4,4



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 300g13,80 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g9,61 €/1kg
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
17,51 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Cola Šťuka ovocné želé ryby s príchuťou koly 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido ovocné žuvačky komiksové postavičky s príchuťou koly 1100g
9,98 €/1kg
10,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile ovocné žuvačky a sladké drievko 3 rôzne 1200g
9,96 €/1kg
10,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Brikety dvojfarebné super kyslé ovocné gumy 1200g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové cukríky, 1,2 kg, Dary, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
19,84 €
Predajca: somnia24

Red Band mäkké žuvačky s cukrom a ovocím 4 rôzne 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné medúzy vo farbách zelená oranžová žltá a červená 1000g
6,25 €/1kg
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
Šťuky Red Band s ovocnou príchuťou upútajú pozornosť svojou dĺžkou cca 10 cm a pestrofarebnými vzormi. Lahodné rybičky s ovocnou gumou ponúkajú duo ovocných príchutí, ktoré sa v ústach dokonale rozvinú a poskytujú nezameniteľný chuťový zážitok.
Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:
- Pestrofarebný dizajn: Farebné ovocné žuvačky v 5 rôznych variantoch.
- Ovocné príchute duo: Kombinácia lahodných ovocných príchutí pre jedinečný zážitok zo žuvania.
- Veľká porcia zábavy pri občerstvení: 100 ovocných žuvačiek pre dlhotrvajúci pôžitok.
- S prírodnými farbivami: Najlepšia kvalita pre bezstarostnú zábavu pri občerstvení.
Či už na oslavách, ako občerstvenie medzi jedlami alebo ako sladké prekvapenie - ovocné žuvačky Red Band ponúkajú ovocno-svieži chuťový zážitok, ktorý poteší malých aj veľkých!
Cloetta Germany GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
Red Band Super Pikes 1,2 kg (100 kusov)
Ponorte sa do dokonalého pôžitku z ovocných žuvačiek Red Band Super Pike! Tieto lahodné, farebné ovocné žuvačky v tvare šťúk ponúkajú nielen zábavný vzhľad, ale aj nezameniteľný ovocný chuťový zážitok. Ideálne pre milovníkov sladkého a fanúšikov ovocných žuvačiek.
- Obsah1,2 kg (približne 100 kusov)
- Špeciálne vlastnostiobzvlášť jemná, intenzívna ovocná chuť
- Ideálne preoslavy, detské narodeninové párty, spoločné občerstvenie alebo na plnenie automatov na cukrovinky
- Balenie: znovu uzatvárateľné pre dlhotrvajúcu čerstvosť
Povinná výbava pre každého, kto miluje sladkosti a hľadá veľkú porciu zábavy a chuti!
Zloženie:
Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, kukuričný škrob, okysľovač: E270; rastlinné oleje: Kokosový, repkový; prírodné arómy, ovocné a rastlinné koncentráty (mrkva, čierna mrkva, čierne ríbezle, spirulina, svetlica farbiarska), poťahová látka: včelí vosk; farbivá: extrakt z papriky, kurkumín.
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 353,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 487,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,20 Sacharidy: 86,00 Sacharidy, z toho cukor: 44,00 Bielkoviny: 2,00 Soľ: 0,19
Výrobca:
Cloetta Holland BV
Postbus 72
NL-4900 AB Oosterhout
| Názov | Super šťuka s prírodným farbivom 100 kusov - Ovocná guma |
| Hmotnosť | 1200g |
| Návod na použitie | Nevkladajte do úst vcelku. |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte mimo dosahu svetla a na suchom mieste |
| Zloženie | Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob (vrátane PŠENIČNÉHO), želatína, kukuričný škrob, okysľujúca látka (kyselina mliečna), arómy, rastlinný olej, koncentrát (čierne ríbezle, mrkva, špenát, žihľava), glazovacia látka (včelí vosk), farbivo (paprikový extrakt kurkumín). |
| Potravinárske prídavné látky | s farbivom |
| Alergény | Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | Red Band /Cloetta Holland BV Postbus 72, NL-4900 AB Oosterhout |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 1490kJ/350kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 0,2g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 83g |
| z toho cukor | 2,6g |
Takmer príliš pekné na to, aby sa dali jesť - farebné ryby až v troch lahodných príchutiach!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúci prostriedok (kyselina mliečna), rastlinné oleje (kokosový, palmový), arómy, koncentrát (čierna šalvia, spirulina, svetlica, mrkva, čierne ríbezle), glazúra (včelí vosk), farbivo (extrakt z papriky, kurkumín).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 352g kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 492g kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,20g Sacharidy: 85g z toho cukor: 41g Bielkoviny: 2,5g Soľ: 0,00g
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1003476
- EAN kód
- 5410601265015
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúci prostriedok (kyselina mliečna), rastlinné oleje (kokosový, palmový), arómy, koncentrát (čierna šalvia, spirulina, svetlica, mrkva, čierne ríbezle), glazúra (včelí vosk), farbivo (extrakt z papriky, kurkumín).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 352g kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 492g kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,20g Sacharidy: 85g z toho cukor: 41g Bielkoviny: 2,5g Soľ: 0,00g
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1003476
- EAN kód
- 5410601265015
Hodí sa k tomu

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
17,51 €
Predajca: somnia24

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
19,26 €
Predajca: somnia24

Red Band slaný sleď sladké slané sladké obsahuje sladké drievko 1180g
9,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Húsenica XXL extra dlhé ovocné húsenice z penového cukru 960g
21,01 €/1kg
20,17 €
Predajca: somnia24

Red Band Cola Šťuka ovocné želé ryby s príchuťou koly 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo Salino 150 lahodné sladké drievko pastilky veggie 1200g
8,79 €/1kg
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Red Band 1003478, Mäkké cukríky, 1,2 kg, Viacfarebný, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
17,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Brikety dvojfarebné super kyslé ovocné gumy 1200g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido ovocné žuvačky komiksové postavičky s príchuťou koly 1100g
9,98 €/1kg
10,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

Red Band Zombie Smile ovocné žuvačky a sladké drievko 3 rôzne 1200g
9,96 €/1kg
10,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003481, Mäkké cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1546 kJ, 366 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo slané praclíky 150 lahodne mäkkých praclíkov so sladkým drievkom 1050g
22,85 €/1kg
23,99 €
Predajca: Candyspot

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané
Veľmi dobré
Hodnotenie z 3. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg