Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
8,16 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 300g13,80 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánske 250g6,84 €/1kg
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g5,92 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band mäkké žuvačky s cukrom a ovocím 4 rôzne 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
6,48 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fun Mix sladké drievko a ovocné žuvačky 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Winegums Sour 235g – Ovocno-kyslá zmes vegánskych žuvačiek
25,19 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Ovocné želé - Vegánske červy 100g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Tutti Frutti ovocné želé - bez želatíny 100g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
Divoké jahody Red Band prinášajú letný pôžitok z občerstvenia počas celého roka. Sladená ovocná žuvačka poteší intenzívnou jahodovou chuťou a jemnou konzistenciou, ktorá sa rozplýva v ústach. Bez želatíny a umelých farbív sú dokonalým občerstvením pre všetkých milovníkov ovocných žuvačiek.
Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:
- Sladká a ovocnápríchuť - klasika pre milovníkov jahôd.
- Povrch pokrytý cukrom: Poskytuje príjemný zážitok z občerstvenia.
- Bez želatíny: Ideálne pre vegetariánov a uvedomelé mlsanie.
- Bez farbív: Prirodzene ovocné a lahodné.
Či už na cesty, na príjemné večery alebo ako spestrenie sladkého bufetu - divoké jahody Red Band sú vždy pochúťkou!
Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, škrob, okysľovač (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (E331), arómy, koncentrát (mrkva, čierne ríbezle, spirulina, svetlica farbiarska).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 359,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 516,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 90,00 Sacharidy, z toho cukor: 68,00 Bielkoviny: 0,00 Soľ: 0,19
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocná žuvačka s príchuťou jahôd
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 98974
- EAN kód
- 4251753771242
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, škrob, okysľovač (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (E331), arómy, koncentrát (mrkva, čierne ríbezle, spirulina, svetlica farbiarska).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 359,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 516,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 90,00 Sacharidy, z toho cukor: 68,00 Bielkoviny: 0,00 Soľ: 0,19
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Obchodný názov
- Ovocná žuvačka s príchuťou jahôd
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 98974
- EAN kód
- 4251753771242
Hodí sa k tomu

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
6,48 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
17,51 €
Predajca: somnia24

Red Band mäkké žuvačky s cukrom a ovocím 4 rôzne 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
8,30 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
7,29 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Červené jahody v cukríkoch – 150 kusov
28,63 €/1kg
50,05 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Red Band 1003478, Mäkké cukríky, 1,2 kg, Viacfarebný, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
17,99 €
Predajca: Candyspot

Červený pásik Iba fialový Cassis Selection bez farbiva 500g
6,48 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky minis ovocná kombinácia 500g
0,68 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo extra veľký Super Smurf veggie bez lesku 1440g
9,70 €/1kg
13,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 10046022, Mäkké cukríky, 1,05 kg, Vodný melón, Zelená, Červená, 1438 kJ, 338 kcal
10,98 €/1kg
10,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Bosch Serie 8 BEL7321B1, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 21 L, 900 W, Vstavaný displej, TFT
893,94 €
Predajca: evomag

Arendo mini rúra Airfryer 30L multifunkčná rúra z nehrdzavejúcej ocele, XXL teplovzdušná fritéza 1800W, mini sušička + príslušenstvo, otočný ražeň, otočný fritovací kôš
254,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg