4,7



Na základe 41 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt Woda toaletowa, 100 ml
151,50 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt toaletná voda pre ženy 30 ml
255,67 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
894,00 €/1l
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Amarige, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie
550,60 €/1l
55,06 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Gabriela Sabatini Žena Parfémová Vôňa, 60ml
256,33 €/1l
15,38 €
Predajca: MANADA

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cacharel Anais Anais L'original Woda toaletowa, 50ml
612,80 €/1l
30,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
217,50 €/1l
21,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cacharel - Noa EDT 50ml
574,60 €/1l
28,73 €
Predajca: MANADA

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

(DE) Jovan, White Musk, Toaletná voda, 59 ml
238,64 €/1l
14,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Revlon Charlie Blue, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Broskyňa, Estragón, Bergamot,Lemon,Peach (fruit),Tarragon, Karafiát, Cyklámen, Jazmín, Konvalinka, Ruže, Carnation,Cyclamen,Jasmine,Lily of the valley,Rose
46,00 €/1l
4,60 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská toaletní voda
aldehydy,ananas,květy pomerančovníku,levandule,zelené tóny,bergamot
karafiát,tuberóza,kořen kosatce,jasmín,ylang ylang,růže
santalové dřevo,skořice,myrhovník,pižmo,cibetka,vanilka,vetiver
Objavte nadčasovú eleganciu a jemnosť toaletnej vody Gloria Vanderbilt, podmanivej vône inšpirovanej láskou slávnej umelkyne Glorie Vanderbilt k maľovaniu. Tento parfém vzdáva hold ženskej elegancii a evokuje romantickú prechádzku v parku s majestátnymi labuťami, symbolom sofistikovanosti a pôvabu.
Vanderbilt sa otvára jasnými, sviežimi tónmi pomarančového kvetu, levandule, bergamotu, ananásu a zelených tónov, ktoré vyžarujú jedinečnú a sofistikovanú sviežosť. Kvetinové srdce ponúka romantickú kyticu, v ktorej sa spája jazmín, ruža, klinček, tuberóza a ylang-ylang a zahalí vôňu do jemnej, ženskej aury. Nakoniec túto kompozíciu dopĺňa bohatý a hlboký základ zo santalového dreva, sladkej vanilky, pižma a vetiveru, ktorý jej dodáva hrejivosť a sofistikovanosť.
Táto vôňa je skutočným umeleckým dielom, vytvoreným pre elegantnú a sofistikovanú ženu, ktorá chce jemne vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť. Flakón zdobený ikonickou labuťou odráža jemnú a pôvabnú povahu tejto nadčasovej vône.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Vanderbilt EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky Vanderbilt!
- Pohlavie: Vanderblake je určený pre ženy a mužov, ktorí sa chcú stať členmi rodiny: Dámske
- Typ: Vanderbander, ktorý je určený pre ženy, ktoré sa chcú cítiť dobre: Toaletná voda (EDT)
- Názov vône: Vanderbilt
- Typ vône: Vanderbach, Vanderbach, Vanderbach, Vanderbach, Vanderbach, Vanderbach: EDT
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Vanderbilt Industries
Unit 6, Ballymoss Road, Sandyford, Dublin, Ireland, D18 F9C1
D18 F9C1 - Dublin
+35312953571
[email protected]
Gloria Vanderbilt Vanderbilt toaletná voda 100 ml
V roku 1982 značka Gloria Vanderbilt vyrobila vôňu s názvom Vanderbilt. Je to orientálno-kvetinová vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú a rady sa nechávajú rozmaznávať.
- Hlava: aldehydy, ananás, bergamot, pomarančový kvet, levanduľa, zelené tóny
- Srdce: jazmín, karafiát, kosatec, ruža, tuberóza, ylang-ylang
- Základ: opoponax, pižmo, santalové drevo, škorica, vanilka, vetiver
- Typ vône: orientálna, kvetinová
- Toaletná voda pre ženy
- Nóty vône: Vôňa: kvetinová, orientálna
- Množstvo v ml: 100 ml
- Vrchné tóny: aldehydy, ananás, pomarančový kvet, levanduľa, zelené tóny, bergamot
- Srdcové tóny: klinček, tuberóza, koreň orrisu, jazmín, ylang-ylang, ruža
- Základné tóny: santalové drevo, škorica, opoponax, pižmo, civet, vanilka, vetiver
Dámsky parfém Vanderbilt Vanderbilt EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Vanderbilt Vanderbilt EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou osobnou vôňou. Objavte výrobky Vanderbilt!
- Pohlavie: Vanderblake je určený pre ženy a mužov, ktorí sa chcú stať súčasťou rodiny:
- Dámske
- Unisex
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfumu: Vanderbilt
Gloria vanderbiltKrásna vôňa, svieža a korenistá, ktorá sa harmonicky spája s akordmi korenistých drevín a vanilky. Možno ju nosiť po celý deň
Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml Standard package. For women.
Gloria Vanderbilt Gloria Vanderbilt Woda toaletowa, 100ml
Klasický a distingvovaný parfém je charakteristickou vôňou Glorie Vanderbilt so sviežimi kvetinovými tónmi, ktoré sprostredkúvajú prirodzený pôvab prostredníctvom nezabudnuteľnej a dlhotrvajúcej stopy. Prirodzená ženskosť pučiacej zamatovej ruže, umocnená hypnotickým jazmínom a sviežimi, ľahkými kvetmi bergamotu, rozkvitá a účinkuje od prvého streknutia.
Vanderbilt EDT vapo classic
Gloria Vanderbilt toaletná voda 100 mlDodávané v originálnom balení
Gloria Vanderbilt EDT 100 ml
Tento jedinečný produkt ponúka INTERNATIONAL VERSACE Glamourpuss
Vanderbilt toaletná voda v spreji 100ml
- Model
- Vanderbilt
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Gloria Vanderbilt Gloria Vanderbilt Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Gloria Vanderbilt
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 335755472001203357554720012
- Číslo od výrobcu
- 757
- Model
- Vanderbilt
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Gloria Vanderbilt Gloria Vanderbilt Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Gloria Vanderbilt
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 335755472001203357554720012
- Číslo od výrobcu
- 757
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
54,00 €/1l
5,40 €
Predajca: Glamperfeu

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Gloria Vanderbilt Jardin A New York Parfémovaná Voda, 100ml
103,40 €/1l
10,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €
Predajca: MANADA

Vanderbilt Minuit A New York parfumovaná voda v spreji 100ml
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
242,20 €/1l
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt Woda toaletowa, 100 ml
151,50 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Panasonic KX-TG6522, DECT telefón, Hlasitý odposluch, 2 položky, ID volajúceho, Čierna
199,00 €
Predajca: G-Electronics

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vilde odkapávač na riad Odkapávač na riad v ČIERNEJ farbe Odkapávač na riad 42,5x29,5x19 cm
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Money Maker Pravá kožená dámska peňaženka s RFID ochranou Červená peňaženka 9x3x13 OPJ701R
25,99 €
Predajca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Bestlivings Plyšová deka s rukávmi 130 x 180 cm a dĺžkou rukávov 68 cm v sivej farbe pre deti a dospelých, TV deka
17,99 €
Predajca: Bestlivings

Kabelka Shopper Brown, Taška cez rameno Dámy, Veľká, Syntetická koža kabelka, Kabelky cez rameno, Tašky Retoo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Gorenje F39EPW4, 61 L, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biela
293,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Originálne diaľkové ovládanie televízora Panasonic N2QAYB000829
16,37 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
622,00 €/1l
18,66 €
Predajca: somnia24

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelá vôňa
Objem 0,1 l
orientálna, kvetinová, sladká vôňa, ktorá sa mi páči, môžem ju len odporučiť tým, ktorí majú radi tieto vône, len ju vyskúšajte.
Hodnotenie z 18. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Skvelá cena, veľmi rýchle dodanie, veľmi spokojný ako vždy. Moja manželka ho miluje. Ďakujem.
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a rýchle
Objem 0,1 l
Používam ho už roky
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voňavé
Objem 0,03 l
Bol to darček a bol veľmi dobre prijatý
Hodnotenie z 19. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný s kvalitou
Hodnotenie z 12. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne
Objem 0,1 l
Veľmi rýchle dodanie. A parfum je dobrý
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Objem 0,1 l
Veľmi pekná toaletná voda
Hodnotenie z 16. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vanderbilt Gloria
Objem 0,1 l
Myslím, že vôňa je skvelá.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l