4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml780,60 €/1l
156,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Mugler Angel Nova2 706,80 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Antonio Puig Agua Brava - Parfumovaná Kolínska Voda 200 ml
133,60 €/1l
26,72 €
Predajca: somnia24

Heno De Pravia Original Eau De Cologne 780ml
17,73 €/1l
13,83 €
Predajca: somnia24

Antonio Puig Agua Brava kolínska voda pre mužov 100 ml
142,00 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kolínska voda Nenuco - Original Spray 240 ml
54,75 €/1l
13,14 €
Predajca: somnia24

Kolínska voda Gotas Frescas 750ml
16,40 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Well-being Natural Eau de Cologne EDC 500 ml UNISEX
32,50 €/1l
16,25 €
Predajca: somnia24

Antonio Puig Brummel kolínska voda pre mužov 250 ml
73,52 €/1l
18,38 €
Predajca: somnia24

Nenuco Eau De Cologne 500ml
21,96 €/1l
10,98 €
Predajca: somnia24

Instituto Español Fresh Drops Pánska kolínska voda 750ml
21,29 €/1l
15,97 €
Predajca: somnia24

Alvarez Gomez Concentrated Eau De Cologne Orange Spray 80ml
210,63 €/1l
16,85 €
Predajca: somnia24

Bvlgari Eau Parfumée Au The vert kolínska voda v spreji 75ml
2 653,33 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Halston 1 - 12 kolínska voda pre mužov 125 ml
108,80 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Kolínska voda BRUMMEL 500ml
71,00 €/1l
35,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

4711 kolínska voda
308,00 €/1l
15,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Umava po holení 100 ml
324,00 €/1l
32,40 €
Predajca: VISO

Farcom Kolínska voda s citrónom, 250 ml
31,40 €/1l
7,85 €
Predajca: Katorshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Puig Agua Lavanda Eau de Cologne 750 ml – 750 ml
Agua Lavanda od spoločnosti Puig je klasická toaletná voda, ktorá zachytáva stredomorskú sviežosť v aromatickej a prírodnej kompozícii. Vôňa sa otvára čistotou levandule, doplnenou živou vôňou rozmarínu a ľahkosťou bergamotu, čo okamžite vytvára pocit čistoty. V srdci vône sa objavujú stredomorské bylinky ako šalvia, tymián a pelargónia, ktoré vôni dodávajú aromatickú, takmer tonizujúcu dimenziu. Základné tóny z dubového machu, santalového dreva a pižma zaisťujú jemnú, subtílne drevitú trvanlivosť. Táto unisex vôňa je ideálna na každodenné použitie alebo po sprche a prináša pocit sviežosti a relaxácie.
Detaily produktu
- Značka: Puig
- Produkt: Puig Agua Lavanda Eau de Cologne 750 ml
- Objem: 750 ml
- EAN: 8411061025499
Unisex parfém Agua Lavanda EDC (750 ml)
- Objem: 750 ml
- Pohlavie: Unisex
- Typ: EDC (kolínska voda)
- Názov parfumu: Agua Lavanda
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Agua Lavanda EDC (750 ml) a definujte svoju osobnosť týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Agua Lavanda!
Puig Water Lavender Eau De Cologne 750 ml
Puig Levanduľová voda 750ml
Puig Agua Lavanda Eau De Cologne 750 ml.Puig Lavender Eau de Cologne je jemná a svieža vôňa, ktorá ponúka znamenitú a obklopujúcu kvetinovú vôňu levandule a ďalšie prírodné tóny, ktoré vás zahalia do sofistikovanej pohody počas celého dňa. Vôňa tejto levanduľovej vody umocňuje a upokojuje. Vyrobená zo 100 % prírodných produktov. Vďaka sviežosti vody sa okamžite cítite lepšie.
Kolínska voda LAVENDELWASSER PUIG 750 ml
Vynikajúci, ný
- Hmotnosť
- 0.74 kg
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- AQUA, GLYCERYL STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-40 STEARATE, GLYCERIN, UREA, CETEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXANOATE, CETYL ALCOHOL, KAPRYL/KAPRÍK TRIGLYCERID, ALANTOÍN, AKRYLÁMID/SODNÝ AKRYLÁT KOPOLYMÉR, AKRYLÁTY/C-10-C-30 ALKYL AKRYLÁT CROSSPOLYMÉR, BENZYL SALICYLÁT, BHT, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, DIMETIKÓN, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, HYDROXYETYLCELULÓZA, KYSELINA MLIEČNA, LIMONÉN, LINALOOL, TRIDECETH-6, 2-BRÓM-2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL, ETYLPARABÉN, METYLPARABÉN, PROPYLPARABÉN.
- Výrobca
- Puig
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411061025499
- Hmotnosť
- 0.74 kg
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- AQUA, GLYCERYL STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-40 STEARATE, GLYCERIN, UREA, CETEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXANOATE, CETYL ALCOHOL, KAPRYL/KAPRÍK TRIGLYCERID, ALANTOÍN, AKRYLÁMID/SODNÝ AKRYLÁT KOPOLYMÉR, AKRYLÁTY/C-10-C-30 ALKYL AKRYLÁT CROSSPOLYMÉR, BENZYL SALICYLÁT, BHT, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, DIMETIKÓN, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, HYDROXYETYLCELULÓZA, KYSELINA MLIEČNA, LIMONÉN, LINALOOL, TRIDECETH-6, 2-BRÓM-2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL, ETYLPARABÉN, METYLPARABÉN, PROPYLPARABÉN.
- Výrobca
- Puig
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411061025499
Hodí sa k tomu

Toaletné sedadlo Gelco Dolce Pink
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Instituto Español Fresh Drops Pánska kolínska voda 750ml
21,29 €/1l
15,97 €
Predajca: somnia24

Kolínska voda Gotas Frescas 750ml
16,40 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heno De Pravia Original Eau De Cologne 780ml
17,73 €/1l
13,83 €
Predajca: somnia24

Antonio Puig Agua Brava - Parfumovaná Kolínska Voda 200 ml
133,60 €/1l
26,72 €
Predajca: somnia24

Instituto Español Ružová voda 750ml
16,21 €/1l
12,16 €
Predajca: somnia24

Mont St Michel Authentic Amber EDC 250 ml UNISEX
34,52 €/1l
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Leifheit 55321, Hlava mopu, Tyrkysová, 1 kusov
13,90 €
Predajca: egenta-shop

Kolínska voda Nenuco - Original Spray 240 ml
54,75 €/1l
13,14 €
Predajca: somnia24

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,60 €/1l
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Antonio Puig Agua Brava kolínska voda pre mužov 100 ml
142,00 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Well-being Natural Eau de Cologne EDC 500 ml UNISEX
32,50 €/1l
16,25 €
Predajca: somnia24

Marmara No. 2 Sprej po holení 250 ml
29,52 €/1l
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Victor Silvestre kolínska voda v spreji 100ml
375,90 €/1l
37,59 €
Predajca: somnia24

Nenuco Classic Eau de Cologne 650ml
19,69 €/1l
12,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
260,93 €/1l
19,57 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
475,94 €/1l
80,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Aspen Květinová voda, 118 ml - Luxusná osviežujúca vôňa pre mužov a ženy, Prírodné zložky, Výkonná fľaša, Vynikajúca trvanlivosť, Ideálna na každý deň
120,85 €/1l
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

PETIT CHERI kolínska voda 750ml
18,40 €/1l
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Denenes Very Soft kolínska voda 600ml
19,82 €/1l
11,89 €
Predajca: somnia24

Baldessarini Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Army - Black Steel EDT 100ml
343,00 €/1l
34,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Parfüm Agua Florida (221 ml)
45,20 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top ;-)
... Ďakujem, všetko je v poriadku ... ;-)
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
700,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l