4,8



Na základe 72 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512994121, D, 336 kcal, 49 g, 4,8 g, 0,2 g, 77 g6,23 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná žuvačka XL Willis extra mäkká farebná ovocná žuvačka 1000g10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
17,51 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
33,29 €/1kg
44,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusov plechovka
17,68 €
Predajca: somnia24

Red Band Brikety dvojfarebné super kyslé ovocné gumy 1200g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Kyslé dračie jazyky Modrá ovocná žuvačka 125g
38,32 €/1kg
4,79 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Red Band Ovocné gumové jazýčky Super Sour 1,2 kg
Zažite dokonalý chuťový zážitok s Red Band Super Sour Fruit Gum Tongues! Toto mimoriadne veľké balenie s hmotnosťou 1,2 kg poskytuje dokonalú kombináciu ovocnej chuti a neporovnateľného, superkyslého tónu. Ideálne pre tých, ktorí majú chuť na sladké a milujú špeciálne výzvy.
- Obsah1,2 kg
- Príchuť: Ovocná odroda s extra kyslou vrstvou
- Textúra: Mäkká a príjemne žuvacia konzistencia
- Balenie: Praktické veľkoobjemové balenie - ideálne na oslavy, večery v kine alebo jednoducho na spoločné používanie
Zloženie:
Glukózový sirup, cukor, škrob, extrakt zo sladkého drievka, soľ, karamelizovaný cukor, okysľujúca látka (kyselina citrónová), rastlinné oleje (kokosový, palmový), arómy, koncentrát (spirulina, svetlica, mrkva, čierne ríbezle), glazovacia látka (včelí vosk), farbivo (kurkumín).
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 363,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 536,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,20 Sacharidy: 87,00 Sacharidy, z toho cukor: 50,0 Bielkoviny: 1,6 Soľ: 0
Výrobca:
Cloetta Holland BV
Postbus 72
NL-4900 AB Oosterhout
- Vhodné pre vegetariánov:
- Nie
- Nova classification:
- 4
- Kapacita:
- 1,2 kg
- Eco-score:
- D
- Additives:
- e100, e14xx, e160c, e270, e296, e428
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 363 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 50 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,2 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 1,6 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 87 g
Red Band jazyky super kyslé s ovocnou príchuťou, 3 druhy 1200g
100 sladených extra kyslých ovocných jazykov s ovocnou príchuťou, 3 druhy. S prírodnými farbivami.
Red Band Tongues Super Sour sú výzvou pre vaše chuťové poháriky. Pestrofarebné cukrové kúsky ovocných žuvačiek nielenže kombinujú rôzne príchute, ale sú aj mimoriadne kyslé. Táto farebná žuvačková zábava je skutočnou lahôdkou.
Cloetta Deutschland GmbH Neutorplatz 3 46395 Bocholt
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Názov potraviny
Kyslé vínne gumy s ovocnou príchuťou
Zoznam zložiek
Zloženie: Sladké ovocie s ovocnou príchuťou: Cukor, glukózový sirup, modifikovaný škrob, škrob, kyslá látka (kyselina mliečna, kyselina jablčná), želatína, regulátor kyslosti (malát sodný), arómy, koncentrát (čierna mrkva, spirulina, svetlica, mrkva, čierne ríbezle), farbivo (extrakt z papriky, kurkumín)
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 1530,00
Kalorická hodnota v kcal 363,00
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v gnasýtené mastné kyseliny v g 0,00
Sacharidy v g 90,00
Sacharidy, z toho cukor v g 51,00
Bielkoviny v g 1,70
Soľ v g 0,46
Jazyky sú kyslo-sladkým chuťovým zážitkom s návykovým faktorom! Super kyslé jazýčky s cukrovým povrchom v sebe spájajú rôzne chute.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Obsah: 100 kusov / 1,2 kg
Výrobca / Vyrobené pre:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Nemecko
Red Bands large "Tongues Super Sour" v plechovke sú 3 rôzne ovocné žuvačky v ovocno-kyslých kombináciách chutí. Farebné kúsky ovocných žuvačiek v jedinečnom dizajne prinášajú do vášho každodenného života sladkokyslé spestrenie.
Kyslo-sladký zážitok z ovocnej žuvačky s návykovým faktorom!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúce látky: kyselina jablčná, kyselina mliečna; hydrogenovaný palmový tuk, arómy, koncentrát z čiernej salsify, spiruliny, svetlíka, mrkvy, čiernych ríbezlí; farbivá: extrakt z papriky, kurkumín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 363,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 536,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 87,00 Sacharidy, z toho cukor: 50,00 Bielkoviny: 1,60 Soľ: 0,00
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 32501350
- EAN kód
- 5410601508259
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúce látky: kyselina jablčná, kyselina mliečna; hydrogenovaný palmový tuk, arómy, koncentrát z čiernej salsify, spiruliny, svetlíka, mrkvy, čiernych ríbezlí; farbivá: extrakt z papriky, kurkumín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 363,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 536,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 87,00 Sacharidy, z toho cukor: 50,00 Bielkoviny: 1,60 Soľ: 0,00
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 32501350
- EAN kód
- 5410601508259
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Red Band 1003478, Mäkké cukríky, 1,2 kg, Viacfarebný, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
17,99 €
Predajca: Candyspot

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
17,51 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003481, Mäkké cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1546 kJ, 366 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
20,28 €
Predajca: somnia24

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003477, Mäkké cukríky, 900 g, Dary, Viacfarebný, 1491 kJ, 352 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
7,29 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
16,32 €
Predajca: somnia24

Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spoľahlivé dodávky, veľmi jednoduchá a pohodlná platba.
Mega, to sú spomienky z detstva. Bohužiaľ, už nejaký čas nie sú dostupné v obchodoch, čo je škoda.
Hodnotenie z 4. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
Milujeme tieto kyslé jazyky Chutia ako kedysi Super rýchle dodanie
Hodnotenie z 13. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pekné a kyslé
Rýchle dodanie, nemali by ste ich jesť príliš veľa, zuby sa zastavia.
Hodnotenie z 15. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a chutné kyslé jazyky
Veľmi rýchle dodanie a veľmi chutné kyslé jazyky. Vrelo odporúčam
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodáva sa čerstvé
Výrobok je čerstvý a má dostatočnú trvanlivosť.
Hodnotenie z 30. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, dobre zabalené
Kyslé jazyky prišli rýchlo, veľmi dobre zabalené a všetko bolo v poriadku
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cukrovinky
Túto krabičku na cumlíky môžem vrelo odporučiť
Hodnotenie z 25. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Red Band ovocné žuvačky super kyslé 100 kusov
Spomienky na detstvo ... rovnako chutné ako kedysi
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg