4,7



Na základe 24 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml90 111,11 €/1kg
8,11 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Insight Šampón na mastnú pokožku hlavy, 900 ml174,72 €/1l
157,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zigavus Cesnak Extra Plus Šampón na vlasy 450ml Proti vypadávaniu vlasov Bez zápachu77,78 €/1l
35,00 €
Predajca: mk-tronic

Ďalšie informácie o reklame
K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml559 444,47 €/1kg
151,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Ducray Anaphase+ – doplnok k liečbe, 200ml.
97,10 €/1l
19,42 €
Predajca: Bugelo

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,50 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bioblas Šampón s čiernym cesnakom 1000ml proti vypadávaniu vlasov pre M/F bez zápachu
13,90 €/1l
13,90 €
Predajca: mk-tronic

BIOBLAS Forte bylinný šampón proti silnému a intenzívnemu vypadávaniu vlasov 360ml
36,25 €/1l
13,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

DUCRAY Anaphase proti vypadávaniu vlasov 400 ml
61,87 €/1l
24,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilujúci šampón pre rýchlo mastiace sa vlasy 200 ml
142,15 €/1l
28,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Sensinol Physio-Protective Treatment Shampoo ochranný šampón pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
140,55 €/1l
28,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Elution jemný vyrovnávací šampón
41,60 €/1l
16,64 €
Predajca: Pharmacygreek

Šampón proti lupinám ELUCION promo 2 x 400 ml
73,85 €/1l
29,54 €
Predajca: Parfumtoi

Ducray Extra sanftes ampn 200 ml
34,30 €/1l
7,62 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Bioxsine šampón na mastné vlasy - proti vypadávaniu vlasov u mužov a žien.
49,83 €/1l
14,95 €
Predajca: mk-tronic

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilujúci šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy 200 ml
141,60 €/1l
28,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Kelual DS intenzívny šampón proti lupienke 100 ml
21 200,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml
78 326,53 €/1kg
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón proti vypadávaniu vlasov Sebamed podporuje rast vlasov 200ml
35,30 €/1l
7,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
11,64 €/1l
18,04 €
Predajca: BIEN-COSMETICS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón proti vypadávaniu vlasov je ideálnou doplnkovou liečbou k liečbe proti vypadávaniu vlasov. Podporuje silnejšie, hustejšie a vitálnejšie vlasy a zároveň zvyšuje účinnosť samotnej kúry. Jeho zloženie posilňuje vlasové vlákno, zvyšuje objem a pružnosť vlasov a pomáha spomaľovať vypadávanie vlasov. Ľahká textúra šampónu zabezpečuje príjemné umývanie a dodáva vlasom silu a vitalitu.
- vysokokvalitný liečivý šampón
- na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy
- Roztok na použitie na pokožku hlavy
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Pierre Fabre Pharma GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 11566354
Ducray-šampóny 400 g
Ducray Anapase+ je vysoko účinný doplnkový šampón, ktorý je špeciálne navrhnutý na boj proti vypadávaniu vlasov. Vďaka šetrnému zloženiu s objemom 400 ml dodáva vlasom potrebné živiny a podporuje zdravý rast vlasových folikulov. Tento šampón je ideálny na každodenné použitie a pomáha posilňovať pokožku hlavy, čím minimalizuje problém vypadávania vlasov. Ducray Anapase+ je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú účinný a šetrný prípravok pre zdravé a krásne vlasy.
Ducray Anaphase šampón proti vypadávaniu vlasov 400ml pre Unisex
Ducray Anaphase+ šampón proti vypadávaniu vlasov 400 ml - Prezentácia: Šampón
- Model
- Anaphase
- Hmotnosť
- 0.46 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Klíčové ingrediencie: Biotín, Kofeín, Kyselina hyaluronová, Bambucké maslo, Keratín, Vitamín B5, Zinok, Extrakt z ľupín pšenice, Arginín, Výťažok z listov brezy, Vitamín E, Silica, Plavček obyčajný, Vitamín B6, Extrakty z hrozna, Azeloglycine, Extrakt z lopúcha, Mastenec olejný, Sojový proteín, Oleanolový kyselina.
- Výrobca
- Pierre Fabre
- EAN kód
- 328277007552603282770075526
- Číslo od výrobcu
- 11566354
- Model
- Anaphase
- Hmotnosť
- 0.46 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Klíčové ingrediencie: Biotín, Kofeín, Kyselina hyaluronová, Bambucké maslo, Keratín, Vitamín B5, Zinok, Extrakt z ľupín pšenice, Arginín, Výťažok z listov brezy, Vitamín E, Silica, Plavček obyčajný, Vitamín B6, Extrakty z hrozna, Azeloglycine, Extrakt z lopúcha, Mastenec olejný, Sojový proteín, Oleanolový kyselina.
- Výrobca
- Pierre Fabre
- EAN kód
- 328277007552603282770075526
- Číslo od výrobcu
- 11566354
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Ducray Anaphase+ Strengthening Conditioner posilňujúci kondicionér pre rednúce vlasy 200 ml
86,95 €/1l
21,60 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,39 €
Predajca: Pharmacygreek

Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov Ducray Anaphase+ – doplnok k liečbe, 200ml.
97,10 €/1l
19,42 €
Predajca: Bugelo

Experčné sérum Ducray Neoptide podporujúce rast a prevenciu vypadávania vlasov, 2 x 50 ml
57 570,00 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml
48 420,00 €/1l
52,54 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Anacaps Expert Reacciional doplnok proti vypadvaniu vlasov 3x30 jednotiek
72 960,00 €/1l
72,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Extra sanftes ampn 200 ml
34,30 €/1l
7,62 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

Monzana Senzorový odpadkový kôš 30L/40L/50L Automatický odpadkový kôš LED displej Bezdotykový pohybový senzor Vodotesný, farba: čierna - 30 litrov
79,39 €
Predajca: CMC_Online_Mall

Gorenje GI6401BSCE, Čierna, Vstavaný, 59 cm, Indukčná varná doska so zónami, 4 zone(s), 4 zone(s)
254,70 €
Predajca: GaladorEU

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,50 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
497,44 €/1l
44,77 €
Predajca: Sykz

INF Maska na spanie 100% hodváb čierna
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Detský stan teepee JULIUS, 120x120x160cm, biela/šedá
59,90 €
Predajca: Jurhan

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Philips X3051/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 rok / roky, Batérie
72,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Originálna nabíjačka Apple iPhone 12 20 W
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

2x pancierové sklo pre Samsung Galaxy A51 sklenená ochranná fólia na displej
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Odkvapkávač Na Kuchynské Náčinie, Sušička, Kôš Na Príbory, Čierny
7,71 €
Predajca: EDANTI

Apple EarPods, Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
33,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čalúnená posteľ LED 'Paris' 140x200cm biela
226,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
196,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Leifheit FASHION S, 1100 x 300 mm, 75 cm, 88 cm
42,47 €
Predajca: Landema

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Veľmi dobrý šampón vonia veľmi dobre a robí to, čo by mal!
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super beh, rýchle dodanie!
Šampón sa mi veľmi páči, som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt, ako je popísané.
Všetko top a rýchlo dodané!
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 5. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt pre začiatok
Trvá večne, pretože je tu veľa obsahu! Príjemná vôňa, vlasy sú po umytí príjemné. Na začiatku naozaj menej vypadávanie vlasov pri sprchovaní. Po niekoľkých mesiacoch však už bohužiaľ nič nerobila. Stále ho budem používať, pretože má dobré zložky a neobsahuje silikón.
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nesprávne doručenie!
Chcel som Anaphase+
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
57,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg