5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vitamín C 150g citrónu52,60 €/1kg
7,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Gastrointestinálne kapsuly 60 kapsúl155,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz | Horčík+vápnik+D3 | 15 šumivých tabliet
30,18 €/1kg
3,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Allcura rakytníkový olej, 50 ml oleja
474,60 €/1l
23,73 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bronchicum tymiánové pastilky, 50 tabliet
112,19 €/1kg
7,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Allcura Rakytníkový olej Kapsule, 90 kapsúl
245,65 €/1kg
22,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

BioPräp rakytníkový olej, 20 ml oleja
524,00 €/1l
10,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

CORVALOL výťažky z rastlinných extraktov
103,60 €/1l
5,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

BioBran 1000 prášok, 105 vrecúšok
454,43 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Arganový olej, 100 ml OEL
78,10 €/1kg
18,51 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tinktúra z myrhy Henryho Lamotteho, 30 ml roztoku
183,33 €/1l
5,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gallexier bylinné tablety, 84 tabliet
103,10 €/1l
10,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

TERRAKRAFT EXTRAKT, 1000 ml roztok
32,53 €/1l
32,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kijimea Synpro 20 sáčkov, 7 sáčkov
671,43 €/1l
14,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sanostol pastilky, 75 tabliet
70,37 €/1kg
9,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tyčinky Caricol, 20 ks Vrecúško
50,25 €/1kg
22,36 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pygeum extrakt 270 mg 100 kapsl
112,90 €/1l
11,29 €
Predajca: NutraBestBG

Púpavová tinktúra 100 ml
121,80 €/1l
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Schoenenberger Naturreiner Pflanzensaft Petržlen, 200 ml roztok
35,80 €/1l
7,16 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje vysoko kvalitné rastlinné látky
- na cielené zásobovanie
- Tablety na orálne použitie
- Výživový doplnok z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Nemecko (originálny produkt z Nemecka)
- PZN: 11174275
Extrakt a olej z levandule dvojsrdcovej (30 vrecúšok)
Doppelherz Lavendel Extrakt+öl Tabletten 30 St - Prezentácia: Tablety - Téma: Vitamíny, minerály, kombinácie aj s inými látkami
Dvojité srdce Levanduľový extrakt + olej 30 tabliet
- Zloženie
- DOPPELHERZ Levanduľový extrakt + olej v tabletách s vitamínmi skupiny B môže prispieť k normálnemu fungovaniu psychiky a nervového systému. Odporúčania Nevhodné pre deti a dospievajúcich, tehotné a dojčiace ženy. Návod na použitie Užívajte 1 tabletu denne nerozhryznutú s dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie Celulózové plnidlo, extrakt z kvetov levandule (6,5 %), maltodextrín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo hydroxypropylcelulóza, poťahová látka hydroxypropylmetylcelulóza, zosieťované plnidlo karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, Protihrudkujúca látka mastenec, levanduľový olej (1,3 %), D-pantotenát vápenatý, farbivo oxid titaničitý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, glazúrovacia látka polyetylénglykol, hydrochlorid taimínu, farbivo oxidy a hydroxidy železa, kyanokobalamín Výživové hodnoty Na dennú dávku(=1 tableta) % NRV* Výťažok z kvetov levandule 50 mg - Levanduľový olej 10 mg - Vitamín B1 1,1 mg 100 % Vitamín B2 1,4 mg 100 % Kyselina pantoténová 6 mg 100 % Vitamín B6 1,4 mg 100 % Vitamín 12 5 µg 200 % *NRV = výživová referenčná hodnota Pred použitím dodržujte pokyny na obale
- Hmotnosť
- 39 g
- Potravinársky podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Doppelherz
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- DOPPELHERZ Levanduľový extrakt + olej v tabletách s vitamínmi skupiny B môže prispieť k normálnemu fungovaniu psychiky a nervového systému. Odporúčania Nevhodné pre deti a dospievajúcich, tehotné a dojčiace ženy. Návod na použitie Užívajte 1 tabletu denne nerozhryznutú s dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie Celulózové plnidlo, extrakt z kvetov levandule (6,5 %), maltodextrín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo hydroxypropylcelulóza, poťahová látka hydroxypropylmetylcelulóza, zosieťované plnidlo karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, Protihrudkujúca látka mastenec, levanduľový olej (1,3 %), D-pantotenát vápenatý, farbivo oxid titaničitý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, glazúrovacia látka polyetylénglykol, hydrochlorid taimínu, farbivo oxidy a hydroxidy železa, kyanokobalamín Výživové
- Číslo od výrobcu
- 11174275
- EAN kód
- 400993213128404009932131284
- Zloženie
- DOPPELHERZ Levanduľový extrakt + olej v tabletách s vitamínmi skupiny B môže prispieť k normálnemu fungovaniu psychiky a nervového systému. Odporúčania Nevhodné pre deti a dospievajúcich, tehotné a dojčiace ženy. Návod na použitie Užívajte 1 tabletu denne nerozhryznutú s dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie Celulózové plnidlo, extrakt z kvetov levandule (6,5 %), maltodextrín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo hydroxypropylcelulóza, poťahová látka hydroxypropylmetylcelulóza, zosieťované plnidlo karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, Protihrudkujúca látka mastenec, levanduľový olej (1,3 %), D-pantotenát vápenatý, farbivo oxid titaničitý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, glazúrovacia látka polyetylénglykol, hydrochlorid taimínu, farbivo oxidy a hydroxidy železa, kyanokobalamín Výživové hodnoty Na dennú dávku(=1 tableta) % NRV* Výťažok z kvetov levandule 50 mg - Levanduľový olej 10 mg - Vitamín B1 1,1 mg 100 % Vitamín B2 1,4 mg 100 % Kyselina pantoténová 6 mg 100 % Vitamín B6 1,4 mg 100 % Vitamín 12 5 µg 200 % *NRV = výživová referenčná hodnota Pred použitím dodržujte pokyny na obale
- Hmotnosť
- 39 g
- Potravinársky podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Doppelherz
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- DOPPELHERZ Levanduľový extrakt + olej v tabletách s vitamínmi skupiny B môže prispieť k normálnemu fungovaniu psychiky a nervového systému. Odporúčania Nevhodné pre deti a dospievajúcich, tehotné a dojčiace ženy. Návod na použitie Užívajte 1 tabletu denne nerozhryznutú s dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie Celulózové plnidlo, extrakt z kvetov levandule (6,5 %), maltodextrín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo hydroxypropylcelulóza, poťahová látka hydroxypropylmetylcelulóza, zosieťované plnidlo karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, Protihrudkujúca látka mastenec, levanduľový olej (1,3 %), D-pantotenát vápenatý, farbivo oxid titaničitý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, glazúrovacia látka polyetylénglykol, hydrochlorid taimínu, farbivo oxidy a hydroxidy železa, kyanokobalamín Výživové
- Číslo od výrobcu
- 11174275
- EAN kód
- 400993213128404009932131284
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Heart Lecitin + vitamíny skupiny B, 40 kapsúl
67,61 €/1kg
4,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Doppelherz | Horčík+vápnik+D3 | 15 šumivých tabliet
30,18 €/1kg
3,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
461,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Elektrické bicykel Zündapp Z802, 28-palcové trekingové koleso, farba: biela/šedá
936,00 €
-137,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
799,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Linex Forte 28 kapsúl - Posilnená formula pre správnu črevnú mikrobiotu.
799 666,69 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ECG MTM 1771 WE | Mikrovlnná rúra | Objem 17 l | Otočný tanier Ø 245 mm | Mikrovlnný výkon 700 W | 6 úrovní výkonu | Manuálne ovládanie
60,67 €
Predajca: Teshop

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Inhalátor Nebulizátor Aerosólový rozprašovač kompletná sada 2 masky Nebulizátor Náustok Hadička 5 filtrov Panda
46,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Inteligentné hodinky s plným dotykovým displejom športové fitness hodinky Ip67 vodotesné Bluetooth pre Android Ios Muži Žena Smartwatche,
38,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Medisana IN 500, AC, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: medisana

Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Doppelherz | Active Meno Sjov izoflavny + Vpnik + D3 | 30 tabliet
252,47 €/1kg
19,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Doppelherz akitv Magnesium 500 na noc – tablety s postupným uvoľňovaním, 30 ks
76,92 €/1kg
5,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super rýchly - všetko dobré
Počet kusov 40Hmotnosť 0,071 kg
Nemôžem povedať veľa o článku - účinok je subjektívny. Prinajmenšom vám dáva dobrý pocit
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Počet kusov 40Hmotnosť 0,071 kg
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 40Hmotnosť 0,071 kg
Hodnotenie z 3. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 20Hmotnosť 0,052 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg