4,5



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
183,87 €/1l
13,79 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Versace Pour Homme Parfumovaný deodorant vo spreji, 100 ml
320,00 €/1l
36,19 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Lattafa Washwashah dezodorant 200 ml
25,65 €/1l
5,13 €
Predajca: NutraBestBG

Odorex Deodorant v spreji 0 % (150 ml)
559,00 €/1l
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Cerruti 1881 Pour Homme Dezodorant w sprayu, 150ml
92,93 €/1l
13,94 €
Predajca: PerfumTraders

Bourjois Kobako Perfumowany Dezodorant, 75 ml
47,60 €/1l
4,53 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,57 €
Predajca: MANADA

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Chanson Chanson Deau 200ml dezodorant
49,30 €/1l
9,86 €
Predajca: Katomix

Gucci Guilty Pour Homme Deostick 75 ml
628,67 €/1l
47,15 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Givenchy Irresistible The Deodorant 100ml
554,30 €/1l
55,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúcej originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, veľmi kreatívna, expresívna vôňa. Pod vyváženým povrchom tlie silný oheň. vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.
Joop! Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
[b]Tóny vône:[/b] Orientálne, kvetinové[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] Bergamot, škorica, kvet pomarančovníka[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] Tabak, med, santalové drevo, vetiver[br][br][b]Základné tóny:[/b] Fazuľa tonka, pižmo, pačuli[br][br][br]Joop! Homme je výrazná vôňa pre mužov. Originálne tóny tohto parfumu sú vhodné najmä pre zrelých mužov, ktorí už majú pevný názor na svet a svoje okolie.
Joop! Homme Deodorant v tyčinke 70 g
Joop Homme dezodorant 70g
- Model
- Homme
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Joop! Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
- Výrobca
- JOOP!
- Počet kusov
- 7
- EAN kód
- 3616302018468
- Číslo od výrobcu
- 99350090637
- Model
- Homme
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Joop! Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
- Výrobca
- JOOP!
- Počet kusov
- 7
- EAN kód
- 3616302018468
- Číslo od výrobcu
- 99350090637
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Homme Le Parfum EDP 125ml
607,20 €/1l
75,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme EDP 125 ml M
378,72 €/1l
47,34 €
Predajca: PerfumTraders

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, biele,
550,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Joop! Joop! Homme Le Parfum čistý parfém pre mužov 75 ml
310,13 €/1l
23,26 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! Homme Eau de Parfum, 75 ml
558,67 €/1l
41,90 €
Predajca: PerfumTraders

SoBuy Servírovací vozík Kuchynský vozík s pracovnou doskou Vozík so zásuvkami Stojan na víno Kuchynský ostrov Kuchynská polička do kuchyne Jedáleň Vonkajšia biela FKW45-WN
116,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Medisana BU 512, Horné rameno, Automatické, Biela, LCD, 2 používateľ / -ov, AA
27,93 €
Predajca: velmontask

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Woda toaletowa, 75 ml
284,53 €/1l
21,34 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
787,80 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,68 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pekná vôňa, dobrý účinok, tu za dobrú cenu
Počet kusov 7
Obľúbený dezodorant mojich synov. Oplatí sa kúpiť za špeciálnu cenu.
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a nekomplikované dodanie
Počet kusov 7
Som veľmi spokojný. Cena/kvalita mega dobrá a priaznivá.
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super služby
Počet kusov 7
Veľmi spokojný s produktom drm
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá vôňa
Počet kusov 7
Ok
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 7
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 7
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 7
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 7
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l