3,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Elixir Pour Femme Parfém 50 ml W4 839,00 €/1l
241,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 047,00 €/1l
104,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
KENZO Amour, Ženy, 100 ml689,10 €/1l
68,91 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Layali parfémovaná voda pre ženy 50 ml
538,40 €/1l
26,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Layali Rouge CPO pro ženy 15 ml
377,00 €/1kg
22,62 €
Predajca: MANADA

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,67 €/1l
42,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
288,33 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ŠVAJČIARSKA ARABIA
Švajčiarsky arabský amaalík
Kvetinová, drevitá a pižmová vôňa pre ženy.
Nóty vône:
Vrchné tóny: citrón, jablko, ananás
Srdcové tóny: ruža, jazmín
Základné tóny: pižmo, vanilka, ambra, karamel, santalové drevo, céder
Krása čistej esencie v jemnom elegantnom flakóne. Parfumovaný olej AmaalI je exotická vôňa vytvorená na podmanenie zmyslov.
Nóty vône:
Nóty hlavy: citrus, jablko, ananás
Nóty srdca: Ruža, jazmín
Základná nóta: vanilka, pižmo, karamel, jantár, santalové drevo, céder
.
Ľahká a sladká vôňa Swiss Arabian Amaali je dámska vôňa, ktorú uviedla na trh spoločnosť Swiss Arabian. Svetlé a ovocné vrchné tóny citrónového jablka a ananásu tvoria úvod parfumu. K nim sa čoskoro pridá jemná kytica jazmínu a srdcových tónov ruže
Koncentrovaný parfumový olej Swiss Arabian Amaali je venovaný žene s veľkými nádejami a snami. Snaží sa dosiahnuť nemožné. Svoje srdce nosí na rukáve a v očiach má iskru. Amaali sa otvára šťavnatým ananásom, sviežim zeleným jablkom a pikantným citrónom. Farebné ovocie, ktoré sa prejavuje od samého začiatku, oživuje chladnú noc. Úchvatne ženská kytica okvetných lístkov bieleho jazmínu a sýtočervených ruží vynáša srdce vône do mesačného vzduchu a zanecháva za sebou očarujúcu kvetinovú stopu. Táto vôňa, rovnako ako žena, ktorá ju nosí, je plná prekvapení. Keď okvetné lístky plynule prejdú do drevitého, zmyselného územia, objaví sa žiarivý akord zlatistej vanilky a hodvábneho karamelu, ktorý vás nezabudnuteľne rozvonia po celú noc.
Parfémovaný olej od značky Swiss Arabian bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 15 ml vami vybraté vône.
Swiss Arabian Amaali Olejek perfumowany, 15 ml
- Rozmery
- 15 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6295124027826
- Číslo od výrobcu
- SW7826
- Rozmery
- 15 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6295124027826
- Číslo od výrobcu
- SW7826
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Yulai CPO pro ženy 15 ml
1 496,67 €/1l
22,45 €
Predajca: MANADA

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Layali Olejek perfumowany, 15 ml
1 574,00 €/1l
23,61 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Layali Rouge CPO pro ženy 15 ml
377,00 €/1kg
22,62 €
Predajca: MANADA

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian Layali parfémovaná voda pre ženy 50 ml
538,40 €/1l
26,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj - Hareem Sultan Gold koncentrovaný parfémovaný olej bez alkoholu 35ml
539,43 €/1l
18,88 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
288,33 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,67 €/1l
42,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Katomix

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l