N430 Vyrovnávacia hmota na podlahy 2-30 mm 25 kg viazaná sadra
Knauf N 430 Podlahová vyrovnávacia hmota - sadrová vyrovnávacia hmota 2-30 mm
Podlahová vyrovnávacia hmota Knauf N 430 je ideálnym riešením pre dokonale vyrovnané povrchy v interiéri. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu ako podlahová vyrovnávacia hmota na báze sadry 2-30 mm zaručuje rýchlu, bezpečnú a rovnomernú aplikáciu - aj na väčšie plochy. Samonivelizačná interiérová vyrovnávacia malta zaujme nízkym napätím, optimálnym tokom a hladkým povrchom, ktorý je ideálny na následné kladenie podlahových krytín.
Obzvlášť výhodná je aplikácia Knauf N 430 na podlahové vykurovanie: vyrovnávacia hmota spoľahlivo obklopí vykurovacie rúrky, rovnomerne rozvádza teplo a podporuje efektívny vykurovací výkon. Majitelia a rekonštruktori budov tak získavajú väčší komfort a energetickú účinnosť.
Výrobok spĺňa aj najvyššie normy. Vďau EMICODE EC 1PLUS sa sadrová vyrovnávacia hmota považuje za hmotu s mimoriadne nízkymi emisiami a prispieva k zdrave...
Knauf N430 Bodenausgleichsmasse 2-30mm 25kg - für dünnschichtige Fußbodenheizung geeignet
27,95 €
1,12 € / 1kg
plus 23,95 € poštovné
Doprava k vám domov
št 8. – po 12. októbra
Nenechajte si ujsť!
Tmel a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Dewepro 104690
2,23 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
44,50 €
Predajca: MasterBau
Ďalšie informácie o reklame
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
18,39 €/1kg
91,95 €
Predajca: bauschnell
Ďalšie informácie o reklame
KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
2,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,25 €
Predajca: MasterBau
Ďalšie informácie o reklame
Profesionálny tmel s tvrdidlom 500g
31,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
49,95 €
Predajca: bauschnell
ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
2,56 €/1kg
63,95 €
Predajca: bauschnell
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
2,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,90 €
Predajca: bauschnell
ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
3,11 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,95 €
Predajca: bauschnell
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
5,39 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,95 €
Predajca: bauschnell
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
1,12 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,90 €
Predajca: bauschnell
ARDEX K 66 F 25kg Faserarmierte Spachtelmasse
2,60 €/1kg
74,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-13%
64,95 €
Predajca: bauschnell
KNAUF Fugenfüller Leicht 25kg
1,58 €/1kg
39,39 €
Predajca: Dragtek-com
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
3,56 €/1kg
88,90 €
Predajca: bauschnell
Sopro OFS 543 ObjektFließspachtel 25kg
1,52 €/1kg
37,95 €
Predajca: bauschnell
ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell
ARDEX RF Kartuschenspachtel á 310ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,95 €
Predajca: bauschnell
KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
0,50 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
N430 Vyrovnávacia hmota na podlahy 2-30 mm 25 kg viazaná sadra
Knauf N 430 Podlahová vyrovnávacia hmota - sadrová vyrovnávacia hmota 2-30 mm
Podlahová vyrovnávacia hmota Knauf N 430 je ideálnym riešením pre dokonale vyrovnané povrchy v interiéri. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu ako podlahová vyrovnávacia hmota na báze sadry 2-30 mm zaručuje rýchlu, bezpečnú a rovnomernú aplikáciu - aj na väčšie plochy. Samonivelizačná interiérová vyrovnávacia malta zaujme nízkym napätím, optimálnym tokom a hladkým povrchom, ktorý je ideálny na následné kladenie podlahových krytín.
Obzvlášť výhodná je aplikácia Knauf N 430 na podlahové vykurovanie: vyrovnávacia hmota spoľahlivo obklopí vykurovacie rúrky, rovnomerne rozvádza teplo a podporuje efektívny vykurovací výkon. Majitelia a rekonštruktori budov tak získavajú väčší komfort a energetickú účinnosť.
Výrobok spĺňa aj najvyššie normy. Vďau EMICODE EC 1PLUS sa sadrová vyrovnávacia hmota považuje za hmotu s mimoriadne nízkymi emisiami a prispieva k zdravej vnútornej klíme - čo je plusový bod pre udržateľnú výstavbu.
Knauf N 430 možno aplikovať ručne aj mechanicky, a preto ponúka flexibilné možnosti aplikácie pre profesionálov aj domácich majstrov. Či už ide o novostavbu, rekonštrukciu alebo renováciu: S touto vyrovnávacou hmotou vytvoríte dokonalý základ pre podlahové krytiny s dlhou životnosťou.
Záver: S vyrovnávacou hmotou Knauf N 430 si vyberáte vysokoúčinné, a všestranné riešenie pre hladké, pružné a optimálne pripravené podlahy.
Brúska s dlhým krkom Lehmann, brúska na sadrokartón, brúska na steny/stropy, 1800 W, Ø 225 mm, odsávací systém, s LED, vrátane 6 brúsnych kotúčov a kufra
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(25)Počet hodnotení: 25
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(67)Počet hodnotení: 67
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE
4D laser 16 riadkov 360º Rotačný automatický krížový Line Laser profesionálny Laserové merače (pracovný dosah: 25 m) 1,5 m 3 výškovo nastaviteľným statívom, IP54 ochrana proti prachu a vode s dvomi batériami
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(842)Počet hodnotení: 842
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PrimePick
VBChome Umývadlo Granite Black s batériou 70 x 44 cm Jednomiestne vstavané umývadlo Speckled Reversible Granite Siphon Washbasin Black with Tap Black
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
159,95 €
Predajca: VBChome
Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 25 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,11 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
18,89 €
Predajca: Izosklep
ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
2,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
49,95 €
Predajca: bauschnell
Bestseller
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová páska na sadrokartónové dosky Vyrobené v USA 30 m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,00 €
Predajca: MasterBau
vidaXL Nástenné panely 10 ks. 1,03 m² masívne teakové drevo
99,98 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 12kg Tesniaca páska 20mb Rohož 2mb Základný náter 2l Sprcha v kúpeľni - LEVEL+ SET341
38,23 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
76,45 €
Predajca: Izosklep
KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
0,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: bauschnell
LuxeBath závesné WC bez ráfika krátke 49 cm biele lesklé s nano povrchovou úpravou, závesné WC, WC s odnímateľným mäkko zatváraným sedadlom Soft-Close
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(39)Počet hodnotení: 39
149,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany
Balkónová elektráreň 2000W Bifacial fotovoltaické sklo/sklo solárny systém kompletný set WIFI Smart mini PV systém 2000 wattov
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(26)Počet hodnotení: 26
849,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
VASAGLE zrkadlová skrinka s policou a 2 dvierkami Skrinka do kúpeľne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(106)Počet hodnotení: 106
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(14)Počet hodnotení: 14
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: drabest_pl
Grspl01Sw
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(32)Počet hodnotení: 32
194,89 €
Predajca: Kokiska
Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Sada vypínačov a zásuviek pre jednorodinné domy McPower Flair 95-dielna biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
197,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Mini-PC Blackview NEX60: Intel Core i5-11400H, 16 GB DDR4 (max. 64 GB), 512 GB SSD PCIe 4.0 (max. 4 TB), dva 4K displeje, Wi-Fi 6, 15 portov, Windows 11 Pro
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(193)Počet hodnotení: 193