3,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX608,60 €/1l
30,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss, Consort Collection - Patchouli Of The Underworld, Parfum, Unisex, 100 ml1 605,90 €/1l
160,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons - English Lavender EDT 75ml
390,53 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender Eau de Toilette 150ml
316,93 €/1l
47,54 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Yardley English Lavender toaletná voda 50ml sprej
427,00 €/1l
21,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diptyque Eau Duelle EDT 100 ml UNISEX
1 616,00 €/1l
161,60 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque Oyedo EDT 100 ml UNISEX
1 608,30 €/1l
160,83 €
Predajca: PerfumTraders

Berdoues Peony & Rhubarb EDT 100 ml UNISEX
186,50 €/1l
18,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX
458,20 €/1l
23,85 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,91 €
Predajca: Pharmacygreek

Annayake Pour Lui EDT 100 ml M
589,40 €/1l
58,94 €
Predajca: somnia24

Dunhill Dunhill Edition EDT 100 ml M
264,70 €/1l
26,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Cartier Declaration Woda toaletowa, 50 ml
1 193,80 €/1l
64,98 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Alyssa Ashley Musk EDT 100 ml UNISEX
284,10 €/1l
28,41 €
Predajca: somnia24

Penhaligon's Luna Woda toaletowa, 100 ml
2 021,50 €/1l
202,15 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Diptyque Oyedo unisex toaletná voda 100 ml
1 701,80 €/1l
170,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Diptyque L'Eau des Hesperides toaletná voda unisex 100 ml
1 673,00 €/1l
167,30 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Atkinsons English Lavender, toaletná voda, 90 ml
Atkinsons English Lavender je klasická pánska vôňa, ktorá spája sviežosť levandule so škoricovou kompozíciou. Vrchné tóny otvárajú vôňu rozmarínom, kardamomom a petitgrainom, nasleduje srdce vône s levanduľou a rozmarínom. Vôňu dopĺňa základná nóta z tonkových bôb, pižma a machu.
Podrobnosti o produkte
- Značka: English Lavender
- Produkt: Atkinsons English Lavender Eau De Toilette Spray 90ml
- Objem: 90 ml
- EAN: 8011003865765
Toaletní voda UNISEX
Anglická levanduľa spočiatku prekvapí svojou intenzívnou sviežosťou, aby po chvíli odhalila svoju prirodzenejšiu, suchú a rafinovanú tvár. Zloženie sa rozvinie do hrejivej, dlhotrvajúcej vône, ktorá vás zahalí jemnou eleganciou.
Fragrance notes:
Head note: rosemary, cardamom, petitgrain
Heart note: lavanduľa, pelargónia
Základná nóta: drevené tóny, pižmo
Základná nóta.
Pánsky parfém English Lavender Atkinsons (90 ml)
Nechajte sa prekvapiť a definovať svoju osobnosť týmto 100% originálnym pánskymparfémom English Lavender Atkinsons (90 ml) s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky značky Atkinsons!
- Objem: 90 ml
- Typ: edc
Atkinsons 1799 Anglická levanduľa 90 ml
Toaletná voda English Lavender od značky Atkinsons bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
ATKINSONS COLONIA VAPO 90 ML. Parfém English Lavender pre mužov je sofistikovaný levanduľový parfém od dovážanej značky Atkinsons. Zloženie začína levanduľou, bergamotom a rozmarínom. Stredné tóny tvorí šalvia muškátová a ružové drevo. Základ parfumu tvorí mach, pižmo a fazuľa tonka.
- Model
- English Lavender
- Hmotnosť
- 0.277 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8011003865765
- Číslo od výrobcu
- 301083110
- Model
- English Lavender
- Hmotnosť
- 0.277 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8011003865765
- Číslo od výrobcu
- 301083110
Hodí sa k tomu

Atkinsons English Lavender Eau de Toilette 150ml
316,93 €/1l
47,54 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Atkinsons English Lavender EDT 150 ml UNISEX
242,40 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender Eau de Toilette 320ml
154,84 €/1l
49,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons English Lavender toaletná voda unisex 620 ml
138,79 €/1l
86,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons - English Lavender EDT 75ml
390,53 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons English Lavender toaletná voda unisex 320 ml
386,09 €/1l
123,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,00 €/1l
26,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Cologne Blow It Up toaletná voda unisex 100 ml
358,10 €/1l
35,81 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin L'Homme Sport - Toaletná voda 100ml
244,90 €/1l
24,49 €
Predajca: Glamperfeu

Kenzo - Flower by Kenzo Eau de Toilette EDT 100ml
453,40 €/1l
45,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Pino Silvestre Original EDT 125 ml M
209,52 €/1l
26,19 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,40 €/1l
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Alien Man Mirage - Toaletná voda, 100ml
832,80 €/1l
83,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Givenchy - Ysatis EDT 100ml
633,70 €/1l
63,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Geoffrey Beene Grey Flannel Toaletná voda, 120ml - Luxusná, klasická vôňa pre mužov. Výrazná, elegantná a dlhotrvajúca. Ideálna každodenne a na špeciálne príležitosti.
195,50 €/1l
23,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
319,40 €/1l
31,94 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Xeryus Rouge, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, korenie, Céder
554,30 €/1l
55,43 €
Predajca: PerfumTraders

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Toaletná voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
583,80 €/1l
58,38 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Cartier La Panthere, toaletná voda, 50 ml, sprej
1 662,00 €/1l
83,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bravi
Objem 0,62 l
Dobrá rýchla a skvelá cena. Všetko perfektné, nie je čo dodať.
Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Hodnotenie z 31. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,62 l
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
723,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l