant Bronzer gél na opaľovanie v spreji SPF 30 (100 ml)
171,70 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, Rúra
915,40 €/1l
45,77 €
Predajca: PerfumTraders

Jovan - Musk EDC 59ml
318,81 €/1l
18,81 €
Predajca: somnia24

Estee Lauder Double Wear Stay In Place Makeup Spf10 #5N1-Rich Ginger
654,90 €/1l
65,49 €
Predajca: somnia24

Clinique Sun-kissed Face gelee 01 Universal glow 30 ml
1 033,33 €/1l
31,00 €
Predajca: Bugelo

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálne, Stredná, Neutrálny, 3N2
1 538,67 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ardell Natural Lashes 6 Pairs umelé mihalnice 120



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Kiss | Riasy na páse, Sister Nature Dawn, výrazne zahnuté riasy s 3D efektom, 1 pár
9,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash SUPER-V - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 10 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising C-Wimpern, 0.15, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 15 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotisierende Wimpern D, 0.07, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 14mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 13mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Matte Mix D Wimpern, 0.07, 6-14 mm
12,94 €
Predajca: HAIRSALE

Kiss | Umelé riasy, pásiky na riasy, Bombshell Multi, dlhé, husté, 4 páry



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Kiss | Umelé riasy - Čierne - 4 páry - Predlžovanie rias - Umelé riasy
18,99 €
Predajca: Lemonbite

KISS MAGNETIC EYELINER CHARM magnetische Wimpern



1,5Priemerné hodnotenie: 1,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Umelé riasy Ardell 6-pack Demi Wispies
21,59 €
Predajca: Lemonbite

Kiss My Face - Falscara Eyelash Starter Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
18,99 €
Predajca: Lemonbite
18 990,00 €/1l

KISS Lash Couture Luxtension Cluster Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
16,94 €
Predajca: Lemonbite

Kiss Pompadour pásik na riasy Multi x4 s lepidlom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,49 €
Predajca: Lemonbite